zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H

115042

Producent: Helikon

Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
239,00 

Punkty KSK: 23

Raty 0% PayU
Dostawa:
7.99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H do schowka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Raty 0% PayU
Dostawa:
7.99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) wyposażone w 8 praktycznych kieszeni. Uszyte z wytrzymałego materiału o składzie 52% poliestru i 48% bawełny, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia.

Świetnie zaprojektowane, funkcjonalne, wykonane z dbałością o szczegóły, gwarantują nieprzeciętną wytrzymałość w każdych warunkach. Klasyczny krój BDU poddany nowoczesnym modyfikacjom.

Wyposażone w 8 kieszeni:
- dwie wpuszczone na biodrach z wzmocnionymi krawędziami,
- dwie z tyłu z wzmocnionymi krawędziami,
- dwie duże pojemne kieszenie cargo zamykana na guziki,
- dwie mniejsze kieszenie na wysokości łydki zamykana na rzep.

Rozporek jest zamykany na zamek błyskawiczny wykonany przez znaną japońską firmę YKK. U dołu nogawek znajdują się elastyczne linki ze stoperem do obwiązania spodni na nodze lub bucie. Na pośladkach oraz w kroku producent zastosował dodatkową warstwę z tkaniny VersaStretch®. która zapewnia jeszcze lepszą swobodę ruchu.

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w pasie tak aby dopasować rozmiar do indywidualnych cech sylwetki.

Dane techniczne
Model: Modern Battle Dress Uniform
Kolor: PenCott Wildwood
Materiał: 52% nylon, 48% bawełna
Waga: 681 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Spodnie dostępne w kolorach Black, Coyote, MultiCam, Olive Green i PenCott WildWood

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular41513219111,581
M Regular44543419,611281
L Regular47573520112,581
XL Regular50603620,611381
XXL Regular51,5633721,6113,581
S Long41513319116,586,3
M Long44543319,611786,3
L Long47573420117,586,3
XL Long50603620,611886,3
XXL Long51,5633721,6118,586,3

Dane techniczne

Rodzaj krojuMilitarny
Kolor / kamuflażKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuPenCott WildWood
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału52% nylon, 48% bawełna
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni8
Zapięcie kieszeniGuziki, rzepy (velcro)
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasektak
UwagiWygodne i trwałe spodnie taktyczne zapewniające schludny oraz profesjonalny wygląd

Opinie (0)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię i zdobądź punkty rabatowe.
Aby dodać opinię, kliknij tutaj.
Dodaj opinię

    Warto dokupić

    Produkty podobne