Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»usp h
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 265 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Pistolet ASG H&K USP (2.5926) KL (Pistolety i rewolwery)Pistolet ASG H&K USP (2.5926) KL

  Replika HK USP wykonana z wysokiej jakości polimeru, oraz metalu. Replika posiada licencjonowane oznaczenia producenta HK naniesione na zamku i chwycie pistoletu.
 • Pistolet ASG H&K USP Compact (2.5996) G (Pistolety i rewolwery)Pistolet ASG H&K USP Compact (2.5996) G

  Replika pistoletu H&K USP Compact firmy Umarex jest napędzana sprężynowo. Firma ta znana jest z częstej współpracy z producentami broni palnej i tym razem również postarano się o pełną licencję Heckler & Koch. Dzięki temu na korpusie i pudełku zostały umieszczone oryginalne oznaczenia, identyczne jak na palnym pierwowzorze.
 • Magazynek ASG H&K USP CO2 (2.5561.1) KL (Magazynki)Magazynek ASG H&K USP CO2 (2.5561.1) KL

  Zapasowy magazynek do pistoletu ASG H&K USP CO2 z metalowym zamkiem, w wersji bez systemu Blow-back.
 • Magazynek ASG do H&K USP Compact (2.5682.1) KL (Magazynki)Magazynek ASG do H&K USP Compact (2.5682.1) KL

  Zapasowy magazynek o pojemności 12 kulek, dedykowany do repliki gazowej ASG pistoletu H&K USP Compact.
 • Magazynek do ASG, H&K USP Tactical Elek. (2.5616.1) KL (Magazynki)Magazynek do ASG, H&K USP Tactical Elek. (2.5616.1) KL

  Zapasowy magazynek do repliki asg, pistoletu eletryczego H&K USP Tactical.
 • Kabura na platformie udowej do USP - BLACK (KAB-27-BLK-USP) G (Oporządzenie taktyczne)Kabura na platformie udowej do USP - BLACK (KAB-27-BLK-USP) G

  Kabura na platformie udowej do USP wykonana została z tworzywa sztucznego.
 • Replika pistoletu HECKLER & KOCH USP(2.5926) G (Pistolety i rewolwery)Replika pistoletu HECKLER & KOCH USP(2.5926) G

  Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego replika pistoletu HECKLER & KOCH USP o napędzie sprężynowym.
  Replika pistoletu HECKLER & KOCH USP(2.5926) G11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Kabura polimerowa do USP Compact - czarna (IMI-Z1150-BLK) G (Oporządzenie taktyczne)Kabura polimerowa do USP Compact - czarna (IMI-Z1150-BLK) G

  Kabura polimerowa dedykowana do pistoletu / repliki USP Compact z płetwą umożliwiającą montaż kabury na biodrze. Wyprodukowana przez znaną i cenioną firmę IMI Defense. W zestawie znajduje się klucz do regulacji kabury.
 • Pistolet GBB Heckler&Koch USP.45 MATCH (2.5690) KL (Pistolety i rewolwery)Pistolet GBB Heckler&Koch USP.45 MATCH (2.5690) KL

  Pistolet wykonany z wysokiej jakości komponentów z bardzo dobre odwzorowanymi detalami. Metalowa lufa i zamek, oraz system Blow-Back dodaje realizmu. Zasilany green-gazem, który ładuje się do magazynka.
 • Pistolet ASG Heckler&Koch USP GNB (2.5632) KL (Air Soft Gun)Pistolet ASG Heckler&Koch USP GNB (2.5632) KL

  Gazowa replika pistoletu HK USP wykonana z wysokiej jakości polimeru przez firmę Umarex. Model ten nie ma blow-back-u, dzięki czemu cechuje się większą wydajnością strzałów. Zarówno szkielet, jak i zamek wykonano z wysokiej jakości matowego polimeru, do złudzenia przypominającego metal.
 • Dodatkowy magazynek CO2 do wiatrówki HK USP (5.8100.1) (Akcesoria do wiatrówek)Dodatkowy magazynek CO2 do wiatrówki HK USP (5.8100.1)

  Magazynek do pneumatycznej wersji doskonałego pistoletu niemieckiego producenta broni Heckler und Koch z Obersdorfu. Magazynek mieści 12-to gramową kapsułę CO2 oraz 22-ie stalowe śruciny okrągłe (tzw. BB) kal. 4,46 mm.
 • Zapałki sztormowe 8 szt. (56/H) (Ogień i ciepło)Zapałki sztormowe 8 szt. (56/H)

  Osiem zapałek sztormowych w płaskim pudełku. Nie zgasną przy nawet najmocniejszym wietrze. Niezbędne tak podczas wichury, jak wstępnego podsuszania serca ogniska.
  Zapałki sztormowe 8 szt. (56/H)11

  Ocena produktu: 4/5****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nowości

  Zapałki survivalove 20 szt. (62/H) (Ogień i ciepło)Zapałki survivalove 20 szt. (62/H)

  Zapałki, które można odpalić od każdej szorstkiej powierzchni. Zapałki umieszczono w hermetycznie zamkniętym pojemniku wykonanym z tworzywa sztucznego. Odporne na wilgoć.
  Zapałki survivalove 20 szt. (62/H)33

  Ocena produktu: 4.33/5****

  Opinie o produkcie (3) »

 • Zapałki kowbojskie 35 szt. (24/H) (Ogień i ciepło)Zapałki kowbojskie 35 szt. (24/H)

