Koszyk0Twój koszyk jest pusty.

Koszyk

0

Twój koszyk jest pusty.

SPRAWDŹ BESTSELLERY
1015265
Dodaj produkt Kurtka damska 4F KUDP003 - niebieska (H4L21 KUDP003-33S) do porównania
Dodaj produkt Kurtka damska 4F KUDP003 - niebieska (H4L21 KUDP003-33S) do schowka

Kurtka damska 4F KUDP003 - niebieska (H4L21 KUDP003-33S)

Producent:4F

Wysyłka:natychmiast!
Dostawa:gratis!
119,59 229,99 złOszczędzasz 110,40 zł
Dodaj produkt Kurtka damska 4F KUDP003 - niebieska (H4L21 KUDP003-33S) do koszyka
Klub Stałego Klienta
Za zakup tego produktu otrzymasz 11 pkt.
Zamień je na 5,50 zł zniżki! Sprawdź szczegóły
Darmowe zwroty
Darmowe, bezterminowe zwroty!
Sprawdź szczegóły
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Sprawdź szczegóły
Dostępność
Sprawdź dostępność w sklepach
Wybierz sklep
Zadzwoń i zamów
Zadzwoń i zamów: tel:713474749
zamówienia telefoniczne przyjmujemy do godziny 23:00
Dostępne wersje produktu
Opis produktu

Wyprodukowana przez polską firmę 4F pikowana, puchowa kurtka damska. Strona zewnętrzna została uszyta w 100% z poliamidu pokrytego hydrofobową impregnacją ograniczającą przenikanie wilgoci. 

Do wytworzenia podszewki oraz wypełnienia zastosowano 100% poliester. Syntetyczna ocieplina jest antyalergiczna, a dzięki silikonowej powłoce na powierzchni włókien nie traci swoich właściwości izolacyjnych przy kontakcie z wilgocią.

Przenoszenie przydatnych akcesoriów umożliwiają 2 kieszenie boczne zamykane na zamek kryty w szwie. Do zapinania kurtki służy zamek błyskawiczny, który wyposażono w wewnętrzną listwę przeciwwiatrową z patką chroniącą podbródek.

Dane techniczne
Kolor: niebieski
Materiał: 100% poliamid
Podszewka: 100% poliester
Wypełnienie: 100% poliester
Producent: 4F, Polska

Materiały dodatkowe

Dane techniczne

Dane techniczne

OcieplenieTak
Kaptur w kurtceNie
Rodzaj krojuTrekkingowy
Kolor/kamuflażOdcienie niebieskiego
Nazwa odcienia/kamuflażuNiebieski
MateriałSyntetyczny
Skład materiału100% poliamid ; 100% poliester
Elastyczność materiałuNierozciągliwy
MembranaNie
WodoodpornośćImpregnowany
Zapięcie główneZamek błyskawiczny
Ilość kieszeni2
Zapięcie kieszeniZamek błyskawiczny
UwagiTaliowany krój.
Opinie (0)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię i zdobądź punkty rabatowe.
Aby dodać opinię, kliknij tutaj.
Dodaj opinię

    Warto dokupić
    Produkty podobne
    zamknij
    zamknij
    Kurtka damska 4F KUDP003 - niebieska (H4L21 KUDP003-33S) (Kurtki według producentów)
    Kurtka damska 4F KUDP003 - niebieska (H4L21 KUDP003-33S)

    Wybierz rozmiar:

    Tabela rozmiarów

     
    RozmiarXSSMLXLXXL3XL
    Wzrost (cm)162-165165-168168-171171-174174-177174-177176-179
    Obwód klatki piersiowej (cm)84-8888-9292-9696-102102-108108-114112-118
    Obwód talii (cm)66-7070-7474-7878-8484-9090-9694-100
    Obwód bioder (cm)92-9696-100100-104104-110110-116116-122120-126
    Długość całkowita (cm)58606264666666
    Długość rękawa po zewn. (cm)63646566676767
    E-mail Zadzwoń i zamów:
     71 347 47 49