Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP Flex Czarne (SP-UTF-NR-01) H

123281
Spodnie Helikon UTP Flex Czarne (SP-UTF-NR-01) H

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
339,00 
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 33
Przy następnych zakupach punkty wymień na 16,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Flex Czarne (SP-UTF-NR-01) H do koszyka
Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Flex Czarne (SP-UTF-NR-01) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z wysokiej jakości materiału Nyco RipStop (50% bawełna, 50% nylon), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz elastyczna tkanina zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie mają dwanaście kieszeni:
- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki. Materiał nad tylnymi kieszeniami oraz w kroku został wzmocniony dodatkową warstwą nylonowej tkaniny VersaStretch®.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części mają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

Dane techniczne
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 50% bawełna, 50% nylon
Kolor: black
Waga: 680 g
Producent: Helikon, Polska

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor/kamuflażCzarny
Nazwa odcienia / kamuflażuCzarny
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału50% bawełna, 50% nylon
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.
Opinie (0)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię i zdobądź punkty rabatowe.
Aby dodać opinię, kliknij tutaj.
Dodaj opinię

    Warto dokupić
    Zestawy
    339,00 zł

    Sztuk: 1

    12,99 zł

    Sztuk: 1

    Spodnie + pasek Badger Outdoor Canvas CTB Black

    351,99 zł
    wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
    339,00 zł

    Sztuk: 1

    75,00 zł

    Sztuk: 1

    Spodnie + pas skórzany oficerski

    414,00 zł
    wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
    Produkty podobne
    zamknij

    tu

    zamknij
    Spodnie Helikon UTP Flex Czarne (SP-UTF-NR-01) H (Spodnie według materiału)
    Spodnie Helikon UTP Flex Czarne (SP-UTF-NR-01) H

    Wybierz rozmiar:

    Tabela rozmiarów

    Rozmiar

    A

    Szerokość w pasie
    (cm)

    B

    Szerokość w biodrach
    (cm)

    C

    Szerokość na udzie
    (cm)

    D

    Szerokość nogawki
    (cm)

    E

    Długość całkowita 
    (cm)

    F

    Długość nogawki
    (cm)

    Prezentacja wymiarów
    S Regular4251322210881
    M Regular4453342310981
    L Regular4655352410981
    XL Regular4858362311081
    XXL Regular5160372411081
    3XL Regular55---11181
    4XL Regular58---11181
    S Long4251332311486
    M Long4454332311486
    L Long4656342411486
    XL Long4758362411586
    XXL Long5060372411686
    3XL Long55---11686
    4XL Long58---11786

     

    /tu