zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Spodnie Helikon Greyman Tactical DuraCanvas Black (SP-GTP-DC-01) H

5908218720336119280

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 1 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
159,00 

Punkty KSK: 15

Raty 0% PayU
Dostawa:
7.99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Spodnie Helikon Greyman Tactical DuraCanvas Black (SP-GTP-DC-01) H do koszyka
Dodaj produkt Spodnie Helikon Greyman Tactical DuraCanvas Black (SP-GTP-DC-01) H do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7.99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Nowoczesne spodnie taktyczne z serii Helikon Urban Line wykonane z poliestru i bawełny z domieszką elastanu. Dzięki dużej ilości kieszeni i racjonalnym ich rozplanowaniu spodnie te doskonale sprawdzą się w warunkach miejskich, nie zawiodą też podczas aktywności outdoorowych.

Znakomity kompromis pomiędzy odzieżą militarną i cywilną - dyskretny fason, funkcjonalność bojówek. Wtopisz się w tłum zachowując wszystkie cechy spodni taktycznych.

Nowatorski krój, odpowiednie szwy oraz elastyczna tkanina zapewniają ponadprzeciętną  swobodę ruchu oraz wytrzymałość.

Spodnie posiadają dziewięć kieszeni:
- dwie klasyczne na wysokości bioder,
- jedna wąska kieszeń wkomponowana w prawą przednią kieszeń,
- dwie mniejsze otwarte kieszenie z przodu,
- cztery kieszenie z tyłu.

Spodnie zamiast guzika posiadają szeroki rzep umożliwiający regulację, rozporek zapinany niezawodnym zamkiem błyskawiczny firmy YKK oraz szerokie szlufki na pas o szerokości do 50 mm.

Dane techniczne
Kolor: czarny
Materiał: 63% poliester, 34% bawełna, 3% elastan
Gramatura: 340 g/m2
Waga: 500 g
Producent: Helikon-Tex, Polska

Tabela rozmiarów

Rozmiar

Obwód w pasie (cm)

Długość całkowita (cm)

Długość wew. nogawki (cm)

S78104,579
M84105,579,5
L9010680
XL96107,580,5
XXL102108,581
3XL108109,581,5
4XL114110,582
S Long78109,584
M Long84110,584,5
L Long90111,585
XL Long96112,585,5
XXL Long102113,586
3XL Long108114,586,5
4XL Long114115,587,5

 

Dane techniczne

Rodzaj krojuTaktyczny
Kolor / kamuflażCzarny
Nazwa odcienia / kamuflażuBlack
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału63% poliester, 34% bawełna, 3% elastan
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuRozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
Ilość kieszeni9
Zapięcie kieszeniOtwarte
Zapięcie rozporkaZamek
Szlufki na pasekTak
UwagiWygodne i trwałe spodnie taktyczne zapewniające schludny oraz profesjonalny wygląd

Opinie (1)

1 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Produkt w pełni spełnia oczekiwania. Dobrze wykonany.

    , 

Warto dokupić

Produkty podobne