Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»tracker nóż
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 1057 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Nóż składany CRKT Ripple K406GXP(NC/K406GXP) KR (Outdoor)Nóż składany CRKT Ripple K406GXP(NC/K406GXP) KR

  Taktyczny nóż składany CRKT Ripple K406gxp. Design autorstwa projektanta Kena Oniona. Głownia o profilu drop-point wykonana ze stali nierdzewnej 440, pokryta związkiem Titanium-Nitride. Otwierany manualnie z prędkością dynamiczną, co osiągnięto dzięki unikalnemu łożyskowaniu osi głowni - IKBS. Bezpieczeństwo zapewnia prosta i pewna blokada frame-lock.
 • Nóż treningowy Ontario OKC3T Bayonet Trainer (ON1910) C (Specjalnego przeznaczenia)Nóż treningowy Ontario OKC3T Bayonet Trainer (ON1910) C

  Bagnet treningowy firmy Ontario, to treningowa wersja noża Marine Bayonet OKC3S. Wykonany został z tworzywa sztucznego ( polipropylenu ), co zapewnia jego niezniszczalność. Ontario OKC3T jest niezastąpiony w bezpiecznym treningu walki białą bronią.
 • Nóż Condor Boomslang(165-000) KB (Noże, miecze, maczety)Nóż Condor Boomslang(165-000) KB

  Boomslang to duży wyprawowy nóż nie znający kompromisów. Klingę wykonano z węglowej stali 1075 zahatowanej do 56-58 HRC i pokryto czarną proszkową powłoką. Rękojeść zrobiona jest z wytrzymałej micarty.
 • Nóż sprężynowy Boker Plus OTF Defender (06EX101) T (Składane)Nóż sprężynowy Boker Plus OTF Defender (06EX101) T

  Nóż sprężynowy Boker Plus typu OTF (Out The Front) czyli z ostrzem, które w wyniku zwolnienia napiętej sprężyny wysuwa się od przodu z aluminiowej rękojeści. Nowoczesny design i solidne wykonanie!
 • Nóż składany Spyderco Chaparral Carbon Fiber (C152CFP) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Chaparral Carbon Fiber (C152CFP) KL

  Chaparral to nowość w ofercie firmy Spyderco. Jest to niewielkich rozmiarów nóż zaprojektowany tak, aby można było zabrać go ze sobą wszędzie. Nóż jest niezwykle wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne.
 • Noż MFH Fox (082-074) KB (Noże, miecze, maczety)Noż MFH Fox (082-074) KB

  Duży nóż z głownią wykonaną ze stali nierdzewnej. Nóż sprawdzi się jako narzędzie pozwalające zarówno na cięcie czy struganie, ale również na rąbanie większych gałązek. Do noża dołączono skórzaną pochwę.
 • Nóż Cold Steel Survival Edge Orange (80PH) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Survival Edge Orange (80PH) KL

  Survival Edge Orange to nowa propozycja firmy Cold Steel na rok 2012. Pierwszy nóż survivalowy Cold Steel ze zintegrowanym w pochwie krzesiwem. Legendarna solidność i niezniszczalność połączona z typowo survivalowym zacięciem.
 • Nóż Cold Steel Gurkha Kukri Plus (39LGKI) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Gurkha Kukri Plus (39LGKI) KL

  Cold Steeel Gurkha Kukri Plus to ekstremalne narzędzie, przydatne podczas każdej wyprawy w teren, bez problemu nie tylko zastępujące, ale przewyższające swą funkcjonalnością i wytrzymałością nawet siekierę.
 • Nóż SOG Aura Seal (SOGAU03-N) C (Z głownią stałą)Nóż SOG Aura Seal (SOGAU03-N) C

  Aura Seal amerykańskiej firmy SOG zaprojektowany został w oparciu o projekt noża stworzonego przez Rezina Bowie w 1838 roku. Do wyprodukowania noża wykorzystano mocny nylon wzmocniony włóknem szklanym, który jest pokryty gumą. Ostrze zostało wykonane z nierdzewnej stali 7Cr13. W rękojeści znajduje się ukryta ostrzałka.
 • Nóż-nożyce CRKT Crossover (NC/5006) KR (Z głownią stałą)Nóż-nożyce CRKT Crossover (NC/5006) KR

  Nóż kuchenny i nożyczki w jedym uniwersalnym, składanym narzędziu tursytycznym. Model Crossover wyposażony został również w otwieracz do kapsli, płaski śrubokręt, przecinak do żyłki wędkarskiej. Śrubokręt może posłużyć również jako skrobak podczas czyszczenia grilla. Zagłębienie wewnątrz ramienia nożyc umożliwia cięcie drobnych kości np. drobiu.
 • Nóż Benchmade 62 Balisong (136-182) KB (Składane)Nóż Benchmade 62 Balisong (136-182) KB

  Nóż typu "motylek". Ostrze o długości 108 mm i grubości 3.17 mm wykonano ze stali D2 o twardości 60-62 HRC.
 • Nóż Spyderco FB05P2 TEMPERANCE 2 (FB05P2) KL (Z głownią stałą)Nóż Spyderco FB05P2 TEMPERANCE 2 (FB05P2) KL

  Termperance 2 Spyderco to nóż typu fixed przeznaczony do ciężkich prac, posiadający wykonaną z mikarty rękojeść oraz głownię o pełnym płaskim szlifie.
 • Nóż Spyderco C156GPBN Siuthard Folder Pln (C156GPBN) KL (Składane)Nóż Spyderco C156GPBN Siuthard Folder Pln (C156GPBN) KL

