zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Adaptive Green (SP-UTL-PR-12) H

590821871512768252

Producent: Helikon

Ocena: 4.83/5 na podstawie 6 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
264,00 

Punkty KSK: 26

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Adaptive Green (SP-UTL-PR-12) H do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton RipStop Adaptive Green (SP-UTL-PR-12) H do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie, dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa. Zdjęcie główne przedstawia kolor spodni, kolejne są zdjęciami poglądowymi.

Dane techniczne
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Kolor: adaptive green
Producent: Helikon-Tex, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie zieleni
Nazwa odcienia / kamuflażuAdaptive Green
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 37% poliester, 3% spandex
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Opinie (6)

6 opinii Ocena: 4.83 / 5Dodaj opinięZobacz ranking opinii

  • 5/5

    Świetne spodnie - wykonanie na piątkę, jakość materiału tak samo, funkcjonalność i rozmieszczenie kieszeni - super. Może tylko przydałyby się odrobinę pojemniejsze kieszenie na udach, chodzi mi o te zapinane na zamek. Przymierzam się do zakupu drugiej pary, na razie jeszcze zastanawiam się czy to będzie coyote, czy khaki. :)

    , 

  • 5/5

    Bardzo wygodne i trwałe spodnie...

    , 

  • 5/5

    Kolejna para tych spodni a kolorystyka miodzio jesli ktos zastanawia sie nad adaptive green to polecam jak najbardziej

    , 

  • 4/5

    Model spodni jest genialny. Nobla za rozklad kieszeni. To juz moja druga para. W kolorze adaptive green nitka ripstop # delikatnie odroznia sie od koloru spodni, tzn. widac przeszycia. Czasem wydaje sie ze spodnie sa w drobna kratke lub paski. Sam kolor bardzo mi sie podoba. Polecam, fajne spodnie do smigania z psem po lesie.

    , 

  • 5/5

    To już mój kolejny zakup tego modelu. Tym razem wybrałem ripstop do codziennego użytkowania. Powtórzę to co przy wcześniejszych zakupach - spodnie dopasowane, leżą idealnie, kolor fajny, tylko zauważyłem takie małe dosłownie leciutkie 3 zaciągnięcia punktowe...bardziej jak zmechacenia, ale nie stanowiło to w mojej ocenie powodu do zwrotu. Jak na razie poruszając się w dżungli ofert dotyczących spodni nie znalazłem niczego u konkurencji, co spowodowałoby dokonanie innego wyboru od modelu UTP!

    , 

  • 5/5

    Spodnie sprawdzają się świetnie w codziennym użytkowaniu. Do tego modelu w moim przypadku nie ma się za co przyczepić. Rozmieszczenie kieszeni świetne, wszystko pod ręką. Zamki się nie zacinają. Żadne nitki nie sterczą. Tylko śmigać prać zgodnie z zaleceniami na metce i cieszyć się kolejną parę mistrzowskich nogawek!!!

    , 

Polecamy także

Produkty podobne