Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP Cotton Navy Blue (SP-UTL-CO-37) H

590821870857020585
Spodnie Helikon UTP Cotton Navy Blue (SP-UTL-CO-37) H

EAN: 5908218708570

Ocena: 4.67/5 na podstawie 12 ocen

Producent: Helikon

Brak w magazynie
Brak w magazynie – sprawdź produkty podobne lub zapisz się na powiadomienie o dostępności

Powiadom mnie o dostawie

159,00 179,00 zł
wysyłka:  Brak towaru
Klub Stałego Klienta Punkty: 15
Przy następnych zakupach punkty wymień na 7,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z bawełny z domieszką spandexu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. 

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep)
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich)
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa.

Dane techniczne
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 97% bawełna, 3% spandex
Kolor: navy blue
Producent: Helikon-Tex, Polska

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor/kamuflażOdcienie niebieskiego
Nazwa odcienia / kamuflażuNavy Blue
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału97% Bawełna, 3% Spandex
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiSpodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm.
Opinie (12)

12 opinii Ocena: 4.67 / 5Dodaj opinię

  • 4/5

    Kolor spodni inny niż "taktyczne" więc lepiej sprawdzają się w mieście.

  • 5/5

    Rewelacyjne Funkcjonalne i dość dyskretne

  • 5/5

    Wygodne, funkcjonalne, odporne Super

  • 5/5

    Wygodne, funkcjonalne, odporne Super

  • 5/5

    Wygodne, funkcjonalne, odporne Super

  • 4/5

    Niezwykle wygodne spodnie, dyskretne , idealny stosunek ceny do jakości.

  • 5/5

    Bardzo przemyślany rozkład kieszeni, spodnie są nieco węższe niż SFU i bardziej wtapiają się w tłum. Materiał jest elastyczny, co daje duży komfort użytkowania.

  • 4/5

    Wielka szkoda że Helikon wycofuje ten typ materiału. Według mnie te bawełniane leżą dużo lepiej niż RipStopy. Są bardziej rozciągliwe i bardziej "naturalne". Jedyny minus tego modelu że nie zmienili kroju, nadal jest mała kieszonka na telefon i mieści się tylko iPhone SE i od biedy zwykły iPhone np 8. Gorąco jest polecam! To moja 5 para :)

  • 4/5

    Spodnie oceniam na mocne 4. Problemem jest krój. Pas świetnie przemyślany, spodnie dobrze leżą i czuje się, że są stabilne... ale nogawki... ich krój jest zbyt szeroki. Powinny być lekko zwężone, mam wrażenie że są jednak za szerokie a przy tym kieszenie boczne są zbyt cofnięte do tyłu przez co można usiąść na ich zawartości. Grubość materiału jak dla mnie spoko. Ja dołożyłem ściągacz z taśmy przy kostkach bo przy butach innych niż trapery wyglądało to naprawdę nieciekawie.

  • 5/5

    To już 4 para UTP którą użytkuję - Czuję się w nich jak by były szyte na miarę dla mnie ;) Trochę szybko tracą kolor przy intensywnym użytkowaniu i częstym praniu no ale cóż i tak będę je kupował ze względu na wygodę :)

  • 5/5

    SPODNIE b dobrze uszyte materiał gruby tak ze nie wyobrazam sobie chodzenia w nich wczesniej niz pod koniec wrzesnia temperatura 15 stopni na dworze to pewnie granica gorna Material mimo grubosci jednak dosc miekki i elastyczny rzep w pasie mocny na raze nie wierze w opinie ze jest za slaby i ze trzeba koniecznie pas defender helikon dokupic

  • 5/5

    Spodnie nie najtańsze ale na pewno warte swojej ceny. Bardzo dobra jakość wykonania i przemyślany design. Polecam.

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Spodnie Helikon UTP Cotton Navy Blue (SP-UTL-CO-37) H (Spodnie według producentów)
Spodnie Helikon UTP Cotton Navy Blue (SP-UTL-CO-37) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

/tu