Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP PoliCotton Canvas Khaki (SP-UTL-PC-13) H

73799
Spodnie Helikon UTP PoliCotton Canvas Khaki (SP-UTL-PC-13) H

Ocena: 5/5 na podstawie 20 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
299,00 369,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 29
Przy następnych zakupach punkty wymień na 14,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton Canvas Khaki (SP-UTL-PC-13) H do koszyka
Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP PoliCotton Canvas Khaki (SP-UTL-PC-13) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) z wysokiej jakości materiału PoliCotton Canvas (58% bawełna, 40% poliester, 2% spandex). Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.


Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie, dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa.

Dane techniczne

Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 58% bawełna, 40% poliester, 2% spandex
Kolor: beżowy
Producent: Helikon-Tex, Polska

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuNowoczesne spodnie taktyczne wykonane z bawełny z domieszką spandexu. Ergonomiczne, elastyczne, wytrzymałe. Znakomity kompromis pomiędzy stylistyką…Spodnie Ranger wyposażone w 16 kieszeni! Uszyte z mieszanki materiałów (65% poliester, 35% bawełna), która charakteryzuje się dużą wytrzymałością na…Spodnie taktyczne wykonane z bawełny z domieszką spandexu. 11 kieszeni. Ergonomiczne, elastyczne, wytrzymałe. Znakomity kompromis pomiędzy…
ProducentHelikonPentagonTexar
TaktycznyTaktycznyTaktyczny
Odcienie beżuOdcienie brązuOdcienie beżu
BeigeCoyoteKhaki
Syntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
58% bawełna, 40% poliester, 2% spandex65% poliester, 35% bawełna96% bawełna, 4% spandex
Twill (gładki)Ripstop (kratka)Twill (gładki)
RozciągliwyNierozciągliwyRozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
121611
2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte4x rzep (velcro), 2x guziki, 2x zamek błyskawiczny, 8x otwarte4x rzepy (velcro), 2x zamek, 5x otwarte
ZamekZamekZamek
TakTakTak
Elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.Nowoczesny krój, funkcjonalność, wysoka jakość użytych materiałów.Dwie przednie szlufki na pas posiadają pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor/kamuflażOdcienie beżu
Nazwa odcienia / kamuflażuBeige
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału58% bawełna, 40% poliester, 2% spandex
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.
Opinie (20)

20 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Spodnie doskonałe i dopasowane znakomicie. By dobrze leżały należy bezwzględnie przy wyborze rozmiaru kierować się w pierwszej kolejności obwodem bioder - wtedy doskonale układają się w linii prostej od bioder. Nie są zatem ( w tym nogawki ) ani za szerokie ani za wąskie . Prosto i klasycznie . Kolor jest bardzo podobny do (znanego z demobilu) brytyjskiego Desert Tropical Stone ( kontrakt) - ale nieco cieplejszy odcień. ,,Na żywo,,- te UTP mają naprawdę fajny kolor. :)

  • 5/5

    kolejna para utp wygodna dobrze lezy lecz tym razem w canvasie akurat sprawdza sie w chłodniejsze dni

  • 5/5

    Przed zakupem myślałem że są drogie, ale po zakupie stwierdzam że są warte swojej ceny. Spodnie świetnie się prezentują i są wygodne. Pierwsza ale na pewno nie ostatnia para.

  • 5/5

    Mega wygodne, do tego lekkie i przewiewne, wysoka jakość wykonania. Nawet w upały da się w nich wytrzymać.

  • 5/5

    Mam już kilka par tych spodni, są genialne, wygodne i praktyczne.

  • 5/5

    Bardzo wygodne spodnie (mam jeszcze 2 pary w innych kolorach). Duża ilość kieszeni na plus, wszystko niskoprofilowe wiec nic odstaje jak kieszenie boczne w M65

  • 5/5

    Wygodne, trwałe, przemyślane. Dobry wybór ;)

  • 5/5

    Wygodniejszych spodni od UTP nie ma. Fajnie leżą i mają dużo kieszeni. Dodatkowo druga generacja (58% bawełny) jest lepsza od pierwszej generacji (98% bawełny). Szybciej schnie i lepiej się układa.

  • 5/5

    Fajne spodnie, trochę zmieniony materiał od tych ostatnich, ale jest ok.

  • 5/5

    Spodnie bardzo porządnie wykonane, tkanina ładna, wygląda na trwałą. Do chodzenia po mieście i po lesie.

  • 5/5

    Fajne spodnie, przemyślane, wygodne, dobry materiał.

  • 5/5

    Spodnie wygodne, wytrzymałe i elastyczne. Jakość pierwsza klasa.

  • 5/5

    A ja uważam, że rozmieszczenie kieszeni nie jest najlepsze. Prosty dowód - jeśli w kieszeni cargo masz smartfona i musisz siedzieć np. w fotelu samochodowym, to czujesz jak ten smartfon cię uwiera w udo. I to jest chyba jedyny problem tych spodni. Byłoby lepiej, gdyby kieszenie cargo były nie pod kątem, lecz prosto, wzdłuż uda. Poza tym, reszta jest dobrze zaprojektowana, ponieważ te kieszenie są zapinane na zamek błyskawiczny, a to jest lepsze rozwiązanie niż nietrwałe rzepy.

  • 5/5

    Bardzo dobrej jakości spodnie

  • 5/5

    To juz kolejne Helikony . Nie zamienię je na żadne inne. Bardzo mocny material. Duzo kieszeni w dodatku dwie zapinane na zamek. Spodnie niby taktyczne ale i eleganckie. Helikon przebił wszystkich tymi spodniami. Niech kogoś nie zwiedzie wysoka cena bo za jakość się płaci. Polecam

  • 5/5

    Uniwersalny kamuflaż który się sprawdza zarówno do lasu czy góry jak ròwnież do chodzenia po mieście.Trudno znaleźć drugie tak rewelacyjne spodnie z tym kamuflażem na rynku. Polecam!

  • 5/5

    Spodnie Helikon UTP to już kolejna rzecz jaką kupiłem na Militaria.pl j jestem bardzo zadowolony. Krój, dopasowanie, wygoda i jakość produktu przekonały mnie do zakupu i nie zawiodłem się. Szczerze polecam ,spodnie spełniły moje oczekiwania i następne również będą od helikona oczywiście przez Militaria.pl. Pozdrawiam.

  • 5/5

    Spodnie kupione w ramach procesu reklamacyjnego poprzedniej wersji UTP. Materiał sprawia wrażenie znacznie solidniejszego od użytego w poprzednim modelu. Mimo większego udziału tworzyw sztucznych w składzie, bardzo wygodnie się je nosi od rana do wieczora - na pewno duża w tym zasługa świetnego kroju. W nowej wersji układ kieszeni pozostał ten sam i bardzo mnie to cieszy :)

  • 5/5

    Znakomite spodnie! Materiał, estetyka jak i wytrzymałość godne polecenia!

  • 5/5

    Znakomicie zaprojektowane, dobrze uszyte, bardzo wygodne gacie! Nie typowe "wojskowe", ale wciąż wystarczająco "taktyczne" by wyśmienicie poradzić sobie w akcji. Dobrze rozmieszczone kieszenie o wystarczających rozmiarach, dodatkowe wzmocnienia wszędzie tam gdzie są one najbardziej potrzebne i materiał odporny na rozdarcia - widać, że te spodnie projektowali ludzie, którzy wiedzą co robią :-) To moja kolejna para UTP od Helikona i na pewno nie ostatnia!

Warto dokupić
Zestawy
299,00 zł369,00

Sztuk: 1

12,99 zł

Sztuk: 1

Spodnie + pasek Badger Outdoor Canvas CTB Black

311,99 zł381,99 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
299,00 zł369,00

Sztuk: 1

49,99 zł

Sztuk: 1

Spodnie + pas taktyczny Blackfire No.9 Black

348,99 zł418,99 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
299,00 zł369,00

Sztuk: 1

75,00 zł

Sztuk: 1

Spodnie + pas skórzany oficerski

374,00 zł444,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Spodnie Helikon UTP PoliCotton Canvas Khaki (SP-UTL-PC-13) H (Spodnie według kroju)
Spodnie Helikon UTP PoliCotton Canvas Khaki (SP-UTL-PC-13) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

/tu