Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon UTP Cotton Coyote (SP-UTL-CO-11) H

17641
Spodnie Helikon UTP Cotton Coyote (SP-UTL-CO-11) H

Ocena: 4/5 na podstawie 2 ocen

Producent: Helikon

Brak w magazynie
Brak w magazynie – sprawdź produkty podobne lub zapisz się na powiadomienie o dostępności

Powiadom mnie o dostawie

151,05 169,00 zł
wysyłka:  Brak towaru
Klub Stałego Klienta Punkty: 15
Przy następnych zakupach punkty wymień na 7,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z bawełny z domieszką spandexu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. Zwraca też uwagę atrakcyjny, brunatno-piaskowy kolor coyote-brown.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz tkanina, z jakiej wykonano spodnie, zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dwanaście kieszeni:

- dwie klasyczne na wysokości bioder posiadające wzmocnione krawędzie
- cztery na udach (dwie szerokie zamykane zamkiem oraz dwie wąskie na rzep)
- cztery z tyłu (dwie szerokie oraz dwie wąskie znajdujące się wewnątrz szerokich)
- dwie wewnętrzne kieszonki na wysokości pachwin mogące posłużyć do przenoszenia latarki taktycznej lub zapasowego magazynka.

Dodatkowo wewnątrz nogawek na poziomie kolan znajdują się kieszenie dające możliwość umieszczenia w nich wkładek ochronnych.  

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację w zakresie 6 cm. W pasie spodni wszyta została elastyczna taśma poprawiająca dopasowanie spodni do indywidualnych cech sylwetki.

Dwie przednie szlufki na pas w dolnej części posiadają dodatkowe pętle umożliwiające podczepienie np. karabińczyka.

W komplecie ze spodniami nie ma pasa.

Dane techniczne
Model: Urban Tactical Pants
Materiał: 97% bawełna, 3% spandex
Kolor: coyote
Waga: 796 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Materiały dodatkowe

Opinie (2)

2 opinii Ocena: 4 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Bardzo fajne portki

  • 3/5

    W miarę wygodne spodnie do zastosowań miejskich, niestety tracą kolor w zasadzie od patrzenia (o praniu nie wspominając). Średnia jakość wykonania (odstające nitki, czasem nierówno przyszyty jakiś element).

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Spodnie Helikon UTP Cotton Coyote (SP-UTL-CO-11) H (Spodnie według kroju)
Spodnie Helikon UTP Cotton Coyote (SP-UTL-CO-11) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4251322210881
M Regular4453342310981
L Regular4655352410981
XL Regular4858362311081
XXL Regular5160372411081
3XL Regular55---11181
4XL Regular58---11181
S Long4251332311486
M Long4454332311486
L Long4656342411486
XL Long4758362411586
XXL Long5060372411686
3XL Long55---11686
4XL Long58---11786

 

/tu