Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie mundurowe Helikon MBDU PL Woodland (SP-MBD-NR-04)

1021333
Spodnie mundurowe Helikon MBDU PL Woodland (SP-MBD-NR-04)

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
279,00 
wysyłka:  w 24 godzinyDostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 27
Przy następnych zakupach punkty wymień na 13,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Dodaj produkt Spodnie mundurowe Helikon MBDU PL Woodland (SP-MBD-NR-04) do koszyka
Dodaj produkt Spodnie mundurowe Helikon MBDU PL Woodland (SP-MBD-NR-04) do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Kupując w zestawie ze spodniami mundurowymi Helikon MBDU PL Woodland, bluzę mundurową Helikon MBDU NyCo Ripstop PL Woodland, uzyskujemy komplet mundurowy o parametrach zbliżonych do etatowego umundurowania Wojska Polskiego.

Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) wyposażone w 8 praktycznych kieszeni. Uszyte z wytrzymałego materiału o składzie 52% poliestru i 48% bawełny, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia.

Świetnie zaprojektowane, funkcjonalne, wykonane z dbałością o szczegóły, gwarantują nieprzeciętną wytrzymałość w każdych warunkach. Klasyczny krój BDU poddany nowoczesnym modyfikacjom.

Wyposażone w 8 kieszeni:
- dwie wpuszczone na biodrach z wzmocnionymi krawędziami,
- dwie z tyłu z wzmocnionymi krawędziami,
- dwie duże pojemne kieszenie cargo zamykana na guziki,
- dwie mniejsze kieszenie na wysokości łydki zamykana na rzep.

Rozporek jest zamykany na zamek błyskawiczny wykonany przez znaną japońską firmę YKK. U dołu nogawek znajdują się elastyczne linki ze stoperem do obwiązania spodni na nodze lub bucie. Na pośladkach oraz w kroku producent zastosował dodatkową warstwę z tkaniny VersaStretch®. która zapewnia jeszcze lepszą swobodę ruchu.

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w pasie tak aby dopasować rozmiar do indywidualnych cech sylwetki.

Dane techniczne
Model: Modern Battle Dress Uniform
Kolor: PL Woodland
Materiał: 52% nylon, 48% bawełna
Waga: 681 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuMilitarny
Kolor/kamuflażKamuflaż
Nazwa odcienia/kamuflażuPL Woodland
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału52% nylon, 48% bawełna
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni8
Zapięcie kieszeniGuziki, rzepy (velcro)
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiWygodne i trwałe spodnie taktyczne zapewniające schludny oraz profesjonalny wygląd
Opinie (0)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię i zdobądź punkty rabatowe.
Aby dodać opinię, kliknij tutaj.
Dodaj opinię

    Warto dokupić
    Zestawy
    279,00 zł

    Sztuk: 1

    279,00 zł

    Sztuk: 1

    Spodnie + bluza MBDU

    558,00 zł
    wysyłka:  w 24 godzinyDostawa: Dostawa gratis
    279,00 zł

    Sztuk: 1

    12,99 zł

    Sztuk: 1

    Spodnie + pasek Badger Outdoor Canvas CTB Black

    291,99 zł
    wysyłka:  w 24 godzinyDostawa: Dostawa gratis
    279,00 zł

    Sztuk: 1

    49,99 zł

    Sztuk: 1

    Spodnie + pas taktyczny Blackfire No.9 Black

    328,99 zł
    wysyłka:  w 24 godzinyDostawa: Dostawa gratis
    279,00 zł

    Sztuk: 1

    75,00 zł

    Sztuk: 1

    Spodnie + pas skórzany oficerski

    354,00 zł
    wysyłka:  w 24 godzinyDostawa: Dostawa gratis
    Produkty podobne
    zamknij

    tu

    zamknij
    Spodnie mundurowe Helikon MBDU PL Woodland (SP-MBD-NR-04) (Spodnie według producentów)
    Spodnie mundurowe Helikon MBDU PL Woodland (SP-MBD-NR-04)

    Wybierz rozmiar:

    Tabela rozmiarów

    Rozmiar

    A

    Szerokość w pasie
    (cm)

    B

    Szerokość w biodrach
    (cm)

    C

    Szerokość na udzie
    (cm)

    D

    Szerokość nogawki
    (cm)

    E

    Długość całkowita 
    (cm)

    F

    Długość nogawki
    (cm)

    Prezentacja wymiarów 
    XS Regular37493018,611181
    S Regular41513219111,581
    M Regular44543419,611281
    L Regular47573520112,581
    XL Regular50603620,611381
    XXL Regular51,5633721,6113,581
    S Long41513319116,586,3
    M Long44543319,611786,3
    L Long47573420117,586,3
    XL Long50603620,611886,3
    XXL Long51,5633721,6118,586,3

    /tu