zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Praca w Militaria.pl

Aktualne rekrutacje odbywają się za pośrednictwem portalu Pracuj.pl

Ogłoszenia o obecnie poszukiwanych pracownikach znajdują się na stronie www.pracodawcy.pracuj.pl/militaria-pl-sp-z-o-o-sp-k,15319

Najnowsza oferta pracy w Militaria.pl:

Młodszy Specjalista ds Produktu w dziale E-commerce
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie

Obowiązki:

  • Obsługa platformy sklepu internetowego
  • Opisywanie produktów – tworzenie i redagowanie treści
  • Zarządzanie relacjami między produktami
  • Komunikacja z klientami sklepu internetowego

Oczekujemy:

  • Umiejętności swobodnego posługiwania się językiem polskim w piśmie,
  • Umiejętności tworzenia i edycji treści,
  • Znajomości języka angielskiego,
  • Samodzielności i kreatywności,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Zainteresowanie szeroko pojętymi militariami, outdoorem czy strzelectwem,
  • Znajomość mechanizmów działania sklepów internetowych, sposobów zwiększenia efektywności sprzedaży internetowej, zasad Usability,
  • Znajomości zagadnień SEO i e-marketingu,
  • Znajomość podstaw HTML.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w jednym z najstarszych i najpopularniejszych polskich sklepów internetowych,
  • Możliwość poszerzania wiedzy w wielu aspektach e-commerce,
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole i miłej atmosferze,
  • Motywujący system wynagradzania,
  • Dopłatę do karty Multisport,
  • Rabaty pracownicze na oferowany asortyment,
  • Umowę o pracę.

Aplikację wraz ze zdjęciem wyślij na adres: info@militaria.pl

Ważne: Do przekazywanych dokumentów prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Informujemy, że odpowiadamy na wybrane oferty.