Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»tracker nóż
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 1046 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Nóż SOG Aura Seal (SOGAU03-N) C (Z głownią stałą)Nóż SOG Aura Seal (SOGAU03-N) C

  Aura Seal amerykańskiej firmy SOG zaprojektowany został w oparciu o projekt noża stworzonego przez Rezina Bowie w 1838 roku. Do wyprodukowania noża wykorzystano mocny nylon wzmocniony włóknem szklanym, który jest pokryty gumą. Ostrze zostało wykonane z nierdzewnej stali 7Cr13. W rękojeści znajduje się ukryta ostrzałka.
 • Nóż składany SOG AutoClip (SOGAC-20) C (Składane)Nóż składany SOG AutoClip (SOGAC-20) C

  Lekki nóż składany z blokadą lockback, posiada ostrze o profilu clip-point wykonane z nierdzewnej stali 420. Nóż AutoClip charakteryzuje się opatentowany przez SOG kołkiem do wysuwania ostrza. Rękojeść posiada specjalną strukturę poprawiającą chwyt. Dodatkowo został wyposażony w klips mocujący.
 • Nóż Cold Steel Canadian Belt Knife (20CBL) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Canadian Belt Knife (20CBL) KL

  Ten mały lekki nóż jest wzorowany na modelu który powstał w połowie ubiegłego wieku. „Nóż Kanadyjski” to mały nóż uniwersalny, przeznaczony do prac na biwaku, na spływie kajakowym czy nawet w kuchni. Powstał jako nóż przydatny podróżnikowi i poszukiwaczowi przygód.
 • Nóż składany Boker Plus Amsterdam (01BO541) T (Składane)Nóż składany Boker Plus Amsterdam (01BO541) T

  Nóż składany Boker Plus Amsterdam to elegancki nóż o podwójnej możliwości otwierania ostrza (double action automatic). Konstrukcję noża stanowi stalowa rama, do której przymocowano okładziny z tworzywa G10.
 • Nóż składany Spyderco Delica Spyder Edge (C11SBK) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Delica Spyder Edge (C11SBK) KL

  Delica to sztandarowy model Spyderco. Pierwsza wersja powstała w 1990 roku i od razu została okrzyknięta hitem. Był to jeden z pierwszych na świecie modeli noża, który można dopiąć do kieszeni za pomocą klipsa oraz szybko otworzyć jedną ręką.
 • Nóż składany Extrema Ratio MF2 (133MF2) T (Składane)Nóż składany Extrema Ratio MF2 (133MF2) T

  Solidny nóż składany MF2 włoskiej firmy Extrema Ratio z głownią o profilu drop point wykonaną z wysoko gatunkowej kobaltowej stali nierdzewnej N690. Rękojeść wykonana z anodyzowanego aluminium. Blokada liner-lock, wraz z zabezpieczeniem przed przypadkowym otwarciem. Dodatkowo nóż posiada wybijak do szyb.
 • Nóż treningowy Ontario OKC3T Bayonet Trainer (ON1910) C (Specjalnego przeznaczenia)Nóż treningowy Ontario OKC3T Bayonet Trainer (ON1910) C

  Bagnet treningowy firmy Ontario, to treningowa wersja noża Marine Bayonet OKC3S. Wykonany został z tworzywa sztucznego ( polipropylenu ), co zapewnia jego niezniszczalność. Ontario OKC3T jest niezastąpiony w bezpiecznym treningu walki białą bronią.
 • Nóż Condor Boomslang(165-000) KB (Noże, miecze, maczety)Nóż Condor Boomslang(165-000) KB

  Boomslang to duży wyprawowy nóż nie znający kompromisów. Klingę wykonano z węglowej stali 1075 zahatowanej do 56-58 HRC i pokryto czarną proszkową powłoką. Rękojeść zrobiona jest z wytrzymałej micarty.
 • Nóż składany Spyderco Chaparral Carbon Fiber (C152CFP) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Chaparral Carbon Fiber (C152CFP) KL

  Chaparral to nowość w ofercie firmy Spyderco. Jest to niewielkich rozmiarów nóż zaprojektowany tak, aby można było zabrać go ze sobą wszędzie. Nóż jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.
 • Nóż Cold Steel Survival Edge Orange (80PH) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Survival Edge Orange (80PH) KL

  Survival Edge Orange to nowa propozycja firmy Cold Steel na rok 2012. Pierwszy nóż survivalowy Cold Steel ze zintegrowanym w pochwie krzesiwem. Legendarna solidność i niezniszczalność połączona z typowo survivalowym zacięciem.
 • Nóż Extrema Ratio Task C Black (084TASKCBL) T (Z głownią stałą)Nóż Extrema Ratio Task C Black (084TASKCBL) T

  Nóż Task C Black włoskiej firmy Extrema Ratio to taktyczny model wyróżniający się ciekawym, solidnym projektem. Głownię o profilu warncliff wykonano ze stali N690. Ostrze noża pokryte jest powłoką antyodblaskową. W komplecie mocna ergonomiczna pochwa.
 • Nóż sprężynowy Boker Plus OTF Defender (06EX101) T (Składane)Nóż sprężynowy Boker Plus OTF Defender (06EX101) T

  Nóż sprężynowy Boker Plus typu OTF (Out The Front) czyli z ostrzem, które w wyniku zwolnienia napiętej sprężyny wysuwa się od przodu z aluminiowej rękojeści. Nowoczesny design i solidne wykonanie!
 • Nóż składany CRKT Eraser 8900K(NC/8900K) KR (Składane)Nóż składany CRKT Eraser 8900K(NC/8900K) KR