  Zapałki, które można odpalić od niemal każdej powierzchni. Osoba odpalająca zapałkę od zamka błyskawicznego spodni lub od podeszwy buta czy ściany z pewnością wyróżni się z szarego tłumu.
  Zapałki kowbojskie 35 szt. (24/H)77

  Ocena produktu: 4.57/5****

  Opinie o produkcie (7) »

 • Nowości

  Kominiarka Hannibal z 2 otworami na oczy (H) (Nakrycia głowy)Kominiarka Hannibal z 2 otworami na oczy (H)

  Czarna, lekka kominiarka z niezwykle efektownym nadrukiem maski hokejowej, jaką zakładano Hannibalowi Lecterowi, w celu ochrony otoczenia przed pokąsaniem. Kominiarka ma dwa otwory na oczy i została wykonana w 96% z bawełny, co gwarantuje wysoką oddychalność.
 • Ponczo Helikon Camogrom (PO-MUS-PO-14) H (Survival i turystyka)Ponczo Helikon Camogrom (PO-MUS-PO-14) H

  Nylonowe ponczo przeciwdeszczowe polskiej firmy Helikon w polskim kamuflażu wz.93 (Pantera). Ekwipunek, który warto mieć pod ręką nie tylko podczas spędzania czasu wśród dzikiej przyrody, ale także w samochodowym schowku i rowerowej sakwie.
 • Granatnik ASG H&K AG36 (2.5217) G (Air Soft Gun)Granatnik ASG H&K AG36 (2.5217) G

  Replika granatnika H&K AG36 dedykowana dla replik karabinków typu G36. Dzięki licencji udzielonej przez niemieckie zakłady Heckler&Koch GmbH, producenta broni palnej, możemy cieszyć oko oryginalnymi oznaczeniami oraz nazewnictwem. Lufa granatnika oraz jej obsada wykonana została z metalu, pozostałe elementy wykonano ze wzmocnionego, nylonowego tworzywa sztucznego.
 • Pistolet maszynowy H&K MP7A1 (2.5970X) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy H&K MP7A1 (2.5970X) G

  Replika pistoletu maszynowego H&K MP7A1 wyprodukowana dzięki współpracy firm Umarex i VFC. Dzięki licencji udzielonej przez niemieckie zakłady Heckler&Koch GmbH, producenta broni palnej, naniesione zostały oryginalne oznaczenia oraz nazewnictwo. Pistolet został drobiazgowo odwzorowana pod każdym względem, zarówno wymiary jak i wagę starano się maksymalnie zbliżyć do palnej wersji. Replika zasilana jest green gazem, z mocnym i efektownym systemem blow back.
 • Pistolet maszynowy H&K MP5A5 (2.5962X) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy H&K MP5A5 (2.5962X) G

  Replika pistoletu maszynowego H&K MP5A5 Sportline wykonana jest w większości z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Z metalu wytworzono magazynek, prowadnicę kolby, zaczepy pasa nośnego oraz drobne elementy takie jak język spustowy, czy piny mocujące. Dzięki licencji udzielonej przez niemieckie zakłady Heckler&Koch GmbH, producenta broni palnej, możemy cieszyć oko oryginalnymi oznaczeniami oraz nazewnictwem.
 • Subkarabinek AEG H&K G36C (2.5931X) G (Karabinki szturmowe)Subkarabinek AEG H&K G36C (2.5931X) G

  Replika subkarabinka H&K G36C Sportline wykonana jest w większości z lekkiego i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Z metalu wytworzono komplet przednich szyn montażowych RIS oraz drobne elementy takie jak język spustowy, czy piny mocujące. Dzięki licencji udzielonej przez niemieckie zakłady Heckler&Koch GmbH, producenta broni palnej, możemy cieszyć oko oryginalnymi oznaczeniami oraz nazewnictwem.
 • Pistolet ASG H&K P30 (2.5782) G (Pistolety i rewolwery)Pistolet ASG H&K P30 (2.5782) G

  Sprężynowa replika znanego niemieckiego pistoletu P30. Firma ta znana jest z częstej współpracy z producentami broni palnej i tym razem również postarano się o pełną licencję Heckler & Koch.
 • Ręcznik polowy Helikon [large] - Coyote (TW-FTL-PO-11) H (Survival i turystyka)Ręcznik polowy Helikon [large] - Coyote (TW-FTL-PO-11) H

  Ręcznik polowy Helikon jest pięciokrotnie lżejszy od swojego typowego odpowiednika. Ten szybko schnący, bardzo dobrze absorbujący ręcznik, świetnie poddaje się kompresji i bez problemu może być przenoszony w kieszeni cargo, plecaku itp. Materiał główny: 100% Microfibra, wymiary: 76 x 130 cm
 • Pistolet maszynowy ASG GBB H&K MP7 Navy (2.5971X) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy ASG GBB H&K MP7 Navy (2.5971X) G

  Replika pistoletu maszynowego wyprodukowana przez cenioną firmę Umarex. Replika została odwzorowana w skali 1:1 - zarówno wymiary jak i wagę starano się maksymalnie zbliżyć do palnej wersji.
 • Gwizdek Przetrwania (GW-SUR-AL-01) H (Survival i turystyka)Gwizdek Przetrwania (GW-SUR-AL-01) H

  Surwiwalowy, bardzo głośny gwizdek wykonany z wytrzymałego i lekkiego aluminium.
 • Pistolet maszynowy H&K UMP GBB DX(2.5952X) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy H&K UMP GBB DX(2.5952X) G

  Replika pistoletu maszynowego H&K UMP GBB DX

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych