Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»tracker nóż
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 1060 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Nóż Cold Steel Hold Out (11HL) KL (Składane)Nóż Cold Steel Hold Out (11HL) KL

  Hold Out II podobnie jak jego protoplasta, to średniej wielkości nóż, który z założenia służy do dyskretnego przenoszenia i błyskawicznego użycia. Mocna głownia o grubości prawie 4 mm, została wykonana z japońskiej stali AUS 8A.
 • Nóż SOG Aura Camping (SOGAU01-N) C (Z głownią stałą)Nóż SOG Aura Camping (SOGAU01-N) C

  Aura Camping amerykańskiej firmy SOG zaprojektowany został w oparciu o projekt noża stworzonego przez Rezina Bowie w 1838 roku. Do wyprodukowania noża wykorzystano mocny nylon wzmocniony włóknem szklanym, który jest pokryty gumą, zapewniającą pewny chwyt nawet w trudnych warunkach. Ostrze zostało wykonane z nierdzewnej stali 7Cr13, dającej się łatwo naostrzyć. Dodatkowo w rękojeści znajduje się ukryta ostrzałka.
 • Nóż CRKT 2380 RSK Mk5 (NC/2380) KR (Z głownią stałą)Nóż CRKT 2380 RSK Mk5 (NC/2380) KR

  Nóż CRKT 2380 RSK Mk5 to zaprojektowany przez Douga Rittera niewielki, kompaktowy model z głownią stałą. Cechą wyróżniającą ten model jest zatrzaskowa pochwa, pozwalająca błyskawicznie wyciągnąć nóż.
 • Nóż SOG Aura Hunting (SOGAU02-N) C (Z głownią stałą)Nóż SOG Aura Hunting (SOGAU02-N) C

  Aura Hunting amerykańskiej firmy SOG zaprojektowany został w oparciu o projekt noża stworzonego przez Rezina Bowie w 1838 roku. Do wyprodukowania noża wykorzystano mocny nylon wzmocniony włóknem szklanym, który jest pokryty gumą. Ostrze zostało wykonane z nierdzewnej stali 7Cr13. W rękojeści znajduje się ukryta ostrzałka. Dodatkowo Hunting posiada naostrzony hak znajdujący się z przodu ostrza.
 • Nóż SOG Aura Seal (SOGAU03-N) C (Z głownią stałą)Nóż SOG Aura Seal (SOGAU03-N) C

  Aura Seal amerykańskiej firmy SOG zaprojektowany został w oparciu o projekt noża stworzonego przez Rezina Bowie w 1838 roku. Do wyprodukowania noża wykorzystano mocny nylon wzmocniony włóknem szklanym, który jest pokryty gumą. Ostrze zostało wykonane z nierdzewnej stali 7Cr13. W rękojeści znajduje się ukryta ostrzałka.
 • Nóż składany SOG AutoClip (SOGAC-20) C (Składane)Nóż składany SOG AutoClip (SOGAC-20) C

  Lekki nóż składany z blokadą lockback, posiada ostrze o profilu clip-point wykonane z nierdzewnej stali 420. Nóż AutoClip charakteryzuje się opatentowany przez SOG kołkiem do wysuwania ostrza. Rękojeść posiada specjalną strukturę poprawiającą chwyt. Dodatkowo został wyposażony w klips mocujący.
 • Nóż składany SOG Contractor I EL10 (SOGEL10) C (Składane)Nóż składany SOG Contractor I EL10 (SOGEL10) C

  Nóż stworzony dla majsterkowiczów, elektryków oraz budowlańców. Nóż oprócz standardowego ostrza posiada narzędzie do zdejmowania izolacji z przewodów.
 • Nóż Cold Steel Canadian Belt Knife (20CBL) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Canadian Belt Knife (20CBL) KL

