Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP Cotton Denim Blue (SP-UTL-DM-31) H

32249
Spodnie Helikon UTP Cotton Denim Blue (SP-UTL-DM-31) H

Ocena: 4.8/5 na podstawie 15 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
279,00 369,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 27
Przy następnych zakupach punkty wymień na 13,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Cotton Denim Blue (SP-UTL-DM-31) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Spodnie Helikon UTP Cotton Denim Blue (SP-UTL-DM-31) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z wysokogatunkowej  bawełny, poliestru oraz domieszką spandexu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. W wariancie Denim Blue zwraca też uwagę  kolorystyka, która sprawia, że tkanina, z której wykonano spodnie wygląda jak klasyczny materiał jeansowy. Wtopisz się w tłum zachowując wszystkie cechy spodni taktycznych.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz elastyczna tkanina zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie,
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep),
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich),
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabinczyka.

Dane techniczne:
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 80% bawełna, 19% poliester, 1% spandex
Kolor: Denim Blue
Producent: Helikon, Polska

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor/kamuflażOdcienie niebieskiego
Nazwa odcienia / kamuflażuDenim Blue
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału80% bawełna, 19% poliester, 1% spandex
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni12
Zapięcie kieszeni2x zamki, 2x rzepy (velcro), 8x otwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiElastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.
Opinie (15)

15 opinii Ocena: 4.8 / 5Dodaj opinię

  • 4/5

    Wygodne pakowne spodnie Materiał przyjemny w dotyku choć kolor się szybko i nierównomiernie spiera

  • 5/5

    Jedyne co trzeba powiedzieć to to że trzeba mieć przynajmniej 180cm wzrostu

  • 5/5

    Praktyczne jak każde UTP. Te z jeans'o podobnego materiału nadadzą się do miasta. Bo oczywiście płaskość kroju i ten kolor jeszcze bardziej "maskują" milarny ich charakter. Prałem już kilka razy (zawsze do prania przewracam na lewą stroną) i nie zauważyłem jakiejś rażącej utraty koloru. Dla mnie nic sie po praniu nie dzieje. Zdecydowanie polecam.

  • 5/5

    To były moje pierwsze spodnie z tej serii. Nosiłem je w "cywilu", gdy sprał się kolor zacząłem ich używać jako spodni roboczych - spisują się znakomicie, ze względu na niezwykle wytrzymały, gruby materiał, który ciężko zabrudzić. Pracuje w nich niemal codziennie i ani razu mnie nie zawiodły

  • 5/5

    Kolor po jakimś czasie się spiera, ale t o tylko dodaje charakteru tym spodniom- jak wszystkie modele UTP, bardzo funkcjonalne- idealne na miasto.

  • 5/5

    Najwygodniejsze i najlepsze spodnie jakie dotychczas nosiłem jedyny minus to taki że schodzi kolor i są białe punkty na nogawkach

  • 5/5

    Fajne spodnie, jak wszystkie z tej serii. Różnica taka, że te są jeansu.

  • 5/5

    Spodnie zakupiłem z myślą o strzelnicy ale używam ich praktycznie wyłącznie w "cywilu". Mnogość kieszeni powoduje, że to najbardziej praktyczne z dostępnych na rynku jeansów o kroju bojówek. Umieszczone w z przodu małe kieszenie, zamykane na rzep, to idealne miejsce na komórkę, po którą co chwila sięgamy. Polecam nie tylko na strzelnicę;)

  • 4/5

    Nosze te spodnie już ponad rok,konkretny materiał bardzo wytrzymały. Jeśli chodzi o wypady outdorowe są idealne,praktycznie nie do zajechania.

  • 4/5

    Mam większość modeli utp,, mają dwie wady,a mianowicie dosyć wysoką cenę i spieranie koloru.. Rekompensuje to wygoda użytkowania. Uważam że model denim jeans to najfajniejsze z modeli utp, jeżeli chodzi o użytkowanie. Polecam

  • 5/5

    Świetne spodnie. Użyteczne kieszenie. Wygodne, nie krepują ruchów. I to co mnie najbardziej ucieszyło, brak strechu w materiale :)

  • 5/5

    Spodnie są idealnie dopasowane i mega wygodne. Ich "jeansowy" charakter pozwala nie rzucać się tak bardzo w oczy, a lekko elastyczny materiał sprawia, że świetnie się w nich czuje i nie krępują ruchów. Na plus zdecydowanie mnogość kieszeni i regulowany rzepem pas. Szczerze mogę polecić ten model.

  • 5/5

    Jestem pod wielkim wrażeniem tych spodni. Od lat nie miałem tak wygodnych i dopasowanych spodni. Mam 2 metry wzrostu i wersja z nogawkami xlong bardzo mnie uszczęśliwiła. Można w nich skakać, robić przysiady, kopniaki i wydurniać się i nigdzie nie uwierają i nie utrudniają ruchów. Kieszenie przemyślane, wygodne. Na pewno kupę więcej par z tej linii.

  • 5/5

    To moje drugie spodnie z kolekcji UTP. Obie pary są świetne. Te wziąłem do użytku na co dzień. Ich jeansowy charakter sprawia, że specjalnie nie rzucają się w oczy, a świetnie zaprojektowane kieszenie w ilości pozwalającej zapakować pół dużego plecaka ( :D ) oraz nieco elastyczny materiał sprawiają, że mam ochotę kupić jeszcze z dwie pary takich spodni :) (teraz w kolejnych kolorach)

  • 5/5

    Spodnie warte swej ceny bo wykonanie jest na najwyższym poziomie. Są niesamowicie wygodne, nie uwierają i nie rozciągają się. Ładnie się spierają. Nie miętolą się. Używam ich od roku i muszę przyznać, że to najlepsze jeansy w moim życiu. Moja ocena to 8/5

Warto dokupić
Zestawy
279,00 zł369,00

Sztuk: 1

12,99 zł

Sztuk: 1

Spodnie + pasek Badger Outdoor Canvas CTB Black

291,99 zł381,99 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
279,00 zł369,00

Sztuk: 1

49,99 zł

Sztuk: 1

Spodnie + pas taktyczny Blackfire No.9 Black

328,99 zł418,99 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
279,00 zł369,00

Sztuk: 1

75,00 zł

Sztuk: 1

Spodnie + pas skórzany oficerski

354,00 zł444,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Spodnie Helikon UTP Cotton Denim Blue (SP-UTL-DM-31) H (Spodnie według producentów)
Spodnie Helikon UTP Cotton Denim Blue (SP-UTL-DM-31) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

/tu