zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H

590821870685917671

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 10 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
264,00 

Punkty KSK: 26

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Olive Drab (SP-UTL-PR-32) H do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.


Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie, dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa. Zdjęcie główne przedstawia kolor spodni, kolejne są zdjęciami poglądowymi.

Dane techniczne

Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Kolor: olive drab
Producent: Helikon-Tex, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

Materiały dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie zieleni
Nazwa odcienia / kamuflażuOlive Drab
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiDwie przednie szlufki na pas posiadają pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.

Opinie (10)

  • 5/5

    Bardzo wygodne i trwałe spodnie...

    , 

  • 5/5

    ma te spodnie od 2 lat i swietnie sie trzymają wygodne jak świat

    , 

  • 5/5

    Idealne jednym słowem jesli chodzi o kolor rozmair długość jakość wykonania super się układają i nie są takie pusiaste jak np.SFU..rewelka!!

    , 

  • 5/5

    Wygodne, dobrze uszyte, dużo przydatnych kieszeni.

    , 

  • 5/5

    5 para i ciągle ta sama jakość! Gorąco polecam do wszelkich aktywności outdoorowych! Spodnie świetnie sprawdzają się w pracy - jak i w codziennym użytkowaniu! polecam

    , 

  • 5/5

    Polecam. Bardzo wygodne

    , 

  • 5/5

    Bardzo wygodne spodnie a duża ilość dobrze rozmieszczonych kieszeni pozwala upakować wszystkie potrzebne w codziennym użytkowaniu rzeczy. Kolor oliwkowy nie spiera się tak jak czarny.

    , 

  • 5/5

    portki super

    , 

  • 5/5

    Super spodnie,polecam wszystkim

    , 

  • 5/5

    Mam te spodnie od 2 lat. Są REWELACYJNE. Są przewiewne, bardzo wygodne, świetnie uszyte i zaprojektowane. A przy tym nie wyglądają jak spodnie wojskowe, zachowując wszystkie ich walory. Kieszenie są świetnie rozplanowane. Wszelkie brudy bardzo dobrze się spierają w 45 st. Są to najlepsze spodnie jakie kiedykolwiek nosiłem. Zdecydowanie polecam.

    , 

Polecamy także

Produkty podobne