zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon Greyman Tactical Jeans Denim Mid (SP-GTJ-DD-31)

114250

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 1 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
169,15 199,00 zł

Punkty KSK: 16

Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon Greyman Tactical Jeans Denim Mid (SP-GTJ-DD-31) do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon Greyman Tactical Jeans Denim Mid (SP-GTJ-DD-31) do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7,99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne z serii Helikon Urban Line wykonane z wysokogatunkowej bawełny, poliestru z domieszką elastanu oraz syntetycznego jedwabiu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. W wariancie Denim zwraca też uwagę  kolorystyka, która sprawia, że tkanina, z której wykonano spodnie wygląda jak klasyczny materiał jeansowy. Wtopisz się w tłum zachowując wszystkie cechy spodni taktycznych.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz elastyczna tkanina zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dziewięć kieszeni:
- dwie klasyczne na wysokości bioder,
- Jedna wąska kieszeń wkomponowana w prawą przednią kieszeń,
- dwie mniejsze otwarte kieszenie z przodu,
- cztery kieszenie z tyłu.

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację, rozporek zapinany niezawodnym zamkiem błyskawiczny firmy YKK oraz szerokie szlufki na pas o szerokości do 50 mm.

Dane techniczne
Kolor: denim mid
Materiał: 69% bawełna, 27% poliester, 3% syntetyczny jedwab 1% spandex
Gramatura: 340 g/m2
Waga: 670 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4151321910781
M Regular44543419,6107,581
L Regular4757352010881
XL Regular50603620,6108,581
XXL Regular51,5633721,610981
S Long4151331911286,3
M Long44543319,6112,686,3
L Long47573420113,186,3
XL Long50603620,6113,686,3
XXL Long51,5633721,611486,3

 

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie niebieskiego
Nazwa odcienia / kamuflażuDenim Mid
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału69% bawełna, 27% poliester, 3% syntetyczny jedwab 1% spandex
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni9
Zapięcie kieszeniotwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasektak
UwagiWygodne i trwałe spodnie taktyczne zapewniające schludny oraz profesjonalny wygląd

Opinie (1)

1 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Spodnie bardzo wygodne. Przednia kieszonka została chyba stworzona pod S9+ z CASE'm od UAG'a gdyż telefon pasuje do niej idealnie z lekkim luzem.

    , 

Polecamy także

Produkty podobne