Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H

590821870977536352
Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H

EAN: 5908218709775

Ocena: 5/5 na podstawie 4 ocen

Producent: Helikon

Produkt dostępnyDostępność w sklepach
160,55 209,00 zł
wysyłka:  natychmiast!Dostawa: Dostawa gratis
Klub Stałego Klienta Punkty: 16
Możesz wymienić 16 pkt. na 8,00 zł zniżki.
Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty, ikona
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H do koszyka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H do schowka
Opis produktu
Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Tkanina, z jakiej wykonano ten wariant, to 100% bawełna ripstop. Mocna, lekka, przewiewna i przyjemna w dotyku.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Kolor: beżowy
Materiał: 100% bawełna ripstop
Producent: Helikon, Polska

Porównaj z podobnymi produktami

Krótki opis produktuWojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Tkanina, z jakiej wykonano ten wariant, to…Bluza mundurowa z czterema kieszeniami oraz 5 panelami velcro (rzepy), wykonana z tkaniny policotton (poliester oraz bawełna) tkanej w RipStop…Wysokiej jakości bluza taktyczna typu combat shirt. Rękawy uszyto z mieszanki bawełny i poliestru, która charakteryzuje się lekkością,…
ProducentHelikonTexarPentagon
MilitarnyMilitarnyMilitarny
NieNieNie
TakTakCzęściowe
Zamek + rzepy (velcro)Guziki1/4 zamek błyskawiczny
642
Zamek (2) + rzepy (4)2x rzep, 2x zamekrzep
Odcienie beżuOdcienie zieleni Odcienie zieleni
BeigeOliveCamo Green
NaturalnySyntetyczno-naturalnySyntetyczno-naturalny
100% bawełna35% bawełna, poliester 65%65% poliester, 35% bawełna
Ripstop (kratka)Ripstop (kratka)Twill (gładki)
NierozciągliwyNierozciągliwyNierozciągliwy
StandardowyStandardowyStandardowy
Panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.Na bluzie naszyto 5 paneli velcro, które umożliwiają przytwierdzenie dowolnych emblematówNa rękawach wszyto panele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.
Dane techniczne

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek + rzepy (velcro)
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamek (2) + rzepy (4)
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruOdcienie beżu
Nazwa odcienia / kamuflażuBeige
Materiał bluzy / polaruNaturalny
Skład materiału100% bawełna
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPanele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.
Opinie (4)

4 opinii Ocena: 5 / 5Dodaj opinię

  • 5/5

    Super bluza na lato, kolor, materiał i oczywiście pomocna na co dzień ilość kieszeni. Wentylacja pod pachami jest dla mnie dodatkowym atutem. Polecam.

  • 5/5

    Konstrukcja bluzy [ rozmieszczenie kieszeni i innych elementów ] oraz jakość wykonania zasługuje na bardzo dobrą ocenę.

  • 5/5

    To druga kurtka CPU, którą zakupiłem zaraz po przetestowaniu takiej samej koloru czarnego. Jedynie nie zwróciłem uwagi na rodzaj materiału, bo wersja khaki jest w 100% z bawełny i po ręcznym wypraniu po prostu się bardzo zmięła i wymaga prasowania. Na lato i niezbyt chłodne dni idealna.

  • 5/5

    Dobrze zaprojektowana bluza, z funkcjonalnie rozmieszczonymi kieszeniami.

Warto dokupić
Produkty podobne
zamknij

tu

zamknij
Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H (Bluzy mundurowe)
Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H

Wybierz rozmiar:

Tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

/tu

E-mail Ikona Zadzwoń:
71 347 47 00