Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H

115042
Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H

Ocena: 5/5 na podstawie 12 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
279,00 
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 27
Przy następnych zakupach punkty wymień na 13,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Spodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) wyposażone w 8 praktycznych kieszeni. Uszyte z wytrzymałego materiału o składzie 52% poliestru i 48% bawełny, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia.

Świetnie zaprojektowane, funkcjonalne, wykonane z dbałością o szczegóły, gwarantują nieprzeciętną wytrzymałość w każdych warunkach. Klasyczny krój BDU poddany nowoczesnym modyfikacjom.

Wyposażone w 8 kieszeni:
- dwie wpuszczone na biodrach z wzmocnionymi krawędziami,
- dwie z tyłu z wzmocnionymi krawędziami,
- dwie duże pojemne kieszenie cargo zamykana na guziki,
- dwie mniejsze kieszenie na wysokości łydki zamykana na rzep.

Rozporek jest zamykany na zamek błyskawiczny wykonany przez znaną japońską firmę YKK. U dołu nogawek znajdują się elastyczne linki ze stoperem do obwiązania spodni na nodze lub bucie. Na pośladkach oraz w kroku producent zastosował dodatkową warstwę z tkaniny VersaStretch®. która zapewnia jeszcze lepszą swobodę ruchu.

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep, umożliwiający regulację w pasie tak aby dopasować rozmiar do indywidualnych cech sylwetki.

Dane techniczne
Model: Modern Battle Dress Uniform
Kolor: PenCott Wildwood
Materiał: 52% nylon, 48% bawełna
Waga: 681 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuSpodnie MBDU (Modern Battle Dress Uniform) wyposażone w 8 praktycznych kieszeni. Uszyte z wytrzymałego materiału o składzie 52% poliestru i 48%…Spodnie BDU (Battle Dress Uniform) wyposażone w 7 kieszeni. Uszyte z materiału typu RipStop o składzie 65% poliestru i 35% bawełny, który…Spodnie taktyczne oferujące znakomity kompromis pomiędzy stylistyką wojskową i cywilną. Wykonane z wysokiej jakości materiału, będącego mieszanką…
ProducentHelikonPentagonPentagon
MilitarnyMilitarnyTaktyczny
KamuflażKamuflażKamuflaż
PenCott WildWoodPentaCamoPentacamo
Syntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
52% nylon, 48% bawełna65% poliester, 35% bawełna65% poliester, 35% bawełna
Twill (gładki)Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)
NierozciągliwyNierozciągliwyNierozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
8710
Guziki, rzepy (velcro)4x rzepy (velcro), 3x otwarte6x rzep (velcro), 4x otwarte
ZamekZamekZamek
takTAKTak
Wygodne i trwałe spodnie taktyczne zapewniające schludny oraz profesjonalny wyglądWygodne spodnie taktyczne o wysokiej wytrzymałości. Wyposażone w 7 praktycznych kieszeni.Taktyczne spodnie z dużą ilością kieszeni.
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuMilitarny
Kolor / kamuflażKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuPenCott WildWood
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału52% nylon, 48% bawełna
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni8
Zapięcie kieszeniGuziki, rzepy (velcro)
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiWygodne i trwałe spodnie taktyczne zapewniające schludny oraz profesjonalny wygląd
Opinie (12)

12 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Spoko, wygodne

  • 5/5

    Świetnie wykonane spodnie z trwałego, mocnego materiału, kamuflaż moim zdaniem lepiej sprawdza się w polskich warunkach niż Greenzone

  • 5/5

    Wszystko ok polecam gorąco

  • 5/5

    Bardzo dobrze wykonane i wygodne spodnie. PRO TIP: nie wiem czy to specjalnie czy nie ale przynajmniej u mnie znalazłem kieszonkę wewnątrz spodni gdzie można wsunąć wkładkę ochronną :D Na filmikach ani w opisie nic o tym nie było mowy co było trochę szkoda gdy je kupowałem ale teraz są idealne

    515
  • 5/5

    Bardzo wygodne i wykonane z przyjemnego materiału

  • 5/5

    Spodnie pasują idealnie, wykonane bardzo dobrze i są przyjemne w dotyku. Nie rozumiem skąd ten hejt na mundury helikona. Może w porównaniu do UF PRO są średnie ale to prawie 3x cena helikona

  • 5/5

    Bardzo wygodne i dobrze uszyte a Wildwood działa lepiej niż Greenzone.

  • 5/5

    Bardzo fajne spodnie

  • 5/5

    Dobrze leżą, idealnie się sprawują w terenie czy na mieście.

  • 5/5

    Spodnie gwarantują dobrą mobilność oraz mają bardzo dobrą jakość. Polecam

  • 5/5

    Chyba najwygodniejsze spodnie od Helikona, według mnie UTP się chowają. Porządna jakość wykonania. Elastyczne panele się sprawdzają. Jedyna rzecz która mi się nie podoba to brak wewnętrznych kieszeniami z elastycznymi taśmami (jak np. w spodniach SFU Next), warto by je dodać w jakiejś wersji rozwojowej. Fajnie też by było gdyby tak wygodne spodnie były dostępne w większej liczbie wzorów maskujących.

  • 5/5

    Super. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Wstawki z verastretch trafione, zapewniają wygodę i przewiew, rzep zamiast guzika to coś co powinno być w każdych spodniach. Rozkład kieszeni optymalny choć przednie umieszczone za wysoko i ciasne. Kieszenie cargo super, pojemne i mocno nie dostają. Mam 97cm w pasie i 178cm wzrostu, rozmiar L jest idealny, dopasowany i wygodny. Podczas marszu powyżej 20°C trochę za ciepło, przydałby się otwory wentylacyjne takie jak w uf pro lub blizzardach. Poleca

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H (Spodnie Helikon długie)
Spodnie Helikon MBDU PenCott WildWood (SP-MBD-NR-45) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów 
XS Regular37493018,611181
S Regular41513219111,581
M Regular44543419,611281
L Regular47573520112,581
XL Regular50603620,611381
XXL Regular51,5633721,6113,581
S Long41513319116,586,3
M Long44543319,611786,3
L Long47573420117,586,3
XL Long50603620,611886,3
XXL Long51,5633721,6118,586,3

/tu

E-mail Ikona Zadzwoń:
71 347 47 00