zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Coyote (SP-UTL-PR-11)

85335

Producent: Helikon

Ocena: 4.93/5 na podstawie 14 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
224,40 264,00 zł

Punkty KSK: 22

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Coyote (SP-UTL-PR-11) do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Coyote (SP-UTL-PR-11) do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop z domieszką spandexu (60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie, dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa. Zdjęcie główne przedstawia kolor spodni, kolejne są zdjęciami poglądowymi.

Dane techniczne

Model: Urban Tactical Pants
Kolor: coyote
Materiał: 60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Waga: 625 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

Materiały dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie brązu
Nazwa odcienia / kamuflażuCoyote
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna 37% poliester, 3% spandex
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Opinie (14)

14 opinii Ocena: 4.93 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Mega wygodne idealne do asg, z wykrywaczem czy po prostu w góry. Trafiony prezent w 100%

    , 

  • 5/5

    Spodnie super wygodne, bardzo przemyślane i dobrze skrojone. Mam nadzieję, że będą też wytrzymałe, bo po 3 wyprawach jeszcze w tej kwestii nic nie mogę powiedzieć

    , 

  • 5/5

    Posiadam spodnie koloru czarnego już około roku. Dziś zakupiłem w Coyote (które lekko już ubrudziłem tego samego dnia i czekam na więcej bo szkoda mi z tyłka ściągać) Spodnie świetne, funkcionalne, wytrzymałe (po roku czarne nawet się nie sprały z koloru - chyba że za rzadko je piorę) Ilość i głębokość kieszeni jak dla mnie odpowiednią jak i samo umiejscowienie co nie przeszkadza mi w użytkowaniu itd. Zamierzam kupić kolejne pary.

    , 

  • 5/5

    Kupiłem jedną parę, pochodziłem tydzień i zamówiłem kolejną parę w innym kolorze. To chyba najlepsza rekomendacja dla tych spodni.

    , 

  • 5/5

    Kupiłem te spodnie po kilkuletnim użytkowaniu szortów tej samej wersji nie zawiodłem się. Spodnie są bardzo wygodne, lekkie, przewiewne, a jednocześnie mocne i wytrzymałe. Nie krępują przy tym ruchów, kucanie czy klękanie w nich to żadne problem, bardzo dobrze układają się wtedy w kolanie czy na pośladkach. Z pewnością nie jest to moja ostatnia para tego modelu. Nie żałuję ani jednej wydanej na nie złotówki.

    , 

  • 4/5

    Jedne z lepszych spodni, które nosiłem

    , 

  • 5/5

    To moje pierwsze spodnie z serii helikon utp ,są bardzo wygodne i przemyślane pod kątem rozmieszczenia kieszeni .Trochę drogie,ale polecam!!!

    , 

  • 5/5

    Jedne z najlepszych spodni jakie kupiłem

    , 

  • 5/5

    Wygodnie i funkcjonalne

    , 

  • 5/5

    Spodnie bardzo wygodne. W przypadku włożenia czegoś do kieszeni nadal są komfortowe podczas przemieszczania się.

    , 

  • 5/5

    Zakupione spodnie to mam nadzieję trafiony zakup. Mam je od kilku dni i w miniony weekend testowałem w lesie. Wygodne, dobrze dopasowane i z intuicyjnie umieszczonymi kieszeniami. Jeśli okażą się trwałe ( w co nie wątpię ) to będzie w pełni SUPER zakup. Na tę chwilę polecam te spodnie.

    , 

  • 5/5

    Bardzo wygodne i funkcjonalne. Świetny materiał. Zdecydowanie warte polecenia.

    , 

  • 5/5

    Świetne spodnie. Bardzo dobrze uszyte, wygodne, wytrzymałe. Po wielu praniach nie tracą kolorów. Zdecydowanie warte polecenia.

    , 

  • 5/5

    Super polecam wszystkim. To moja pierwsza para ale nie ostatnia

    , 

Polecamy także

Produkty podobne