Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU NYCO RipStop Kryptek Mandrake (BL-CPU-NR-71) H

49264
Bluza Helikon CPU NYCO RipStop Kryptek Mandrake (BL-CPU-NR-71) H

Ocena: 5/5 na podstawie 4 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
249,00 419,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 24
Przy następnych zakupach punkty wymień na 12,00 zł zniżki. Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU NYCO RipStop Kryptek Mandrake (BL-CPU-NR-71) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Zadzwoń i zamówtel:713474749
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU NYCO RipStop Kryptek Mandrake (BL-CPU-NR-71) H do schowka
Dostępne wersje produktu
Opis produktu
Wojskowa bluza w kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym.

Tkanina NYCO RipStop (50% nylon, 50% bawełna), duża wytrzymałość na przetarcia i rozdarcia, mniejsza waga i szybsze schnięcie od 100% bawełny.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

 
 
Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: 50% nylon, 50% bawełna
Kolor: Kryptek Mandrake™
Producent: Helikon, Polska

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuWojskowa bluza w kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Wykonane z wysokiej jakości materiału NYCO…Wytrzymała i wygodna bluza mundurowa o kroju zbliżonym do wz.2010 uszyta z materiału Rip-Stop w unikalnym kamuflażu MAPA. Bluza CJ-01 sprawdzi się w…Bluza mundurowa z czterema kieszeniami oraz 5 panelami velcro (rzepy), wykonana z tkaniny policotton (poliester oraz bawełna) tkanej w RipStop…
ProducentHelikonMaskpolTexar
MilitarnyMilitarnyMilitarny
NieNieNie
TakTakTak
Zamek + rzepy (velcro)Zamek błyskawicznyGuziki
654
Zamek (2) + rzepy (4)3x zamek błyskawiczny, 2x rzep,2x rzep, 2x zamek
KamuflażKamuflażKamuflaż
Kryptek Mandrake™MAPAArid-Urban
Syntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
50% nylon, 50% bawełna50% bawełna, 50% poliester60% bawełna, 40% poliester
Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)
NierozciągliwyNierozciągliwyNierozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
Panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.Zamek pod szyją zabezpieczony materiałem.Na bluzie naszyto 5 paneli velcro, które umożliwiają przytwierdzenie dowolnych emblematów
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj krojuMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek + rzepy (velcro)
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamek (2) + rzepy (4)
Kolor/kamuflażKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuKryptek Mandrake™
MateriałSyntetyczno-naturalny
Skład materiału50% nylon, 50% bawełna
Faktura materiałuRipstop (kratka)
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
WodoodpornośćStandardowy
UwagiPanele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.
Opinie (4)

4 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Bardzo dobrze uszyte, wygodne i świetny kamuflaż. Gorąco polecam!

  • 5/5

    Bardzo dobrze uszyte, wygodne i świetny kamuflaż. Gorąco polecam!

  • 5/5

    Świetna bluza Helikona jak wszystkie nowsze modele tej firmy, w bardzo dobrym i pomysłowym kamuflażu.

  • 5/5

    Super mundur, wygodny, wysokiej jakosci wykonanie, z rewelacyjnym malowaniem. Swoje kosztuje, ale wyglada obłędnie!

Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Bluza Helikon CPU NYCO RipStop Kryptek Mandrake (BL-CPU-NR-71) H (Bluzy mundurowe)
Bluza Helikon CPU NYCO RipStop Kryptek Mandrake (BL-CPU-NR-71) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

/tu