zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon Greyman Tactical Jeans Denim Mid (SP-GTJ-DD-31)

114250

Producent: Helikon

Ocena: 4.86/5 na podstawie 7 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
199,00 

Punkty KSK: 19

Raty 0% PayU
Dostawa:
7.99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon Greyman Tactical Jeans Denim Mid (SP-GTJ-DD-31) do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon Greyman Tactical Jeans Denim Mid (SP-GTJ-DD-31) do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7.99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne z serii Helikon Urban Line wykonane z wysokogatunkowej bawełny, poliestru z domieszką elastanu oraz syntetycznego jedwabiu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. W wariancie Denim zwraca też uwagę  kolorystyka, która sprawia, że tkanina, z której wykonano spodnie wygląda jak klasyczny materiał jeansowy. Wtopisz się w tłum zachowując wszystkie cechy spodni taktycznych.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz elastyczna tkanina zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dziewięć kieszeni:
- dwie klasyczne na wysokości bioder,
- Jedna wąska kieszeń wkomponowana w prawą przednią kieszeń,
- dwie mniejsze otwarte kieszenie z przodu,
- cztery kieszenie z tyłu.

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację, rozporek zapinany niezawodnym zamkiem błyskawiczny firmy YKK oraz szerokie szlufki na pas o szerokości do 50 mm.

Dane techniczne
Kolor: denim mid
Materiał: 69% bawełna, 27% poliester, 3% syntetyczny jedwab 1% spandex
Gramatura: 340 g/m2
Waga: 670 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

A

Szerokość w pasie
(cm)

B

Szerokość w biodrach
(cm)

C

Szerokość na udzie
(cm)

D

Szerokość nogawki
(cm)

E

Długość całkowita 
(cm)

F

Długość nogawki
(cm)

Prezentacja wymiarów
S Regular4151321910781
M Regular44543419,6107,581
L Regular4757352010881
XL Regular50603620,6108,581
XXL Regular51,5633721,610981
S Long4151331911286,3
M Long44543319,6112,686,3
L Long47573420113,186,3
XL Long50603620,6113,686,3
XXL Long51,5633721,611486,3

 

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażOdcienie niebieskiego
Nazwa odcienia / kamuflażuDenim Mid
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału69% bawełna, 27% poliester, 3% syntetyczny jedwab 1% spandex
Faktura materiałuTwill (gładki)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni9
Zapięcie kieszeniotwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasektak
UwagiWygodne i trwałe spodnie taktyczne zapewniające schludny oraz profesjonalny wygląd

Opinie (7)

7 opinii Ocena: 4.86 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    rewelacyjna bluza. świetnie wykonana i bardzo wygodna. polecam Do tej pory nie do zdarcia\\

    , 

  • 5/5

    Jak dla mnie - rewelacja. Bardzo wygodne. Wreszcie nie mam problemu z upychaniem smartfona w kieszeniach dżinsów, boczne kieszonki sprawdzają się idealnie. Fajne rozwiązanie z gumką w pasie (moim zdaniem w zupełności by wystarczyła bez rzepa zamiast guzika w rozporku, ale znając niefart Helikona do guzików, może i dobrze, że wpakowali tam ten rzep). Nogawki nie są wąskie a dodatkowo lekko rozciągliwa tkanina zapewnia komfort. Rozmiarówka trzyma dżinsowy standard.

    , 

  • 5/5

    Bardzo wygodne. Dobra jakość.

    , 

  • 5/5

    To już moje 2 spodnie. Rewelacyjne..

    , 

  • 5/5

    Bardzo wygodne spodnie z przemyślanymi kieszeniami, choć kieszenie biodrowe mogłyby być trochę głębsze.

    , 

    515
  • 4/5

    Wygodne, dość lekkie spodnie. Cały pasek znajduje się powyżej kości biodrowej, co jest dość istotne jeśli ktoś czasem leży w spodniach. Nie byłem przekonany do rzepu zamiast guzika - jeśli ktoś jest za chudy i często ma problem ze znalezieniem rozmiaru dla siebie jest to rozwiązanie idealne. Do tylnych kieszeni, mimo że są przedzielone na pół wchodzi dowód rejestracyjny od pojazdu. Spodnie raczej na sezon letni. Zbyt krótko posiadam aby pisać o trwałości, a cena niestety dość wysoka.

    , 

  • 5/5

    Spodnie bardzo wygodne. Przednia kieszonka została chyba stworzona pod S9+ z CASE'm od UAG'a gdyż telefon pasuje do niej idealnie z lekkim luzem.

    , 

Warto dokupić

Produkty podobne