Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»spyderco para-military 2
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 442 produkty
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Nóż składany Spyderco Para-Military 2 Digital Camo (C81GPCMO2) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Para-Military 2 Digital Camo (C81GPCMO2) KL

  Kompaktowa wersja jednego z flagowych modeli - C36 Military - renomowanej amerykańskiej firmy Spyderco, pioniera w produkcji wysokiej jakości noży składanych. Wersja z okładzinami G10 w kamuflażu digital camo.
 • Nóż składany Spyderco Para-Military 2 (SC81GP2) (Składane)Nóż składany Spyderco Para-Military 2 (SC81GP2)

  Kompaktowa wersja jednego z flagowych modeli - C36 Military - renomowanej amerykańskiej firmy Spyderco, pioniera w produkcji wysokiej jakości noży składanych.

  Chwilowy brak towaru - powiadom mnie o dostawie

 • Nóż składany Spyderco Military (C36GPE) (Składane)Nóż składany Spyderco Military (C36GPE)

  Ostania wersja flagowego noża Spyderco. Produkowany od 1996r. model C36 Military to klasyka składanego fighting-utility, i nie bez powodu uznaje się go za jeden z najlepszych noży dekady.

  Opinie o produkcie (3) »

 • Nóż składany Spyderco Military Digital Camo (C36GPCMO) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Military Digital Camo (C36GPCMO) KL

  Ostania wersja flagowego noża Spyderco. Produkowany od 1996r. model C36 Military to klasyka składanego fighting-utility, i nie bez powodu uznaje się go za jeden z najlepszych noży dekady. Wersja z okładzinami G10 w kamuflażu digital camo.
 • Pistolet ASG Combat Zone PII Para (2.5646) KL (Pistolety i rewolwery)Pistolet ASG Combat Zone PII Para (2.5646) KL

  Combat Zone P 11 Para jest to zasilana kapsułą Co2 replika ASG pistoletu Colt Government Mk IV Compensator. Pistolet Combat Zone P 11 wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz metalu. Zasilanie P 11 to 12 g kapsuła z CO2, montowana w rękojeści za pomocą śruby.
 • Nóż składany Spyderco Dragonfly 2 (C28PBK2) (Składane)Nóż składany Spyderco Dragonfly 2 (C28PBK2)

  Kompaktowy nóż z głownią ze stali VG-10 oraz okładzinami z materiału FRN. Blokada Back-Lock z wycięciem Boye Dent które zapobiega przypadkowemu zwolnieniu blokady. Idealny nóż typu Back-Up (zapasowy) oraz przydatny w warunkach miejskich narzędziem do lekkich prac.
 • Nóż składany Spyderco/Byrd Finch 2 (BY11GP2) KL (Składane)Nóż składany Spyderco/Byrd Finch 2 (BY11GP2) KL

  Niewielki uniwersalny nóż do codziennego noszenia wyróżniający się konstrukcją ze stali nierdzewnej oraz okładzinami z laminatu szklano-epoksydowego G10.
 • Nóż Spyderco FB05P2 TEMPERANCE 2 (FB05P2) KL (Z głownią stałą)Nóż Spyderco FB05P2 TEMPERANCE 2 (FB05P2) KL

  Termperance 2 Spyderco to nóż typu fixed przeznaczony do ciężkich prac, posiadający wykonaną z mikarty rękojeść oraz głownię o pełnym płaskim szlifie.
 • Nóż składany Spyderco/Byrd Cara Cara 2 (BY03P2) (Składane)Nóż składany Spyderco/Byrd Cara Cara 2 (BY03P2)

  Duży, składany nóż uniwersalny do codziennego noszenia wyróżniający się całkowicie metalową konstrukcją ze stali nierdzewnej oraz długą głownią o użytkowym profilu.
 • Nóż składany Spyderco Manix 2 XL (SC95GP2) (Składane)Nóż składany Spyderco Manix 2 XL (SC95GP2)

