Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Live Chat Software

Reklama

Tarcze, cele i kulochwyty

Tarcze i kulochwyty - by celnie oraz bezpiecznie strzelać, i z tego strzelania mieć jeszcze więcej radości. Cele reaktywne posiadają strefę "kill zone" trafienie której skutkuje wywróceniem się celu. Jego ponowne ustawienie nastepuje po pociągnięciu za linkę. W sprzedaży są także cele-kulochwyty, dzięki którym mozna urządzić bezpieczną strzelnicę nawet na korytarzu lub na strychu - po trafieniu wszystkich celi wystarczy trafić w środkowe kółko - cele ustawia się na nowo.
Papierowe tarcze, które oddają klimat strzelnicy, a niekiedy horroru pozwolą w innym, niż sportowy stylu przeprowadzić zawody w gronie znajomych.

Wróć do kategorii Akcesoria do wiatrówek

Znaleziono 19 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych