tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H

Producent: Helikon

Ocena: 5/5 na podstawie 5 ocen
Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
Dostępny
179,00 189,00 zł

Punkty KSK: 17

Dostawa 5,00 zł, 
odbiór osobisty 0,00 zł, 
wysyłka w: 24 godziny

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H do koszyka
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU PoliCotton Ripstop Black (BL-CPU-PR-01) H do schowka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dostawa 5,00 zł, 
odbiór osobisty 0,00 zł, 
wysyłka w: 24 godziny

Opis produktu

Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału PoliCotton RipStop (60% bawełna, 40% poliester), który charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przetarcia i rozdarcia, a także jest lżejszy i schnie szybciej niż materiał w 100% bawełniany.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: 60% bawełna, 40% poliester (tkane w Ripstop)
Kolor: czarny
Producent: Helikon, Polska

 

Bluza Helikon CPU - tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek + rzepy (velcro)
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamek (2) + rzepy (4)
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruCzarny
Nazwa odcienia / kamuflażuBlack
Materiał bluzy / polaruSyntetyczno-naturalny
Skład materiału60% bawełna, 40% poliester
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPanele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.

Opinie (5)

  • 5/5

    Bardzo fajna bluza, zapinany kołnierz sprawdza się doskonale na strzelnicy, brak obaw że wpadnie za kołnierz gorąca łuska, można dużo ubrać pod bluzę.Nie krępuje ruchów, dodatkowe wywietrzniki pomagają w regulacji temperatury.

    Kacper, 2017-02-11

  • 5/5

    Produkt godny polecenia

    Przemysław, 2016-07-08

  • 5/5

    To był dobry zakup, w połączeniu z polarkiem texar Husky w sam raz dla mnie tak do 0 stopni nawet z lekkim minusem. Kieszenie w dobrych miejscach ale to helikon potrafi :) i nic nie krępuje ruchów rąk. Super wygodna. Wietrzenie pachy się przydaje :)

    Łukasz, 2015-03-24

  • 5/5

    Bluza świetna ! Polecam !

    Paweł, 2014-08-27

  • 5/5

    Kurtka jest rewelacyjna.Polecam.

    marcin kroczak, 2014-05-20

Polecamy także

Produkty podobne

zamknij