  Projektant noży Liong Mah stworzył swoją wizję noża taktycznego. Folder taktyczny CRKT Eraser 8900k został zaprojektowany by działać w wielu warunkach.
 • Nóż Sog Woodline Large (SOGWD01L-CP) C (Z głownią stałą)Nóż Sog Woodline Large (SOGWD01L-CP) C

  Lekki nóż Woodline Folder WD01L z ostrzem gładkim o grubości 3,8 mm wykonany z nierdzewnej stali 8Cr13MoV. Rękojeść to twarde drewno przytwierdzone trzema śrubami. W zestawie skórzana pochewka w kolorze brązowym.
 • Nóż CRKT Shenanigan Z K480KKP(NC/K480KKP) KR (Składane)Nóż CRKT Shenanigan Z K480KKP(NC/K480KKP) KR

  Hawajski knifemaker - Ken Onion, twórca noży z serii Shenanigan - to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności. Nóż taktyczny Shenanigan Z K480KKP to przykład noża z serii EDC (Every Day Carrying).
 • Nóż CRKT Nirk Novo 5175 (NC/5175) KR (Składane)Nóż CRKT Nirk Novo 5175 (NC/5175) KR

  Nóż CRKT Nirk Novo 5175 to nóż składany zaprojektowany przez Glenn'a Klecker'a. Dzięki nowatorskiej konstrukcji uzyskano nóż codziennego użytku, który jest nie tylko ciekawym ale i w pełni funkcjonalnym narzędziem.
 • Nóż CRKT Bear Claw 2510 (NC/2510) KR (Z głownią stałą)Nóż CRKT Bear Claw 2510 (NC/2510) KR

  Nóż CRKT Bear Claw 2510 został zaprojektowany przez Russa Kommera i dedykowany jest w szczególności pilotom, ratownikom medycznym, żeglarzom, rybakom oraz skoczkom spadochronowym.
 • Nóż CRKT 2389 Keramin(NC/2389) KR (Z głownią stałą)Nóż CRKT 2389 Keramin(NC/2389) KR

  Nóż CRKT 2389 Keramin
  Nóż CRKT 2389 Keramin(NC/2389) KR11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż CRKT 2070 Synergist(NC/2070) KR (Z głownią stałą)Nóż CRKT 2070 Synergist(NC/2070) KR

  Nóż CRKT 2070 Synergist to uniwersalny nóż ze stałym ostrzem. Idealny do codziennego użytku.
 • Nóż CRKT 7080M Natural 2(NC/7080M) KR (Składane)Nóż CRKT 7080M Natural 2(NC/7080M) KR

  Nóż CRKT 7080M Natural 2 to jeden z serii noży, do produkcji których wykorzystano wysokiej jakości naturalne materiały - dokładnie takie, jakie wykorzystują Pat i Wes Crawford przy produkcji noży custom. Obaj panowie stworzyli wiele projektów dla CRKT ze średnio gatunkowej stali i okładzin z Zytelu. Powstał pomysł aby nowa seria bazowała na naturalnych materiałach wysokiej jakości i była możliwie zbliżona do noży robionych na zamówienie. W konsekwencji powstała seria Natural.
 • Nóż składany Extrema Ratio RAO Black (130RAO) T (Składane)Nóż składany Extrema Ratio RAO Black (130RAO) T

  Nóż Extrema Ratio RAO powstał na zamówienie i wg. specyfikacji 185 batalionu rozpoznawczego włoskich sił specjalnych. Oprócz podstawowej blokady, posiada dodatkowy system - wkręcaną śrubę. Ostrze ze stali N690. Rękojeść wykonana z aluminium. W komplecie znajduje się ostrzałka diamentowa oraz pochwa z kordury.
 • Nóż CRKT Redemption K100KKP(NC/K100KKP) KR (Z głownią stałą)Nóż CRKT Redemption K100KKP(NC/K100KKP) KR

  Nóż CRKT Redemption K100KKP to nóż o długim, stałym ostrzu. Jest niezwykle przydatny szczególnie w sytuacjach, w których liczy się przetrwanie.
 • Nóż składany CRKT Endorser 1105K(NC/1105K) KR (Składane)Nóż składany CRKT Endorser 1105K(NC/1105K) KR

  Nóż CRKT 1105K - Endorser - funkcjonalny design. Prosta konstrukcja i niezawodność sprawi, że zainteresują się nim wszyscy entuzjaści tego rodzaju białej broni.
 • Nóż składany CRKT Enticer (NC/1060) KR (Składane)Nóż składany CRKT Enticer (NC/1060) KR

  Nóż ze sprężynowym systemem wspomagania otwierania. Bezpieczeństwo zapewnia prosta i pewna blokada liner-lock. Ponadto nóż wyposażono w sprężysty klips umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni. Design autorstwa - nielicznej wśród projektantów noży kobiety - MJ Lerch.
 • Nóż Benchmade 890 Torrent (136-007) KB (Składane)Nóż Benchmade 890 Torrent (136-007) KB

  Model 890 reprezentuje niebieską klasę noży Benchmade. Klinga, którą producent określa jako "modified drop point" wykonana została ze stali 154 CM. Ostrze o długości całkowitej 91,5 mm i grubości 2,5 mm wyposażono w kołek do szybkiego i płynnego otwierania noża.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych