zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP Flex Multicam (SP-UTF-NR-34) H

115081

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 2 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
369,00 

Punkty KSK: 36

Raty 0% PayU
Dostawa:
Dostawa gratis
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Flex Multicam (SP-UTF-NR-34) H do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Flex Multicam (SP-UTF-NR-34) H do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
Dostawa gratis
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z wysokiej jakości materiału Nyco RipStop (50% bawełna, 50% nylon), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. W wariancie Denim Blue zwraca też uwagę kolorystyka, która sprawia, że tkanina, z której wykonano spodnie wygląda jak klasyczny materiał jeansowy. Wtopisz się w tłum zachowując wszystkie cechy spodni taktycznych.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz elastyczna tkanina zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:
- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki. Materiał nad tylnymi kieszeniami oraz w kroku został wzmocniony dodatkową warstwą nylonowej tkaniny VersaStretch®.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.

Dane techniczne:
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 50% bawełna, 50% nylon
Kamuflaż: multicam
Waga: 680 g
Producent: Helikon, Polska

Spodnie dostępne w kolorach Olive Green, Adaptive Green, Coyote Brown, Multicam, PenCott BadLands i PenCott Wildwood

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażumulticam
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału50% bawełna, 50% nylon
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasektak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Opinie (2)

2 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Fajnie pomyślane kieszenie, porządne wykonanie - polecam.

    , 

  • 5/5

    Świetnie i wygodne i trwałe, już moje drugie tego typy spodnie. Polecam!

    , 

Warto dokupić

Produkty podobne