zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Khaki (SP-UTL-PR-13)

10874

Producent: Helikon

Ocena: 4.93/5 na podstawie 14 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
264,00 

Punkty KSK: 26

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Khaki (SP-UTL-PR-13) do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Khaki (SP-UTL-PR-13) do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop z domieszką spandexu (60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie, dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa. Zdjęcie główne przedstawia kolor spodni, kolejne są zdjęciami poglądowymi.

Dane techniczne

Model: Urban Tactical Pants
Kolor: beżowy
Materiał: 60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Waga: 625 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

Materiały dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie beżu
Nazwa odcienia / kamuflażuBeige
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Opinie (14)

14 opinii Ocena: 4.93 / 5Dodaj opinięZobacz ranking opinii

  • 5/5

    Bardzo dobrej jakości spodnie, świetny krój bardzo przemyślany, materiał i wykonanie bez zarzutu, wszystkie szczegóły funkcjonalności na załączonym filmiku, kolejny raz nie zawiodłem się na polskiej firmie HELIKON TEX. POLECAM!!

    , 

    515
  • 5/5

    Świetny materiał. Bardzo wygodne i funkcjonalne spodnie.Polecam.

    , 

  • 5/5

    Doskonałej jakości spodnie, pasują i do lasu i na miasto. Nie spierają się - trwałe i wygodne. Polecam!

    , 

  • 5/5

    Najwyższa półka jeśli chodzi o spodnie taktyczne. Super krój, wygoda, łatwy dostęp do kieszeni. Mam 190 cm wzrostu 100 cm w pasie, idealny rozmiar to xl long. Polecam

    , 

  • 5/5

    Super wykonanie,solidny materiał,bardzo wygodne,polecam.

    , 

  • 5/5

    Długo szukałem spodni, które by mnie zadowoliły i oto znalazłem. Są bardzo dobrze wykonane, wysoka jakość i świetny krój. Nie są tanie, ale naprawdę warte swojej ceny. Polecam.

    , 

  • 5/5

    Wspaniałe spodnie na cieplejsze dni! POLECAM

    , 

  • 5/5

    Bardzo dobre, wygodne i praktyczne spodnie. To już moja 2 para tego producenta. Póki co nic się z nimi nie dzieje - nie prują się, nie przedzierają. Używam praktycznie codziennie. Kieszenie bardzo dobrze pomyślane. Krój spodni świetnie spasowany. Świetna alternatywa dla wszechogarniających "rurek" :)

    , 

  • 4/5

    Wygodne spodnie taktyczne nie rzucające się w oczy jak większość taktycznych ubrań, jedyny mankament to mała pojemność kieszeni.

    , 

  • 5/5

    Spodnie mam od ok. roku i spisują się dobrze. Dobry krój i fajnie rozmieszczone kieszenie - na plus że nie są workowate jak w niektórych spodniach tego typu. Są cienkie w sam raz na cieplejsze dni. Jedyne co bym zmienił w nich to boczne kieszenie na rzep - przydałoby się żeby były nieco większe, smartfon 5,5 cala mieści się idealnie ale większy już nie wejdzie - nie żebym się czepiał :P

    , 

  • 5/5

    Spodnie kupowałem z myślą o strzelnicy i muszę przyznać, że doskonale się sprawdzają. Liczne kieszenie dobrze rozmieszczone, krój niekrepujacy ruchów. Nalezy zwrócić uwagę na materiał z którego są wykonane, ponieważ producent oferuje trzy opcje. Wybrałem model z przewagą rip stop, który najlepiej sprawdza się w ciepłe dni.

    , 

  • 5/5

    Kolejne już kupione spodnie tego typu od Helikon. B. dobre, także w codziennym użytku.

    , 

  • 5/5

    Bardzo wygodne trwale spodnie dobrze dopasowane nie krepuja ruchow. Bardzo dobra jakosc wykonania Goraco polecam

    , 

  • 5/5

    Kroj spodni i rozmieszczenie kieszeni rewelacyjne. Mam dwie pary w kolorze Coyote i Khaki. Zapiecie na rzep w pasie i gumka z tyłu to proste i genialne rozwiazanie. Fajne spodnie na trekking. Woda perli sie na materiale, sam material jest doscy mocny. Szczerze polecam!

    , 

Polecamy także

Produkty podobne