Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) H

20584
Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) H

Producent: Helikon

Brak w magazynie
Brak w magazynie – sprawdź produkty podobne lub zapisz się na powiadomienie o dostępności

Powiadom mnie o dostawie

159,00 179,00 zł
wysyłka:  Brak towaru
Klub Stałego Klienta Punkty: 15
Przy następnych zakupach punkty wymień na 7,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z bawełny z domieszką spandexu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Jasny kolor Olive Drab (zbliżony do amerykańskiego Foliage Green) wtopi się zarówno w teren miejski jak i krajobraz za miastem. W zależności od światła i otoczenia może sprawiać wrażenie szarości lub wypłowiałej zieleni.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep)
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich)
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa.

Dane techniczne
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 97% bawełna, 3% spandex
Kolor: jungle green
Waga: 796 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Materiały dodatkowe

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor/kamuflażOdcienie zieleni
Nazwa odcienia / kamuflażuJungle Green
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału97% bawełna, 3% spandex
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiDwie przednie szlufki na pas posiadają pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.
Opinie (0)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię i zdobądź punkty rabatowe.
Aby dodać opinię, kliknij tutaj.
Dodaj opinię

    Warto dokupić
    Produkty podobne
    zamknij

    tu

    zamknij
    Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) H (Spodnie według producentów)
    Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) H

    Wybierz rozmiar:

    Tabela rozmiarów

    Rozmiar

    A

    Szerokość w pasie
    (cm)

    B

    Szerokość w biodrach
    (cm)

    C

    Szerokość na udzie
    (cm)

    D

    Szerokość nogawki
    (cm)

    E

    Długość całkowita 
    (cm)

    F

    Długość nogawki
    (cm)

    Prezentacja wymiarów
    S Regular4251322210881
    M Regular4453342310981
    L Regular4655352410981
    XL Regular4858362311081
    XXL Regular5160372411081
    3XL Regular55---11181
    4XL Regular58---11181
    S Long4251332311486
    M Long4454332311486
    L Long4656342411486
    XL Long4758362411586
    XXL Long5060372411686
    3XL Long55---11686
    4XL Long58---11786

     

    /tu