Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU NYCO RipStop PenCott GreenZone (BL-CPU-NR-41) H

20363
Bluza Helikon CPU NYCO RipStop PenCott GreenZone (BL-CPU-NR-41) H

Ocena: 5/5 na podstawie 2 ocen

Producent: Helikon

Brak w magazynie
Brak w magazynie – sprawdź produkty podobne lub zapisz się na powiadomienie o dostępności

Powiadom mnie o dostawie

59,90 72,90 zł
wysyłka:  Brak towaru
Klub Stałego Klienta Punkty: 5
Przy następnych zakupach punkty wymień na 2,50 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dostępne wersje produktu
Opis produktu
Wojskowa bluza w kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym.
 
Wariant uszyty z oryginalnego materiału Digital Concealment Systems w kamuflażu PenCott GreenZone. W polskich warunkach kamuflaż ten idealnie sprawdzi się w okresie od wiosny do wczesnej jesieni, szczególnie w terenie leśnym.

Tkanina NYCO RipStop (50% nylon, 50% bawełna), duża wytrzymałość na przetarcia i rozdarcia, mniejsza waga i szybsze schnięcie od 100% bawełny.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: NYCO, RipStop
Kolor: PenCott GreenZone
Producent: Helikon, Polska

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek + rzepy (velcro)
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamek (2) + rzepy (4)
Kolor/kamuflażKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuPenCott GreenZone
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału50% nylon, 50% bawełna
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
UwagiPanele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.
Opinie (2)

2 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    świetny kamuflaż, dobrze sie sprawdza na lato. szkoda ze helikon nie wypuścił jeszcze kurtki przeciwdeszczowej w greenzonie.

  • 5/5

    Świetny kamuflaż nawet na łaki i pola latem. Cyfowy kamuflaż pomaga się odróżniać od innych.

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Bluza Helikon CPU NYCO RipStop PenCott GreenZone (BL-CPU-NR-41) H (Bluzy mundurowe)
Bluza Helikon CPU NYCO RipStop PenCott GreenZone (BL-CPU-NR-41) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

/tu