Portfel Mil-Tec z łańcuszkiem - czarny (15811002)
4046872185960106446
EAN: 4046872185960
Dostępność w sklepach
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
- Produkt dostępny
- Produkt niedostępny
Zobacz produkty podobne, które dostarczymy szybciej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź szczegóły
Praktyczny portfel zapinany na mocny rzep. Wykonany z poliestru w kolorze czarnym. Wyposażony w wygodne przegrody oraz praktyczny łańcuszek zakończony karabinkiem, który zabezpiecza przed zgubieniem. Portfel dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieści się w kieszeni, zapewniając maksymalny komfort użytkowania w każdej sytuacji.
Cechy:
- przegrody na banknoty i dokumenty,
- jedna przegroda przezroczysta,
- zapinana na zamek kieszeń na bilon,
- całość zamykana na rzep.
Dane techniczne
Materiał: 100% poliester, powlekany PVC
Wymiary: 9,5 x 13 cm
Kolor: czarny
Producent: Mil-Tec, Niemcy
opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię
Mieści się w nim sporo Mieści się w kieszeni wydaje się być wytrzymały
portfel przetestowałem podczas tegorocznego urlopu, bardzo dobrze wykonany, mocne zapięcie na rzep, łańcuszek bardzo przydatny, uchronił mnie przed próbą kradzieży więc warto go używać, mieszczą się w nim praktycznie wszystkie dokumenty/banknoty/bilon/karty płatnicze itp; zdecydowanie polecam
Zgodny z opisem, porządne wykonanie. Polecam.
Dobra jakość wykonania, bardzo, ale to bardzo mocny rzep. Przydatny łańcuch kiedy jesteśmy w luźniejszych spodniach albo mamy płytkie kieszenie. Istnieje możliwość ukrycia w nim małego noża składanego EDC przez co nie wałęsa się on luźno po kieszeni kurtki / spodni.
Portfel dosyć lekki, z przegródkami na dokumenty oraz banknoty. Mam go od niedawna lecz jestem zadowolony z zakupu, cena dobra. Produkt spełnia moje oczekiwania, dodatkowo jest łańcuszek - możliwość podczepienia do paska.
Dobrze wykonany portfel, przydatny w codziennym użytkowaniu. Polecam