  Powiększona i ulepszona wersja flagowego modelu marki Spyderco. Stal S30V. Made in USA. Najmocniejszy nóż składany w ofercie producenta, pełnowartościowy tactical folder z mocną rękojeścią, pewną blokadą i ostrzem ze stali S30V w rozmiarze XL.
 • Nóż składany Spyderco Manix 2 Translucent Blue (C101PBL2) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Manix 2 Translucent Blue (C101PBL2) KL

  Manix 2 Transculent Blue to najnowsza wersja noża, z serii dużych i bardzo wytrzymałych noży EDC, dobrze znanych fanom marki Spyderco. Ostrze to typowy dla Spyderco drop-point, o pełnym płaskim szlifie, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej CTS BD1.
 • Nóż składany Spyderco C12SBK2 Matriarch 2 Black FRN (C12SBK2) KL (Składane)Nóż składany Spyderco C12SBK2 Matriarch 2 Black FRN (C12SBK2) KL

  Technicznie Spyderco Matriarch to średniej wilekości nóż składany z blokadą typu back-lock. Szkieletem dla noża jest pojedynczy stalowy liner, do którego przykręcono okładziny z materiału FRN. Wszystkie elementy są perfekcyjnie wykonane I wyjątkowo dokładnie spasowane.
 • Nóż składany Spyderco Manix 2 Plainedge Black G10 (C101GPBBK2) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Manix 2 Plainedge Black G10 (C101GPBBK2) KL

  Manix 2 Black to najnowsza wersja noża, z serii dużych i bardzo wytrzymałych noży EDC, dobrze znanych fanom marki Spyderco. Ostrze to typowy dla Spyderco drop-point, o wysokim, wklęsłym szlifie, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 154 CM.
 • Nóż składany Spyderco MANIX 2 LTW PLN Blk (C101PBK2) KL (Składane)Nóż składany Spyderco MANIX 2 LTW PLN Blk (C101PBK2) KL

  Manix 2 to najnowsza wersja noża z serii dużych i bardzo wytrzymałych noży EDC, dobrze znanych fanom marki Spyderco. Manix 2 w wersji light, cechuje się głownią o pełnym płaskim szlifie wykonaną z wysokiej jakości stali CTS BD1 oraz ultralekkimi i wytrzymałymi jednocześnie okładzinami z tworzywa FRCP redukująca masę noża aż o 42% (w stosunku do okładzin G-10).
 • Nóż składany Spyderco Manix 2 P/S Black G-10 (C101GPS2) KL (Składane)Nóż składany Spyderco Manix 2 P/S Black G-10 (C101GPS2) KL

  Nóż Spyderco Manix 2 z ostrzem w wersji combo czyli w połowie gładkim i w połowie ząbkowanym. Ten model noża składanego charakteryzuje się doskonałą jakością materiałów użytych do jego produkcji. Głownię wykonano ze stali 154CM, która wyróżnia się wysoką odpornością na stępienie oraz uszkodzenia mechaniczne.
 • Nóż składany Spyderco Manix 2 XL Black (SC95GPBBK2) (Składane)Nóż składany Spyderco Manix 2 XL Black (SC95GPBBK2)

  Powiększona i ulepszona wersja flagowego modelu marki Spyderco. Stal S30V. Made in USA. Najmocniejszy nóż składany w ofercie producenta, pełnowartościowy tactical folder z mocną rękojeścią, pewną blokadą i ostrzem ze stali S30V w rozmiarze XL. Wersja z głownią czernioną powłoką DLC.

