Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H

590821870685917671
Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H

EAN: 5908218706859

Ocena: 5/5 na podstawie 16 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
250,80 339,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 25
Możesz wymienić 25 pkt. na 12,50 zł zniżki.
Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H do schowka
Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie, dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa. Zdjęcie główne przedstawia kolor spodni, kolejne są zdjęciami poglądowymi.

Dane techniczne

Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Gramatura materiału: 215 g/m2
Waga: 624 g
Kolor: olive drab
Producent: Helikon-Tex, Polska

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuNowoczesne spodnie taktyczne wykonane z bawełny z domieszką spandexu. Ergonomiczne, elastyczne, wytrzymałe. Znakomity kompromis pomiędzy stylistyką…Spodnie Ranger wyposażone w 16 kieszeni. Uszyte z wytrzymałego materiału pokrytego warstwą teflonu, dzięki czemu spodnie są bryzgo- i plamoodporne.Spodnie taktyczne oferujące znakomity kompromis pomiędzy stylistyką wojskową i cywilną. Wykonane z wysokiej jakości materiału, będącego mieszanką…
ProducentHelikonPentagonTexar
TaktycznyTaktycznyTaktyczny
Odcienie zieleni Odcienie zieleni Odcienie zieleni
Olive DrabCamo GreenOlive
Syntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex65% poliester, 35% bawełna65% poliester, 33% bawełna, 2% spandex
Ripstop (kratka)Twill (gładki)Ripstop (kratka)
RozciągliwyNierozciągliwyRozciągliwy
StandardowyStandardowyImpregnowany
121611
2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte4x rzep (velcro), 2x guziki, 2x zamek błyskawiczny, 8x otwarte4x rzepy (velcro), 2x zamek, 5x otwarte
ZamekZamekZamek
TakTakTak
Dwie przednie szlufki na pas posiadają pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.Spodnie taktyczne pokryte wartswą teflonu.Elastyczna konstrukcja, impregnacja Teflon DWR, szeroki rzep zamiast guzika

Materiały dodatkowe

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie zieleni
Nazwa odcienia / kamuflażuOlive Drab
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiDwie przednie szlufki na pas posiadają pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.
Opinie (16)

16 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Świetny wybór na wypady w góry, również na lato.

  • 5/5

    Świetne spodnie, bardzo wygodne nie czuć ich przy chodzeniu. Dużo kieszeni, szkoda że nie wszystkie zamykane

  • 5/5

    Użytkuję je od 3 lat. Czekałem z opinią aby była realna. Nie mam się do czego przyczepić! Wygoda, jakość wykonania i wytrzymałość absolutnie bez uwag. Godne polecenia. Z całkowitą pewnością kupiłbym je ponownie.

  • 5/5

    Polecam wersję regular, bo longi to już według mnie przesada co do długości nogawek. Chociaż każdy ma inne wymiary ciała, a nogawki zawsze można podwinąć / skrócić. A najlepiej przymierzyć w sklepie stacjonarnym.

  • 5/5

    Spodnie solidne, szeroki rzep w pasie pozwala dobrze dopasować spodnie. Nogawki były do skrócenia ok. 1,5cm. (mam 177cm) Noszą się dobrze, używam raczej sporadycznie, materiał słabo się brudzi, palmy nie są tak widoczne (np.: z ziemi). Polecam wcześniej przymierzyć w sklepie szczególnie jeśli ktoś wcześniej nie nosił tak bufiastych spodni :)

  • 5/5

    To już moja druga para i w tym samym kolorze, idealny skład materiału, pozwalający używać ich również latem, może za cienkie na zimową porę. Bardzo wygodne, po prostu, jak druga skóra użytkownika. Polecam.

  • 5/5

    Bardzo wygodne i trwałe spodnie...

  • 5/5

    ma te spodnie od 2 lat i swietnie sie trzymają wygodne jak świat

  • 5/5

    Idealne jednym słowem jesli chodzi o kolor rozmair długość jakość wykonania super się układają i nie są takie pusiaste jak np.SFU..rewelka!!

  • 5/5

    Wygodne, dobrze uszyte, dużo przydatnych kieszeni.

  • 5/5

    5 para i ciągle ta sama jakość! Gorąco polecam do wszelkich aktywności outdoorowych! Spodnie świetnie sprawdzają się w pracy - jak i w codziennym użytkowaniu! polecam

  • 5/5

    Polecam. Bardzo wygodne

  • 5/5

    Bardzo wygodne spodnie a duża ilość dobrze rozmieszczonych kieszeni pozwala upakować wszystkie potrzebne w codziennym użytkowaniu rzeczy. Kolor oliwkowy nie spiera się tak jak czarny.

  • 5/5

    portki super

  • 5/5

    Super spodnie,polecam wszystkim

  • 5/5

    Mam te spodnie od 2 lat. Są REWELACYJNE. Są przewiewne, bardzo wygodne, świetnie uszyte i zaprojektowane. A przy tym nie wyglądają jak spodnie wojskowe, zachowując wszystkie ich walory. Kieszenie są świetnie rozplanowane. Wszelkie brudy bardzo dobrze się spierają w 45 st. Są to najlepsze spodnie jakie kiedykolwiek nosiłem. Zdecydowanie polecam.

Warto dokupić
Zestawy
250,80 zł339,00

Sztuk: 1

69,99 zł

Sztuk: 1

Spodnie + pas skórzany oficerski

320,79 zł408,99 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H (Spodnie Helikon długie)
Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

/tu

E-mail Ikona Zadzwoń:
71 347 47 00