tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop PL Woodland (BL-CPU-PR-04) H

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 3 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
Dostępny
184,00 195,00 zł

Punkty KSK: 18

Dostawa 5,00 zł, 
odbiór osobisty 0,00 zł, 
wysyłka w: 24 godziny

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop PL Woodland (BL-CPU-PR-04) H do koszyka
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop PL Woodland (BL-CPU-PR-04) H do schowka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dostawa 5,00 zł, 
odbiór osobisty 0,00 zł, 
wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 40% poliester), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Bluza została wykonana w obowiązującym w Polskich Siłach Zbrojnych leśnym kamuflażu wz.93 "Pantera".

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester (tkane w Ripstop)
Kolor: wz.93 leśny "PANTERA"
Producent: Helikon, Polska

Bluza Helikon CPU - tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek i rzepy
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamki i rzepy
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuwz.93 leśny "PANTERA"
Materiał bluzy / polaruSyntetyczno-naturalny
Skład materiału 60% bawełna, 40% poliester
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym

Opinie (3)

  • 5/5

    Cena i jakość bardzo dobra ,bluza do wypadów do lasu - oplecam

    Artur J., 2017-07-26

  • 5/5

    Bluza bardzo dobra i wytrzymała, w 100% polecam :)

    Maciej, 2014-08-26

  • 5/5

    Idealna dla wymagającego klienta

    Patryk, 2014-07-29

Polecamy także

Produkty podobne

zamknij