  Chwilowy brak towaru - powiadom mnie o dostawie

 • Polecamy

  Nóż składany Spyderco Tenacious (C122GP) (Składane)Nóż składany Spyderco Tenacious (C122GP)

  Średniej wielkości, składany nóż uniwersalny, doskonały do codziennego noszenia. Zwraca uwagę szerokie ostrze wyprowadzone szlifem płaskim-pełnym oraz ergonomiczna rękojeść z laminatu G10. Jeden z najnowszych projektów Spyderco.
  Nóż składany Spyderco Tenacious (C122GP)55

  Ocena produktu: 4.33/5****

  Opinie o produkcie (5) »

 • Karabinek szturmowy AEG GFC GFG31 Para (GFG31) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG GFC GFG31 Para (GFG31) G

  Karabinek w układzie bull-pup posiada długa tradycję i równie wielu zwolenników, jak sceptyków. Jedna z zalet tego typu konstrukcji jest jednak ciężko podważalna - to możliwość zastosowania naprawdę długiej i skutecznej lufy, przy zachowaniu stosunkowo kompaktowych gabarytów samego karabinka.
 • Piła w bransoletce CRKT Para-Saw 9300T KR (Outdoor)Piła w bransoletce CRKT Para-Saw 9300T KR

  Bransoletka na nadgarstek, która w rzeczywistości kryje w sobie drucianą piłę ukrytą w plastikowym pokrowcu. Wykonana jest z nylonowej linki o długości 2,43m lub 2,74m. Przydatny gadżet i bardzo oryginalna biżuteria.
 • Chusta Polar Buff Military (BP107752) MV (Chusty Buff)Chusta Polar Buff Military (BP107752) MV

  Neckwarmer firmy Buff to idealna składowa ubioru na okres jesienny lub zimowy. Model ten szczególnie przeznaczony jest do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu ze względu na zastosowany w nim materiał termo-izolacyjny.
 • Nóż treningowy Cold Steel Military Classic (92R14R1) (Z głownią stałą)Nóż treningowy Cold Steel Military Classic (92R14R1)

  Nóż przeznaczony do treningu, wykonany w całości z mocnej i wytrzymałej gumy. Jest to treningowa wersja noża Military Classic.
  Nóż treningowy Cold Steel Military Classic (92R14R1)44

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (4) »

 • Zegarek Smith&Wesson Military (SWW-1464-OD) (Zegarki)Zegarek Smith&Wesson Military (SWW-1464-OD)

  Zegarek militarny amerykańskiej firmy Smith&Wesson. Jego ruchome elementy wewnętrzne zostały wykonane z kwarcu w japońskich laboratoriach.
  Zegarek Smith&Wesson Military (SWW-1464-OD) 66

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (6) »

 • Pistolet maszynowy AEG Cybergun THOMPSON M1A1 Military (430908) (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG Cybergun THOMPSON M1A1 Military (430908)

  Replika pistoletu maszynowego Thompson produkcji firmy Cybergun została wykonana z metalu i tworzywa sztucznego. Replika pistoletu maszynowego Thompson M1A1 Military produkcji firmy King Arms, licencjonowana przez Cybergun została wykonana w wersji full metal z udziałem elementów z tworzywa sztucznego.
 • Chusta Buff Infinity Beat Military Olive (BU1338.825) MV (Chusty Buff)Chusta Buff Infinity Beat Military Olive (BU1338.825) MV

  Buff Infinity® to wielofunkcyjna chusta, która pozwala na modyfikowanie sposobu noszenia, przez co jeden element garderoby możesz wykorzystać na wiele sposobów. Ogranicza Cię tylko własna pomysłowość. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że produkty firmy Buff są nie tylko przyjemne w dotyku, ale również solidnie wykonane.
 • Chusta Buff Infinity Shame Military Olive (BU1337.825) MV (Chusty Buff)Chusta Buff Infinity Shame Military Olive (BU1337.825) MV

  Chusta jest doskonałym uzupełnieniem eleganckich strojów, jak i mniej formalnych zestawów. Wykonana z 50% wiskozy jest to materiał oddychający i wyrównującym różnice temperatur, posiada duże właściwości wchłaniania wilgoci. Pozostałe 50% składu to szybkoschnąca mikrofibra.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych