Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»us army nóż
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 1072 produkty
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Nóż Ka-Bar US Army (KA1220) (Z głownią stałą)Nóż Ka-Bar US Army (KA1220)

  Legendarny nóż Ka-Bar- Mk.II. Wprowadzony do wyposażenia indywidualnego jednostek walczących amerykańskich sił militarnych podczas II wojny światowej. Pomimo upływu lat wciąż cieszy się powodzeniem żołnierzy.
  Nóż Ka-Bar US Army (KA1220)88

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (8) »

 • Nowości

  Kominiarka US Army z 1 otworem na oczy Grey (Nakrycia głowy)Kominiarka US Army z 1 otworem na oczy Grey

  Kontraktowa kominiarka używana przez wojska amerykańskie. Wykonana z niepalnych i płomienioodpornych materiałów. Górną część kominiarki wyposażono w oddychającą siatkę zapewniającą odpowiednią wentylację. Otwór w kominiarce pozwala na odsłonięcie oczu lub całej twarzy.
  Kominiarka US Army z 1 otworem na oczy Grey11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • PromocjePolecamy

  Krzesiwo magnezjowe Helikon Fire Starter US Army (KR-MFS-AL-15) (Ogień i ciepło)Krzesiwo magnezjowe Helikon Fire Starter US Army (KR-MFS-AL-15)

  Wojskowe krzesiwo składające się z iskrownika i magnezjowej oprawy, której zapas wystarcza na ok. 2000 zapaleń. Niezawodne, niewrażliwe na pogodę źródło ognia, a zarazem magia traperskiej przygody, której nie doświadczysz rozpalając ognisko za pomocą "bezdusznych" zapałek lub zapalniczki.
  Krzesiwo magnezjowe Helikon Fire Starter US Army (KR-MFS-AL-15)2626

  Ocena produktu: 4.38/5****

  Opinie o produkcie (26) »

 • Nóż Ontario P3 Army Quartermaster (ON6310) C (Z głownią stałą)Nóż Ontario P3 Army Quartermaster (ON6310) C

  Ontario P3 Army Quatermaster jest reprodukcją noża US Military. Cechuje się połyskującym ostrzem wykonanym ze stali nierdzewnej 440A. Na uwagę zasługuje charakterystyczna rękojeść składająca się ze skórzanych dysków silnie ze sobą sprasowanych, dodatkowo została ozdobiona mosiężnymi elementami.
 • Nowości

  Nóż Joker Camo (JKR405) (Z głownią stałą)Nóż Joker Camo (JKR405)

  Kompaktowy nóż z głownią stałą charakteryzujący się dobrze tnącą głownią ze stali nierdzewnej oraz rękojeścią w formie oplotu z nylonowej linki w kolorze oliwkowym. W komplecie pochwa z nylonowej tkaniny.
 • Nóż Combat Commander (UC2658) (Taktyczne i wojskowe)Nóż Combat Commander (UC2658)

  Średniej wielkości nóż taktyczny z obustronnym gładkim ostrzem. Głownia posiada zmatowioną powierzchnię co zapobiega odbijaniu światła. Rękojeść noża została wykonana z gumy. W komplecie skórzana kabura ze stalowym klipsem.
  Nóż Combat Commander (UC2658)11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż Browning Hunter (BR814) (Z głownią stałą)Nóż Browning Hunter (BR814)

  Nóż myśliwski z wygodną rękojeścią, do której dla lepszego chwytu przytwierdzono sprasowane skórzane krążki. Choć dedykowany myśliwym, doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach.
 • Nóż rzutka Blackwater (Noże, miecze, maczety)Nóż rzutka Blackwater

  Zestaw czterech średniej wielkości sztyletów wykonanych ze stali nierdzewnej przeznaczonych do rzucania. Obusieczne ostrza poddano czernieniu co zapobiega powstawaniu rozbłysków światła na powierzchni.
  Nóż rzutka Blackwater 88

  Ocena produktu: 4.38/5****

  Opinie o produkcie (8) »

 • Nóż sprężynowy Black Revolver (Noże, miecze, maczety)Nóż sprężynowy Black Revolver

  Średniej wielkości składany nóż sprężynowy wykonany w stylistyce militarno-taktycznej.
  Nóż sprężynowy Black Revolver77

  Ocena produktu: 4.4/5****

  Opinie o produkcie (7) »

 • Nóż Benchmade 140BK Nimravus (Z głownią stałą)Nóż Benchmade 140BK Nimravus

  Średniej wielkości nóż taktyczny, który sprawdzi się też jako uniwersalny kompan outdoorowych wypadów. Najwyższej jakości materiały, ostrze z doskonałej stali Crucible 154CM. W komplecie pochwa i akcesoria do wielopozycyjnego mocowania.
  Nóż Benchmade 140BK Nimravus11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż składany Joker Combinado Hoja (JKR386) (Składane)Nóż składany Joker Combinado Hoja (JKR386)

  Nóż codziennego użytku z okładzinami w dwóch kolorach. Swobodę otwierania jedną ręką gwarantuje kołek pod kciuk. Bezpieczeństwo zapewnia blokada typu liner-lock. Doskonale sprawdzi się jako prezent.
 • Nowości

  Nóż składany Kershaw Select Fire (KS1920) (Składane)Nóż składany Kershaw Select Fire (KS1920)

  Wyjątkowe połączenie lekkiego, kompaktowego noża składanego z zestawem 4 wkrętaków (dwa płaskie oraz dwa krzyżakowe). Głownię wykonano ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV, natomiast okładziny z tworzywa zbliżonego do zytelu. Nóż wyposażono w blokadę Liner-Lock oraz przekładalny klips pozwalający na zamocowanie noża o krawędź kieszeni czy na pasku.
 • Nowości

  Nóż składany Sanrenmu Real Steel E79 (Składane)Nóż składany Sanrenmu Real Steel E79

  Składany nóż codziennego użytku z głownią z nierdzewnej stali 8Cr14MoV oraz okładzinami z laminatu G10. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje solidna blokada typu liner-lock. Codzienne wygodne noszenie zapewnia przekładalny stalowy klips.
 • Nóż składany Cannon Folder (CAN017) (Składane)Nóż składany Cannon Folder (CAN017)

  Prosty, niewielki nóż składany wykonany w myśliwskiej stylistyce. Ostrze wykonano z nierdzewnej stali.
 • Promocje

  Nóż składany Kershaw Sweet (KS1830 OS) (Składane)Nóż składany Kershaw Sweet (KS1830 OS)

  Średniej wielkości solidny, składany nóż codziennego użytku, zaprojektowany przez Kena Oniona. Mocna konstrukcja oraz ciekawy wygląd zadowolą każdego kolekcjonera noży.
 • Nóż składany Benchmade 915BK Triage (Składane)Nóż składany Benchmade 915BK Triage

  Składany nóż ratowniczy ze zbijakiem do szyb oraz z rozkładanym hakiem pełniącym funkcję przecinaka do pasów. Codzienne wygodne noszenie zapewnia sprężysty, stalowy klips umożliwiający wygodne przymocowanie noża do paska lub o krawędź kieszeni.
 • Nóż składany Kizer Takefu Titanium (KI404A) (Składane)Nóż składany Kizer Takefu Titanium (KI404A)

  Nóż z tytanową rękojeścią, blokadą frame-lock i mocnym ostrzem z wysokiej jakości japońskiej stali nierdzewnej VG-10. Okładzinę wykonano z laminatu szklano-epoksydowego G10. Na rękojeści umieszczono sprężysty klips, który umożliwia wygodne noszenie noża po zaczepieniu go do paska lub o krawędź kieszeni.
 • Nóż Night Defender Kukri (CN210516) (Taktyczne i wojskowe)Nóż Night Defender Kukri (CN210516)