  Ten mały lekki nóż jest wzorowany na modelu który powstał w połowie ubiegłego wieku. „Nóż Kanadyjski” to mały nóż uniwersalny, przeznaczony do prac na biwaku, na spływie kajakowym czy nawet w kuchni. Powstał jako nóż przydatny podróżnikowi i poszukiwaczowi przygód.
 • Nóż składany Boker Plus Amsterdam (01BO541) T (Składane)Nóż składany Boker Plus Amsterdam (01BO541) T

  Nóż składany Boker Plus Amsterdam to elegancki nóż o podwójnej możliwości otwierania ostrza (double action automatic). Konstrukcję noża stanowi stalowa rama, do której przymocowano okładziny z tworzywa G10.
 • Nóż składany CRKT Carajas Serrated (NC/5341) KR (Składane)Nóż składany CRKT Carajas Serrated (NC/5341) KR

  Otwierany manualnie z prędkością sprężynowca, co osiągnięto dzięki unikalnemu łożyskowaniu osi głowni - IKBS. Eleganckie wykończenie i rozmiar pozwalają go zaliczyć do gentlemen-folders (noże noszone do eleganckiego stroju), jednak jego mocna konstrukcja nie zawiedzie podczas prac domowych i outdoorowych.
 • Nóż składany Spyderco Delica Spyder Edge (C11SBK) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Delica Spyder Edge (C11SBK) KL

  Delica to sztandarowy model Spyderco. Pierwsza wersja powstała w 1990 roku i od razu została okrzyknięta hitem. Był to jeden z pierwszych na świecie modeli noża, który można dopiąć do kieszeni za pomocą klipsa oraz szybko otworzyć jedną ręką.
 • Nóż treningowy Ontario OKC3T Bayonet Trainer (ON1910) C (Specjalnego przeznaczenia)Nóż treningowy Ontario OKC3T Bayonet Trainer (ON1910) C

  Bagnet treningowy firmy Ontario, to treningowa wersja noża Marine Bayonet OKC3S. Wykonany został z tworzywa sztucznego ( polipropylenu ), co zapewnia jego niezniszczalność. Ontario OKC3T jest niezastąpiony w bezpiecznym treningu walki białą bronią.
 • Nóż Condor Boomslang(165-000) KB (Noże, miecze, maczety)Nóż Condor Boomslang(165-000) KB

  Boomslang to duży wyprawowy nóż nie znający kompromisów. Klingę wykonano z węglowej stali 1075 zahatowanej do 56-58 HRC i pokryto czarną proszkową powłoką. Rękojeść zrobiona jest z wytrzymałej micarty.
 • Nóż sprężynowy Boker Plus OTF Defender (06EX101) T (Składane)Nóż sprężynowy Boker Plus OTF Defender (06EX101) T

  Nóż sprężynowy Boker Plus typu OTF (Out The Front) czyli z ostrzem, które w wyniku zwolnienia napiętej sprężyny wysuwa się od przodu z aluminiowej rękojeści. Nowoczesny design i solidne wykonanie!
 • Nóż składany Spyderco Chaparral Carbon Fiber (C152CFP) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Chaparral Carbon Fiber (C152CFP) KL

  Chaparral to nowość w ofercie firmy Spyderco. Jest to niewielkich rozmiarów nóż zaprojektowany tak, aby można było zabrać go ze sobą wszędzie. Nóż jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.
 • Nóż Cold Steel Survival Edge Orange (80PH) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Survival Edge Orange (80PH) KL

  Survival Edge Orange to nowa propozycja firmy Cold Steel na rok 2012. Pierwszy nóż survivalowy Cold Steel ze zintegrowanym w pochwie krzesiwem. Legendarna solidność i niezniszczalność połączona z typowo survivalowym zacięciem.
 • Nóż składany Extrema Ratio RAO Black (130RAO) T (Składane)Nóż składany Extrema Ratio RAO Black (130RAO) T

