zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP NyCo Ripstop PenCott GreenZone (SP-UTL-NR-41) H

590821871862378767

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 3 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
279,00 

Punkty KSK: 27

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP NyCo Ripstop PenCott GreenZone (SP-UTL-NR-41) H do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP NyCo Ripstop PenCott GreenZone (SP-UTL-NR-41) H do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z materiału NYCO, będącego kombinacją  poliestru i bawełny (w udziale 40% do 60%), co zapewnia większą odporność na przecieranie i wilgoć. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Wariant uszyty z oryginalnego materiału Digital Concealment Systems w kamuflażu PenCott GreenZone. W polskich warunkach kamuflaż ten idealnie sprawdzi się w okresie od wiosny do wczesnej jesieni, szczególnie w terenie leśnym.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:
- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep)
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich)
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych. 

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa.

Dane techniczne
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: NyCo 50% bawełna, 50% nylon
Kamuflaż: PenCott GreenZone
Producent: Helikon-Tex, Polska

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuPenCott GreenZone
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału50% bawełna, 50% nylon
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Opinie (3)

  • 5/5

    Świetnie leżące spodnie z bardzo ciekawymi kieszeniami

    , 

  • 5/5

    Spodnie pierwsza klasa. Krój UTP jest bardzo wygodny i praktyczny.

    , 

  • 5/5

    Super spodnie. Świetnie leżą. Kamuflaż idealny. Małe kieszenie na udach idealnie nadają się do noszenia telefonu. Jeden z lepszych zakupów na militaria.pl

    , 

Produkty podobne