Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Flecktarn (BL-CPU-PR-23) H

35317
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Flecktarn (BL-CPU-PR-23) H

Ocena: 5/5 na podstawie 1 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
189,00 209,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 18
Przy następnych zakupach punkty wymień na 9,00 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Flecktarn (BL-CPU-PR-23) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Flecktarn (BL-CPU-PR-23) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 40% poliester), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Model w barwach niemieckiej Bundeswehry - Flecktarn. Jest to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) kamuflaż całoroczny do lasów środkowej Europy.

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Kamuflaż: flecktarn
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester (tkane w Ripstop)
Producent: Helikon, Polska

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuWojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału…Bluza mundurowa wykonana z tkaniny PoliCotton (poliester oraz bawełna). Tkanina jest lekka, przyjemna w dotyku i schnie szybciej, niż materiał w…Wysokiej jakości bluza taktyczna typu combat shirt. Ramiona oraz rękawy pokryto warstwą Teflonu®, co zwiększa ich odporność na plamy i zabrudzenia…
ProducentHelikonTexarPentagon
MilitarnyMilitarnyMilitarny
NieNieNie
TakTakCzęściowe
ZamekGuzikiZamek
642
Zamek i rzepy2x rzep, 2x zamek2x zamek
KamuflażKamuflażKamuflaż
FlecktarnArid CamoPentaCamo
Syntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
60% bawełna, 40% polieste40% poliester, 60% bawełna65% poliester, 35% bawełna
Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)
NierozciągliwyNierozciągliwyRozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznymNa bluzie naszyto 5 paneli velcro, które umożliwiają przytwierdzenie dowolnych emblematów.Bluza typu Combat Shirt. Elastyczna, zapewnia swobodę ruchów oraz dobrze odprowadza wilgoć.
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamek i rzepy
Kolor/kamuflażKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuFlecktarn
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 40% polieste
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
UwagiPod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym
Opinie (1)

1 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Wygodne oraz wytrzymałe, polecam.

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Flecktarn (BL-CPU-PR-23) H (Bluzy i koszule)
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Flecktarn (BL-CPU-PR-23) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

/tu