  Duży nóż typu combat-utility łączący w sobie cechy Kukri i typowego noża wojskowego. Zwraca uwagę ergonomicznie wyprofilowana, gumowa rękojeść. W komplecie pochwa.
 • Nowości

  Nóż składany Spyderco Dragonfly 2 (C28PBK2) (Składane)Nóż składany Spyderco Dragonfly 2 (C28PBK2)

  Kompaktowy nóż z głownią ze stali VG-10 oraz okładzinami z materiału FRN. Blokada Back-Lock z wycięciem Boye Dent które zapobiega przypadkowemu zwolnieniu blokady. Idealny nóż typu Back-Up (zapasowy) oraz przydatny w warunkach miejskich narzędziem do lekkich prac.
 • Nowości

  Nóż rzutka Tomahawk - 3 szt. (350) (Noże, miecze, maczety)Nóż rzutka Tomahawk - 3 szt. (350)

  Zestaw trzech noży wykonanych ze stali nierdzewnej przeznaczonych do rzucania. Każdy z noży cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania, wytrzymałością i doskonałym wyważeniem.
  Nóż rzutka Tomahawk - 3 szt. (350)11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż Smith&Wesson Dagger (SWHRT12) (Z głownią stałą)Nóż Smith&Wesson Dagger (SWHRT12)

  Nóż taktyczny z głownią typu dagger, który z powodzeniem może pełnić funkcję poręcznego noża uniwersalnego na wszelkie wypady w teren. W komplecie funkcjonalna pochwa z wytrzymałego tworzywa sztucznego umożliwiająca przypięcie noża do pasa lub elementów ekwipunku.
 • Nóż składany Kershaw Zero Tolerance 0550 (Składane)Nóż składany Kershaw Zero Tolerance 0550

  Duży tactical folder z tytanową blokadą frame-lock i mocnym ostrzem ze stali S35VN. Otwarcie głowni wspomagane sprężyną. Klips do noszenia. Pierwsza liga wśród taktycznych noży składanych. Polecamy szczególnie wymagającym użytkownikom cywilnym i mundurowym oraz kolekcjonerom, którzy docenią wyjątkowy design zaprojektowany przez Ricka Hinderera oraz najwyższej jakości materiały.
 • Nóż składany Kershaw Zero Tolerance 0560 (Składane)Nóż składany Kershaw Zero Tolerance 0560

  Duży tactical folder z tytanową blokadą frame-lock i mocnym ostrzem ze stali ELMAX®. Otwarcie głowni wspomagane sprężyną. Klips do noszenia. Pierwsza liga wśród taktycznych noży składanych. Polecamy szczególnie wymagającym użytkownikom cywilnym i mundurowym oraz kolekcjonerom, którzy docenią wyjątkowy design Ricka Hinderera oraz najwyższej jakości materiały.
 • Nóż Joker Combat Serrated Bowie (CF91) (Z głownią stałą)Nóż Joker Combat Serrated Bowie (CF91)

  Duży nóż taktyczny z 17 cm głownią wyróżniający się dodatkową, ząbkowaną krawędzią tnącą umieszczoną na grzbiecie głowni, dzięki czemu znacznie rozszerzono możliwości noża nie tracąc przy tym ani centymetra zasadniczej, gładkiej krawędzi tnącej. Zwraca też uwagę piękna linia noża.
  Nóż Joker Combat Serrated Bowie (CF91)77

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (7) »

 • Nóż United Cutlery Honshu Fighter I (UC2630) (Z głownią stałą)Nóż United Cutlery Honshu Fighter I (UC2630)

  Nóż, który z powodzeniem może pełnić funkcję poręcznego noża uniwersalnego na wszelkie wypady w teren. Głownię o profilu dagger wykonano ze stali nierdzewnej. Dwustronne ostrze zapewnia łatwość wbijania się w każdy materiał. W komplecie skórzana pochwa.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych