zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP Denim Mid dark blue (SP-UTL-DD-31) H

115079

Producent: Helikon

Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
279,00 

Punkty KSK: 27

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Denim Mid dark blue (SP-UTL-DD-31) H do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Denim Mid dark blue (SP-UTL-DD-31) H do schowka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z wysokogatunkowej bawełny, poliestru oraz domieszki elastanu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. W wariancie Denim Blue zwraca też uwagę kolorystyka, która sprawia, że tkanina, z której wykonano spodnie wygląda jak klasyczny materiał jeansowy. Wtopisz się w tłum zachowując wszystkie cechy spodni taktycznych.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz elastyczna tkanina zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:
- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.

Dane techniczne:
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 76% bawełna, 22% poliester, 2% spandex
Kolor: dark blue
Waga: 863 g
Producent: Helikon, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie niebieskiego
Nazwa odcienia / kamuflażudark blue
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału76% bawełna, 22% poliester, 2% spandex
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasektak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Opinie (0)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię i zdobądź punkty rabatowe.
Aby dodać opinię, kliknij tutaj.
Dodaj opinię

    Polecamy także

    Produkty podobne