Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop PL Desert (BL-CPU-CR-06) H

590821870815016915
Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop PL Desert (BL-CPU-CR-06) H

EAN: 5908218708150

Ocena: 5/5 na podstawie 3 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
160,55 209,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 16
Możesz wymienić 16 pkt. na 8,00 zł zniżki.
Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop PL Desert (BL-CPU-CR-06) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop PL Desert (BL-CPU-CR-06) H do schowka
Opis produktu
Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Tkanina, z jakiej wykonano ten wariant, to 100% bawełna ripstop. Mocna, lekka, przewiewna i przyjemna w dotyku.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Bluza została wykonana w obowiązującym w Polskich Siłach Zbrojnych pustynnym kamuflażu wz.93 "Pantera".

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Materiał: 100% bawełna ripstop
Kamuflaż: wz.93 pustynny "PANTERA"
Producent: Helikon, Polska

Dowiedz się więcej o wzorach maskujących:

Teoria kamuflażu - wprowadzenie

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuWojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Tkanina, z jakiej wykonano ten wariant, to…Bluza w kroju ACU (Army Combat Uniform) wykonana została z tkaniny RipStop ze 100% bawełny. Kamuflaż MultiCam, sprawdza się szczególnie dobrze w…Wojskowa bluza wykonana w kroju BDU (Battle Dress Uniform) wzorowana na polowym umundurowaniu sił zbrojnych USA. Uszyta została z mieszaniny…
ProducentHelikonTexarMil-Tec
MilitarnyMilitarnyMilitarny
NieNieNie
TakTakTak
Zamek + rzepy (velcro)Zamek i patka na rzep (velcro)Guziki
644
Zamek (2) + rzepy (4)4x velcro (rzep)Guziki
KamuflażKamuflażKamuflaż
wz.93 pustynny "PANTERA"Arid-UrbanUrban Camo
NaturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
100% bawełna50% bawełna, 50% poliester65% poliester, 35% bawełna
Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)Twill (gładki)
NierozciągliwyNierozciągliwyNierozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
Panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.Na łokciach miejsca na wkłady ochraniające.Wzmocnienia materiału na łokciach (dwie warstwy). Regulowana talia (guziki).
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek + rzepy (velcro)
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamek (2) + rzepy (4)
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruKamuflaż
Nazwa odcienia / kamuflażuwz.93 pustynny "PANTERA"
Materiał bluzy / polaruNaturalny
Skład materiału100% bawełna
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPanele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.
Opinie (3)

3 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Przewiewna bluza, idealna na letnią pogodę. Materiał wytrzymały, dzięki czemu sprawdzi się w trudnych warunkach.

  • 5/5

    expresowa dostawa, bluza bardzo fajna, lekka zrobiona z dobrego materiału, przyzwoita cena, Polecam.

  • 5/5

    Bardzo szybka wysyłka, dobry materiał, bluza godna polecenia.

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop PL Desert (BL-CPU-CR-06) H (Bluzy mundurowe)
Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop PL Desert (BL-CPU-CR-06) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

/tu

E-mail Ikona Zadzwoń:
71 347 47 00