  Nóż Extrema Ratio RAO powstał na zamówienie i wg. specyfikacji 185 batalionu rozpoznawczego włoskich sił specjalnych. Oprócz podstawowej blokady, posiada dodatkowy system - wkręcaną śrubę. Ostrze ze stali N690. Rękojeść wykonana z aluminium. W komplecie znajduje się ostrzałka diamentowa oraz pochwa z kordury.
 • Nóż Boker Plus AK74 Automatik (01AKS74) T (Składane)Nóż Boker Plus AK74 Automatik (01AKS74) T

  Nóż składany Boker Plus AK74 Automatic z ostrzem wykonanym ze stali Aus8. Bezpieczeństwo użytkownika zapewnia blokada plunge-lock. Ergonomiczna rękojeść stylizowana pod bagnet AK-74, pokryta okładziną w kolorze czarnym wykonana z wytrzymałego aluminium. Wygodne, codzienne noszenie zapewnia sprężysty klips.
 • Nóż składany Magnum Italian Classic(01LL310) T (Składane)Nóż składany Magnum Italian Classic(01LL310) T

  Klasyczny wzór noża wzorem z Sycylii w nowoczesnym wydaniu. Smukła linia klingi i rękojeści pozwala na wygodne codzienne noszenie i poprawia zdolności penetracyjne.
 • Nóż Sog Woodline Large (SOGWD01L-CP) C (Z głownią stałą)Nóż Sog Woodline Large (SOGWD01L-CP) C

  Lekki nóż Woodline Folder WD01L z ostrzem gładkim o grubości 3,8 mm wykonany z nierdzewnej stali 8Cr13MoV. Rękojeść to twarde drewno przytwierdzone trzema śrubami. W zestawie skórzana pochewka w kolorze brązowym.
 • Nóż Cold Steel Hide Out (49NDE) KL (Składane)Nóż Cold Steel Hide Out (49NDE) KL

  Hide Out to praktyczny i wszechstronny nóż, który możemy z powodzeniem nosić na co dzień na szyi, przy pasie lub przy bucie. Pomimo niewielkich całkowitych rozmiarów (165 mm), nóż posiada masywną, dwusieczną głownię typu spear point o satynowym wykończeniu.
  Nóż Cold Steel Hide Out (49NDE) KL11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż Extrema Ratio Doberman IV Classic (180DOBIVCLAS) T (Z głownią stałą)Nóż Extrema Ratio Doberman IV Classic (180DOBIVCLAS) T

  Nóż Extrema Ratio Doberman IV Classic to duży, elegancki model wyróżniający się ciekawym, solidnym projektem i zastosowaniem najwyższej klasy materiałów. Głownię o profilu drop point wykonano ze wysokokobaltowej stali nierdzewnej N690.
 • Nóż składany CRKT Eraser 8900K(NC/8900K) KR (Składane)Nóż składany CRKT Eraser 8900K(NC/8900K) KR

  Projektant noży Liong Mah stworzył swoją wizję noża taktycznego. Folder taktyczny CRKT Eraser 8900k został zaprojektowany by działać w wielu warunkach.
 • Nóż składany CRKT Endorser 1105K(NC/1105K) KR (Składane)Nóż składany CRKT Endorser 1105K(NC/1105K) KR

  Nóż CRKT 1105K - Endorser - funkcjonalny design. Prosta konstrukcja i niezawodność sprawi, że zainteresują się nim wszyscy entuzjaści tego rodzaju białej broni.
 • Nóż taktyczny CRKT 2208 FE7(NC/2208) KR (Z głownią stałą)Nóż taktyczny CRKT 2208 FE7(NC/2208) KR

  Operatorzy służb specjalnych to wyselekcjonowana grupa żołnierzy, którzy wymagają sprzętu wysokiej jakości - od tego bardzo często zależy powodzenie misji i co najważniejsze - ich życie. Jeden z knifemakerów - Jim Hammond wyprodukował nóż taktyczny CRKT 2208 FE7, który wspiera operatorów podczas krytycznych sytuacji podczas misji.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych