
Namiot 1-osobowy norka Mil-Tec Recom - Olive (14201001)
Dostępność w sklepach
natychmiast!
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
Niedostępny
- Produkt dostępny
- Produkt niedostępny
Informacja kiedy wysyłamy produkt!
Darmowa dostawa od 50 złotych!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź szczegóły
Wybierz sklep
Jednoosobowy, kompaktowy namiot "RECOM" firmy Mil-Tec. Wykonany z nieprzemakalnego poliestru w kolorze oliwkowym. Dzięki zastosowaniu poliuretanowej powłoki charakteryzują go wysokie właściwości wodoszczelne i wiatroszczelne. Spód zrobiony został z powlekanego poliestru Oxford o zwiększonej odporności na uszkodzenia. Rozstawiany przy pomocy trzech masztów wykonanych z lekkiego a zarazem wytrzymałego włókna szklanego.
Zestaw zawiera poliestrowy worek do przenoszenia oraz szpilki.
Cechy:
- dwuczęściowa konstrukcja (tropik + sypialnia),
- wejście zamykane zamkiem błyskawicznym,
- zamykany przedsionek do przechowywania ekwipunku,
- wywietrznik po obu stronach,
- moskitiera w otworze wejściowym.
Dane techniczne
Tropik:
- materiał: 100% poliester, powlekany poliuretanem,
- wodoodporność: 1200 mm słupa wody.
Namiot wewnętrzny:
- materiał: 100% poliester, powlekany poliuretanem,
- wodoodporność: 800 mm słupa wody.
Podłoga:
- materiał: 100% poliester Oxford, powlekany poliuretanem,
- wodoodporność: 1500 mm słupa wody.
Maszty: włókno szklane
Worek transportowy: 100% poliester
Liczba osób: 1
Wymiary: 240 x 135 x 85 cm
Wymiary po spakowaniu: 55 x 13 x 13 cm
Waga: 2670 g (z pokrowcem)
Producent: Mil-Tec, Niemcy
EAN: 1000000141481
opiniiOcena: 5 / 5Dodaj opinię
trochę czasu przymierzalem się do zakupu- naprawdę udany zakup, może nie jest to ultra Ale za te pieniądze jest ok
Namiot rewelacja łatwo się rozkłada w środku sporo miejsca posiada przedsionek na buty lub plecak. Służy dzielnie na wyprawach wędkarskich. Po spakowaniu mieści się do plecaka. Jest lekki a kolor bardzo dobrze kamufluje. Polecam
Wygląda spoko, proste i szybkie rozkladanie Miejsca dosyć dla jednego. Mógłby być trochę lżejszy ale tragedii nie ma, jednak stelaż powinien składać się na mniejsze odcinki wtedy w połowie torby transportowej by się zmieścił.
Solidny namiot w przystępnej cenie, dużo miejsca dla jednej osoby
Namiot mam od 2 lat i nie narzekam. Latem przy dobrej pogodzie wystarczy sam tropik, który ma sporo otworów z siatką przeciw robactwu, a gdy pada wystarczy narzucić górną warstwę. Jak dla jednej osoby miejsca sporo, nawet na majdan. Łatwo się składa i rozkłada, jest niski więc z daleka mało widoczny. W czasie deszczu nie musimy się w nim dusić, otwory wentylacyjne otwieramy, a główne wejście wystarczy zapiąć moskitierą i jest przewiew. Para jest na powłoce zewnętrznej, środek mamy suchy.
Bardzo solidny namiot w przystepnej cenie.