tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Camogrom (BL-CPU-PR-14) H

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 1 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
Dostępny
189,00 199,00 zł

Punkty KSK: 18

Dostawa 5,00 zł, 
odbiór osobisty 0,00 zł, 
wysyłka w: 48 godzin

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Camogrom (BL-CPU-PR-14) H do koszyka
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Camogrom (BL-CPU-PR-14) H do schowka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dostawa 5,00 zł, 
odbiór osobisty 0,00 zł, 
wysyłka w: 48 godzin

Opis produktu

Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 40% poliester), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Bluzę wykonano w kamuflażu Camogrom wzorowanym na słynnym kamuflażu MultiCam. Kamuflaż ten sprawdza się szczególnie dobrze w półpustynnych terenach.

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester (tkane w Ripstop)
Kamuflaż: camogrom
Producent: Helikon, Polska

Bluza Helikon CPU - tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamki i rzepy
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuCamogrom
Materiał bluzy / polaruSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 40% poliester
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPod pachami znajdują się otwory wentylacyjne

Opinie (1)

  • 5/5

    Bluza sprawia wrażenie solidnej dobrze rozmieszczone kieszenie wybrałem rozmiar M mam 180 cm wzrostu 84 kg jest w sam raz...

    Łukasz Nowicki, 2017-09-06

Polecamy także

Produkty podobne

zamknij