Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H

590821870700917679
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H

EAN: 5908218707009

Ocena: 4.57/5 na podstawie 7 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
160,55 209,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 16
Możesz wymienić 16 pkt. na 8,00 zł zniżki.
Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu
Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 40% poliester), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

 
 
Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Kolor: oliwkowy
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester (tkane w Ripstop)
Waga: 750 g
Producent: Helikon, Polska

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuWojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału…Bluza mundurowa z czterema kieszeniami oraz 5 panelami velcro (rzepy), wykonana z tkaniny policotton (poliester oraz bawełna) tkanej w RipStop…Wysokiej jakości bluza taktyczna typu combat shirt. Rękawy uszyto z mieszanki bawełny i poliestru, która charakteryzuje się lekkością,…
ProducentHelikonTexarPentagon
MilitarnyMilitarnyMilitarny
NieNieNie
TakTakCzęściowe
Zamek i rzepyGuziki1/4 zamek błyskawiczny
642
2x zamek, 4x velcro (rzepy)2x rzep, 2x zamekrzep
Odcienie zieleni Odcienie zieleni Odcienie zieleni
Olive GreenOliveranger green
Syntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
60% bawełna, 40% poliester35% bawełna, poliester 65%65% poliester, 35% bawełna
Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)Twill (gładki)
NierozciągliwyNierozciągliwyNierozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznymNa bluzie naszyto 5 paneli velcro, które umożliwiają przytwierdzenie dowolnych emblematówNa rękawach wszyto panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek i rzepy
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeni2x zamek, 4x velcro (rzepy)
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruOdcienie zieleni
Nazwa odcienia / kamuflażuOlive Green
Materiał bluzy / polaruSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 40% poliester
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym
Opinie (7)

7 opinii Ocena: 4.57 / 5Dodaj opinię

  • 4/5

    Bardzo dobra i funkcjonalna bluza. Brak dolnych kieszeni pozwala na bezproblemowe używanie pasoszelek. Krój z rozszerzeniem na dole i obustronnym zamkiem YKK pozwala na łatwy dostęp do spodni. Brakuje jedynie sznurka, który zwężałby w miarę potrzeby dół bluzy, ale jest możliwość przewleczenia własnego.

  • 5/5

    Solidna bluza. Świetnie sprawdza się w terenie. Bardzo komfortowy krój.

  • 4/5

    Bluza wygodna w użytkowania, spora ilość kieszenie i obustronny zamek dodaje wygody użytkowania, niestety jest podatna na przetarcia i rozdarcia.

  • 5/5

    Bluza obszerna (ale jak rozumiem taki był jej zamysł). Rękawy dobrze dopasowane, ale spory "zapas" na plecach - dzięki temu ogromna swoboda ruchów. Super rozpieszczone kieszenie. Bawełna sprawia, że nie strach podejść do ogniska. Polecam.

  • 4/5

    Bluza dla mnie rozmiar zawyżony ,sprawdź tabelę rozmiarów .Używam do bushcraftu ,wędkarstwo .Bluza sama w sobie ma kilka bardzo dobrych rozwiązań kołnierz wewnętrzny z polaru super sprawa, wywietrzniki pod pachami , kieszenie rękawy na r Posiada również dla mnie małe minusy , podnosząc ręce na wysokość brody bądź wyżej pod pachami jest miejsce gdzie bluza ma szycie które sprawia wrażenie jak by się coś zaczepiło, suwak ykk na lewą stronę zupełnie nie rozumiem tego rozwiązania w helikonie

  • 5/5

    Bez problemu dobralem rozmiar. Bluza wygodna, opcja dojscia do kieszeni na 2 rózne sposoby- super!

  • 5/5

    Bardzo wygodna bluza, bardzo uniwersalna. Duża ilość różnej wielkości kieszeni pomaga w organizacji podręcznych przedmiotów. Rozpinane wywietrzniki pod pachami świetnie sprawdzają się w lecie, zaś regulowane, zapinane mankiety i kołnierz są dobre w chłodniejsze dni. Zakładając pod spód polar można w niej chodzić nawet w zimie. Wysokiej jakości wykonanie i materiał, jak to u Helikona. Po dwóch latach użytkowania nadal jest w bardzo dobrym stanie.

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H (Bluzy mundurowe)
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Olive Green (BL-CPU-PR-02) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

/tu

E-mail Ikona Zadzwoń:
71 347 47 00