tel. 71 347 47 00
Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H

Producent: Helikon

Produkt dostępny Dostępność w sklepach i czas dostawy
Dostępny
179,00 189,00 zł

Punkty KSK: 17

Dostawa 5,00 zł, 
odbiór osobisty 0,00 zł, 
wysyłka w: 48 godzin

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dodaj produkt Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H do koszyka
Dodaj produkt Bluza Helikon CPU Cotton Ripstop Khaki (BL-CPU-CR-13) H do schowka

Powiadom mnie o dostawie brakujących wariantów

Dostawa 5,00 zł, 
odbiór osobisty 0,00 zł, 
wysyłka w: 48 godzin

Opis produktu

Wojskowa bluza według kroju CPU (Combat Patrol Uniform) zapinana dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym. Tkanina, z jakiej wykonano ten wariant, to 100% bawełna ripstop. Mocna, lekka, przewiewna i przyjemna w dotyku.

Bluza posiada 6 kieszeni: dwie skośne na wysokości klatki piersiowej zapinane na rzepy oraz po dwie na każdym ramieniu (dwie na rzep, dwie na zamek błyskawiczny). Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji szerokości rękawa za pomocą patki na rzep. Oprócz tego na przedramieniu wszyta została dodatkowa warstwa materiału, zwiększając tym samym wytrzymałość bluzy.

Bluza zapinana jest na dwukierunkowy zamek błyskawiczny, który dodatkowo jest chroniony przez listwę zapinaną na rzepy. Pod pachami znajdują się otwory wentylacyjne regulowane zamkiem błyskawicznym. Kołnierz od wewnętrznej strony obszyto polarem, co zwiększa ochronę szyi przed zimnym wiatrem.

Nad kieszeniami na wysokości klatki piersiowej oraz na ramionach zostały wszyte taśmy velcro (rzepy), umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. flagi państwowej, godła jednostki czy tzw. Morale Patches, dzięki czemu można nadać bluzie indywidualny charakter.

Dane techniczne
Model: CPU (Combat Patrol Uniform)
Kolor: beżowy
Materiał: 100% bawełna ripstop
Producent: Helikon, Polska

Bluza Helikon CPU - tabela rozmiarów

RozmiarObwód na wysokości klatki piersiowej (cm)Długość rękawa (cm)Długość całkowita -plecy (cm)
XXS Short1005870
XS Short1045971
XXS Regular1005875
XS Regular10461,576
S Regular1126377
M Regular1226478
L Regular1326579
XL Regular1426680
XXL Regular1526781
3XL Regular1626882

Dane techniczne

Rodzaj kroju bluzy / polaruMilitarny
Kaptur w bluzie / polarzeNie
RozpięcieTak
Rodzaj rozpięciaZamek + rzepy (velcro)
Ilość kieszeni6
Zapięcie kieszeniZamek (2) + rzepy (4)
Kolor / kamuflaż bluzy / polaruOdcienie beżu
Nazwa odcienia / kamuflażuBeige
Materiał bluzy / polaruNaturalny
Skład materiału100% bawełna
Faktura materiału bluzy/polaruRipstop (kratka)
Elastyczność materiału bluzy / polaruNierozciągliwy
Wodoodporność bluzy / polaruStandardowy
UwagiPanele velcro (rzepy) umożliwiające przytwierdzenie dowolnych emblematów.

Opinie (0)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię i zdobądź punkty rabatowe.
Aby dodać opinię, kliknij tutaj.
Dodaj opinię

    Polecamy także

    Produkty podobne

    zamknij