zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Taiga Green (SP-UTL-PR-09) H

590821872026890264

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 4 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
264,00 

Punkty KSK: 26

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Taiga Green (SP-UTL-PR-09) H do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Taiga Green (SP-UTL-PR-09) H do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie, dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa. Zdjęcie główne przedstawia kolor spodni, kolejne są zdjęciami poglądowymi.

Dane techniczne
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Kolor: taiga green
Gramatura: 215 g/m2
Waga: 624 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

Materiały dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie zieleni
Nazwa odcienia / kamuflażuTaiga Green
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Opinie (4)

4 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Bardzo fajne spodnie. Polecam !

    , 

  • 5/5

    świetny model spodni. wg mnie najlepszy od helikonia. a kolor tajga rewelacyjny. polecam

    , 

  • 5/5

    Świetne spodnie. Dobrze wykonane i wygodne. Spodnie UTP używam już od dwóch lat i jest to moja druga para. Spodnie z PoliCotton w moim odczuciu lepiej się nosi niż CCotton, ponieważsą lżejsze i mniej sztywne. Spodnie posiadają wiele funkcjonalnych kieszeni. Polecam

    , 

  • 5/5

    Spodnie rewelacja ma ich kilka par w różnych kolorach i je uwielbiam wygodne z pojemnymi kieszeniami po prostu rewelacja

    , 

Polecamy także

Produkty podobne