  W nożu Spyderco Southard Folder zastosowane bardzo wygodny i prosty system rozkładania ostrza za pomocą flippera. Głownia z wysokiej jakości stali nierdzewnej CTS 204P, posiada wysoki szkli wklęsły, doskonale sprawdzający się podczas codziennego użytkowania.
 • Nóż Cold Steel Mini American Lawman (58ALM) KL (Składane)Nóż Cold Steel Mini American Lawman (58ALM) KL

  Nóż zaprojektowano specjalnie dla amerykańskich służb mundurowych. Należy do kategorii tactical folders o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Można go wykorzystać do każdej pracy podczas służby w mieście lub w terenie. Ten model to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na mocne, wytrzymałe noże taktyczne.
 • Nóż Cold Steel Survival Edge (80PHB) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Survival Edge (80PHB) KL

  Survival Edge to nowa propozycja firmy Cold Steel na rok 2012. Pierwszy nóż survivalowy Cold Steel ze zintegrowanym w pochwie krzesiwem. Legendarna solidność i niezniszczalność połączona z typowo survivalowym zacięciem.
  Nóż Cold Steel Survival Edge (80PHB) KL11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż składany Spyderco C130GP Chicago Plain (C130GP) KL (Składane)Nóż składany Spyderco C130GP Chicago Plain (C130GP) KL

  Głownię o długości 51 mm, wykonano z popularnej i sprawdzonej stali 440C, która dosyć długo trzyma ostrość oraz łatwo ja naostrzyć. Ostrze w kształcie liścia, posiada pełny płaski szlif, dzięki czemu nóż Chicago doskonale radzi sobie z cięciem. Konstrukcję noża Chicago wzmocniono stosując stalowe linersy, do których za pomocą śrub typu TORX przymocowano okładziny z materiału G-10.
 • Nóż Cold Steel Pendleton Lite Hunter (20SPH) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Pendleton Lite Hunter (20SPH) KL

  Pendleton Lite Hunter to najnowsza wersja kultowego już noża skonstruowanego specjalnie dla potrzeb myśliwych. Zaprojektował go znany knifemaker oraz myśliwy Lloyd Pendelton przy współpracy z firmą Cold Steel.
 • Nóż Extrema Ratio MK2.1 Black (128MK2B) T (Z głownią stałą)Nóż Extrema Ratio MK2.1 Black (128MK2B) T

  Taktyczny nóż MK2.1 Black włoskiej firmy Extrema Ratio. Ten model to interpretacja klasycznego noża bojowego, stworzony w hołdzie weteranom II Wojny Światowej. Kształt klasycznego "bowie" z długą klingą i wydatnym fałszywym ostrzem sprzyja efektywnym cięciom i pchnięciom. Mocna rękojeść z tworzywa sztucznego - znacznie bardziej odpornego od klasycznej skóry - gwarantuje pewny i stabilny chwyt. W komplecie jest nylonowa pochwa z systemem wielofunkcyjnego troczenia.
 • Nóż Cold Steel Hold Out (11HL) KL (Składane)Nóż Cold Steel Hold Out (11HL) KL

  Hold Out II podobnie jak jego protoplasta, to średniej wielkości nóż, który z założenia służy do dyskretnego przenoszenia i błyskawicznego użycia. Mocna głownia o grubości prawie 4 mm, została wykonana z japońskiej stali AUS 8A.
 • Nóż Sanrenmu składany 787 (160-029) KB (Składane)Nóż Sanrenmu składany 787 (160-029) KB

  Model 787 to nóż składany o oryginalnej stylistyce. Ostrze Tanto chisel z jednostronną krawędzią tnącą posiada otwór służący do szybkiego otwarcia jedną ręką.
 • Nóż Benchmade 950 Rift (136-001) KB (Składane)Nóż Benchmade 950 Rift (136-001) KB

  Przedstawiciel czarnej klasy składanych noży Benchmade. Model 950 to ciekawy projekt o agresywnym wyglądzie z klingą o odwróconym szlifie typu tanto posiadającą fałszywe ostrze, które podkreśla militarny charakter noża.
 • Nóż Cold Steel Master Hunter (36JSK) KL (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Master Hunter (36JSK) KL

  Najnowsza wersja jednego z myśliwskich bestsellerów firmy Cold Steel wyróżniająca się głownią z trójwarstwowego laminatu San Mai III. Był testowany w Afryce, Australii, na Alasce oraz w Kolorado. W komplecie pochwa z wytrzymałego tworzywa Concealex umożliwiająca wielopozycyjne mocowanie do pasa lub ekwipunku.
 • Nóż Benchmade 580 Barrage (136-027) KB (Składane)Nóż Benchmade 580 Barrage (136-027) KB

  Model 580 reprezentuje niebieską klasę noży składanych Benchmade. Klingą typu "drop-point" posiadająca szlif płaski wykonana jest ze stali 154CM.
 • Nóż Cold Steel Counter Point I (10ALC) KL (Taktyczne i wojskowe)Nóż Cold Steel Counter Point I (10ALC) KL

  CounterPoint to nóż składany bazujący na nożach ze stałą głownią COUNTER TAC. Są to noże z grupy boot knife, czyli małe sztylety taktyczne (obustronnie ostrzone lub z fałszywym ostrzem) pełniące funkcję noży zapasowych, które łatwo schować. Nazwa Boot Knife wskazuje na możliwość ukrycia noża w bucie.
 • Nóż - kubotan Cold Steel Delta Dart (92DD) KL (Z głownią stałą)Nóż - kubotan Cold Steel Delta Dart (92DD) KL

  Delta Dart Cold Steel to przyrząd do samoobrony, wykonany z wytrzymałego tworzywa - zytelu. Fakturowanie rękojeści zapewnia wygodny i pewny chwyt. Stalowe kółko mocowane w tylnej części Delta Dart pozwala na montowanie smyczy lub oplotu.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych