Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

SPRAWDŹ BESTSELLERY
20584
Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) H do porównania

Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) H

Producent:Helikon

Wysyłka:Brak towaru
Brak w magazynie – sprawdź produkty podobne lub zapisz się na powiadomienie o dostępności

Powiadom mnie o dostawie

169,00 
Klub Stałego Klienta
Za zakup tego produktu otrzymasz 16 pkt.
Zamień je na 8,00 zł zniżki! Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Sprawdź szczegóły
Zadzwoń i zamów
Zadzwoń i zamów: tel:713474749
15 sierpnia zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godziny 21:00
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z bawełny z domieszką spandexu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Jasny kolor Olive Drab (zbliżony do amerykańskiego Foliage Green) wtopi się zarówno w teren miejski jak i krajobraz za miastem. W zależności od światła i otoczenia może sprawiać wrażenie szarości lub wypłowiałej zieleni.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep)
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich)
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa.

Dane techniczne
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 97% bawełna, 3% spandex
Kolor: jungle green
Waga: 796 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Materiały dodatkowe

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor/kamuflażOdcienie zieleni
Nazwa odcienia/kamuflażuJungle Green
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału97% bawełna, 3% spandex
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiDwie przednie szlufki na pas posiadają pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.
Opinie (0)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię i zdobądź punkty rabatowe.
Aby dodać opinię, kliknij tutaj.
Dodaj opinię

    Warto dokupić
    Produkty podobne
    zamknij
    zamknij
    Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) H (Spodnie według producentów)
    Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) H

    Wybierz rozmiar:

    Tabela rozmiarów

    Rozmiar

    A

    Szerokość w pasie
    (cm)

    B

    Szerokość w biodrach
    (cm)

    C

    Szerokość na udzie
    (cm)

    D

    Szerokość nogawki
    (cm)

    E

    Długość całkowita 
    (cm)

    F

    Długość nogawki
    (cm)

    Prezentacja wymiarów
    S Regular42513222108,581,3
    M Regular4453342310981,3
    L Regular46553524109,581,3
    XL Regular4858362311081,3
    XXL Regular51603724110,581,3
    3XL Regular55---11181,3
    4XL Regular58---111,581,3
    S Long4251332311486,4
    M Long44543323114,586,4
    L Long4656342411586,4
    XL Long47583624115,586,4
    XXL Long5060372411686,4
    3XL Long55---116,586,4
    4XL Long58---11786,4

     Tolerancja dla podanych wymiarów może wynosić +/- 2 cm

    E-mail Zadzwoń i zamów:
     71 347 47 49