Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H

17678
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H

Ocena: 5/5 na podstawie 16 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
189,00 209,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 18
Przy następnych zakupach punkty wymień na 9,00 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu
Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 40% poliester), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

 
 
Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester (tkane w Ripstop)
Kolor: czarny
Producent: Helikon, Polska

 

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuWojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału…Bluza mundurowa z czterema kieszeniami oraz 5 panelami velcro (rzepy), wykonana z tkaniny policotton (poliester oraz bawełna) tkanej w RipStop…Wysokiej jakości bluza taktyczna typu combat shirt. Ramiona oraz rękawy pokryto warstwą Teflonu®, co zwiększa ich odporność na plamy i zabrudzenia…
ProducentHelikonTexarPentagon
MilitarnyMilitarnyMilitarny
NieNieNie
TakTakCzęściowe
Zamek + rzepy (velcro)GuzikiZamek
642
Zamek (2) + rzepy (4)2x rzep, 2x zamek2x zamek
CzarnyCzarnyCzarny
BlackBlackBlack
Syntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
60% bawełna, 40% poliester60% bawełna, 40% poliester65% poliester, 35% bawełna
Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)
NierozciągliwyNierozciągliwyRozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
Panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.Na bluzie naszyto 5 paneli velcro, które umożliwiają przytwierdzenie dowolnych emblematówBluza typu Combat Shirt. Elastyczna, zapewnia swobodę ruchów oraz dobrze odprowadza wilgoć.
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek + rzepy (velcro)
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamek (2) + rzepy (4)
Kolor/kamuflażCzarny
Nazwa odcienia / kamuflażuBlack
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 40% poliester
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
UwagiPanele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.
Opinie (16)

16 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Bluza bardzo praktyczna, z mocnego materiału, doskonale wygląda.

  • 5/5

    Wygodna, dużo potrzebnych kieszeni, dobrze wygląda.

  • 5/5

    Dobrze obszyta i wygodna bluza

  • 5/5

    Wybrałem kolor czarny, ubrałem i się zachwyciłem. Bardzo wygodny i miękki materiał, rozmiarówka idealna, nic nie krępuje ruchów, kieszeni w sam raz a każda dostępna bez gimnastykowania się i te dodatkowe zamki sprawiające, że w ciszy nie trzeba odpinać rzepa z charakterystycznym odgłosem, który nieraz denerwuje i niepotrzebnie zwraca uwagę...Chyba dokupię jeszcze w kamuflażu lub w jaśniejszym kolorze. Polecam!

  • 5/5

    polecam , dobry materiał i wygodna bluza

  • 5/5

    Szybka dostawa, solidne rzepy, a co najważniejsze bardzo wygodna nie krępująca ruchów. Rozmiarówka zgodna z tabelą

  • 5/5

    Pozytywnie zaskoczony jakościa wykonania. Gorąco polecam

  • 5/5

    Bardzo dobre wykonanie

  • 5/5

    Bluza dobrze uszyta, wygodna, nie krępuje ruchów. Dostęp do kieszeni ułatwiają dodatkowe zamki. Mały minus za brak rzepa nad jedną z kieszeni, choć na zdjęciu są nad obiema.

  • 5/5

    Bardzo dobra bluza, dobrze uszyta. Rozmiar zgodny z tabelą.. W moim egzemplarzu nie ma rzepa nad prawą kieszenią a na zdjęciach jest. To jedyny mankament jaki zauważyłem. Ocena 5 bo rzep nie jest mi potrzebny jeden wystarczy. Produkt godny polecenia obniżona cena to kolejny plus. Dostawa jak zwykle w MILITARIA perfekcyjna.

  • 5/5

    Bardzo wygodna bluza, bardzo uniwersalna. Duża ilość różnej wielkości kieszeni pomaga w organizacji podręcznych przedmiotów. Rozpinane wywietrzniki pod pachami świetnie sprawdzają się w lecie, zaś regulowane, zapinane mankiety i kołnierz są dobre w chłodniejsze dni. Zakładając pod spód polar można w niej chodzić nawet w zimie. Wysokiej jakości wykonanie i materiał, jak to u Helikona. Po dwóch latach użytkowania nadal jest w bardzo dobrym stanie.

  • 5/5

    Bardzo fajna bluza, zapinany kołnierz sprawdza się doskonale na strzelnicy, brak obaw że wpadnie za kołnierz gorąca łuska, można dużo ubrać pod bluzę.Nie krępuje ruchów, dodatkowe wywietrzniki pomagają w regulacji temperatury.

  • 5/5

    Produkt godny polecenia

  • 5/5

    To był dobry zakup, w połączeniu z polarkiem texar Husky w sam raz dla mnie tak do 0 stopni nawet z lekkim minusem. Kieszenie w dobrych miejscach ale to helikon potrafi :) i nic nie krępuje ruchów rąk. Super wygodna. Wietrzenie pachy się przydaje :)

  • 5/5

    Bluza świetna ! Polecam !

  • 5/5

    Kurtka jest rewelacyjna.Polecam.

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H (Bluzy mundurowe)
Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

/tu