Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Coyote (BL-CPU-PR-11) H

590821870572217644
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Coyote (BL-CPU-PR-11) H

EAN: 5908218705722

Ocena: 4.67/5 na podstawie 3 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
160,55 209,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 16
Możesz wymienić 16 pkt. na 8,00 zł zniżki.
Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Coyote (BL-CPU-PR-11) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Coyote (BL-CPU-PR-11) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu
Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 40% poliester), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

 
 
Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester (tkane w Ripstop)
Kolor: coyote
Producent: Helikon, Polska 

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuWojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału…Bluza mundurowa z czterema kieszeniami oraz 5 panelami velcro (rzepy), wykonana z tkaniny policotton (poliester oraz bawełna) tkanej w RipStop…Wysokiej jakości bluza taktyczna typu combat shirt. Ramiona oraz rękawy pokryto warstwą Teflonu®, co zwiększa ich odporność na plamy i zabrudzenia…
ProducentHelikonTexarPentagon
MilitarnyMilitarnyMilitarny
NieNieNie
TakTakCzęściowe
ZamekGuzikiZamek
642
Zamki i rzepy2x rzep, 2x zamek2x zamek
Odcienie brązuOdcienie zieleni Kamuflaż
CoyoteOlivePentaCamo
Syntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
60% bawełna, 40% poliester35% bawełna, poliester 65%65% poliester, 35% bawełna
Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)
NierozciągliwyNierozciągliwyRozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjneNa bluzie naszyto 5 paneli velcro, które umożliwiają przytwierdzenie dowolnych emblematówBluza typu Combat Shirt. Elastyczna, zapewnia swobodę ruchów oraz dobrze odprowadza wilgoć.
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamki i rzepy
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruOdcienie brązu
Nazwa odcienia / kamuflażuCoyote
Materiał bluzy / polaruSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 40% poliester
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPod pachami znajdują się otwory wentylacyjne
Opinie (3)

3 opinii Ocena: 4.67 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Świetna bluza, nic dodać nic ująć. Polecam

  • 4/5

    Wszystko dobrze przemyślane. Bluza naprawdę fajna w użyciu. Szkoda tylko że tak trudno dobrać rozmiar. Nie mniej sam produkt przedniej jakości

  • 5/5

    Bluza Helikon jest dobrze uszyta, ma przemyślany układ kieszeni i rozpinane zamki pod pachami. Bardzo wygodna i wysoka wytrzymałość materiału.

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Coyote (BL-CPU-PR-11) H (Bluzy mundurowe)
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Coyote (BL-CPU-PR-11) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

/tu

E-mail Ikona Zadzwoń:
71 347 47 00