zamknij
tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H

590821870700917679

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 1 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
169,00 

Punkty KSK: 16

Raty 0% PayU
Dostawa:
7.99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H do koszyka
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H do schowka
Raty 0% PayU
Dostawa:
7.99 zł, 
odbiór osobisty: 0,00 zł,  
wysyłka:  natychmiast!

Opis produktu

Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 40% poliester), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Bluzę marki Helikon można zakupić w następujących kolorach: Black, Camogrom, Coyote, Legion Forest, Navy Blue, Olive Green, PL Woodland, Shadow Grey.
 
Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Kolor: oliwkowy
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester (tkane w Ripstop)
Waga: 750 g
Producent: Helikon, Polska

Bluza Helikon CPU - tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek i rzepy
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeni2x zamek, 4x velcro (rzepy)
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruOdcienie zieleni
Nazwa odcienia / kamuflażuOlive Green
Materiał bluzy / polaruSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 40% poliester
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym

Opinie (1)

1 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Bardzo wygodna bluza, bardzo uniwersalna. Duża ilość różnej wielkości kieszeni pomaga w organizacji podręcznych przedmiotów. Rozpinane wywietrzniki pod pachami świetnie sprawdzają się w lecie, zaś regulowane, zapinane mankiety i kołnierz są dobre w chłodniejsze dni. Zakładając pod spód polar można w niej chodzić nawet w zimie. Wysokiej jakości wykonanie i materiał, jak to u Helikona. Po dwóch latach użytkowania nadal jest w bardzo dobrym stanie.

    , 

Warto dokupić

Produkty podobne