Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»paski do br
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 30 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Paski mocujące 5.11 RUSH Tier System Sand Stone (U5.11/PASKI56957328) KR (Oporządzenie taktyczne)Paski mocujące 5.11 RUSH Tier System Sand Stone (U5.11/PASKI56957328) KR

  Paski mocujące 5.11 RUSH Tier System 56957 to zestaw czterech pasków mocujących zaprojektowanych przez 5.11, aby w prosty i łatwy sposób umożliwić łączenie i rozłączanie plecaków i toreb z serii RUSH oraz MOAB.
 • Polecamy

  Pas skórzany oficerski 115 / 135 (Odzież i Obuwie)Pas skórzany oficerski 115 / 135

  Wykonany z grubej, naturalnej skóry, klasyczny, szeroki pas oficerski z charakterystyczną metalową klamrą. Idealny do bojówek, a także dżinsów i innych typowych spodni miejskich. Dostępny w rozmiarach 115 cm oraz 135 cm.
  Pas skórzany oficerski 115 / 1352222

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (22) »

 • Pasek Magnum Essential Black (Odzież i Obuwie)Pasek Magnum Essential Black

  Parciany pas do spodni z klamrą z logotypem firmy Magnum. Taśma paska jest koloru czarnego i została zakończona metalowym ściskiem zabezpieczającym przed rozwarstwianiem się oraz ułatwiającym przewlekanie przez szlufki. Dodatkowo klamra od wewnętrznej strony została ukształtowana w otwieracz do kapsli.
 • Pasek skórzany Jahti Jakt (163-020) KB (Odzież i Obuwie)Pasek skórzany Jahti Jakt (163-020) KB

  Elegancki skórzany pasek z metalową klamrą i logo JahtiJaht. Długość 140 cm z możliwością skrócenia za pomocą klamry.
 • Pas ASP 1,75" Tactical Logo Belt Black (Odzież i Obuwie)Pas ASP 1,75" Tactical Logo Belt Black

  Wykonany z grubego nylonu, lekki i niezawodny pas taktyczny do spodni. Genialna w swej prostocie sprzączka z polipropylenu gwarantuje bezawaryjność przez lata. Niezawodność potwierdzona przez lata służby w amerykańskiej policji, FBI i innych agencjach rządowych.
  Pas ASP 1,75" Tactical Logo Belt Black11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Pas Helikon Navy Seal Olive Green - 120 cm (PS-NSE-CO-02) H (Odzież i Obuwie)Pas Helikon Navy Seal Olive Green - 120 cm (PS-NSE-CO-02) H

  Mocny, parciany pasek do spodni w kolorze oliwkowym ze srebrną klamrą z emblematem oddziałów specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej - NAVY SEAL. Polecamy zarówno do bojówek jak i do klasycznych spodni, np. dżinsów. Długość: 120 cm.
  Pas Helikon Navy Seal Olive Green - 120 cm (PS-NSE-CO-02) H11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Pas Helikon Canvas Beige (PS-CAN-CO-13) H (Odzież i Obuwie)Pas Helikon Canvas Beige (PS-CAN-CO-13) H

  Prosty lekki pasek parciany z niezawodną sprzączką wzorowaną na kultowym rozwiązaniu Alpha Industries. Pasuje zarówno do bojówek jak i do dżinsów i innych spodni.
  Pas Helikon Canvas Beige (PS-CAN-CO-13) H33

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (3) »

 • Nowości

  Pas Pentagon Police Pistol Belt Black (K17001-01) (Odzież i Obuwie)Pas Pentagon Police Pistol Belt Black (K17001-01)

  Zewnętrzny pas oporządzeniowy służący do przenoszenia na biodrach podstawowego wyposażenia używanego podczas codziennej służby. Wykonany z wytrzymałego nylonu 600D. Posiada wygodną szybkowypinaną klamrę z blokadą chroniącą przed przypadkowym wypięciem.
 • Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE (1224) (Oporządzenie taktyczne)Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE (1224)

  Nylonowe kajdanki jednorazowe z zapięciami niezależnymi dla obu rąk. Obwód krępowanej kończyny nie może przekroczyć 285 mm. Kajdanki posiadają powierzchnię zabezpieczającą przed ślizganiem się w rękawicach i śladowe ząbki do wstępnego spięcia. Całość wykonana z jednego kawałka czarnego nylonu co zapewnia wytrzymałość na rozerwanie.
  Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE (1224)66

  Ocena produktu: 4.5/5****

  Opinie o produkcie (6) »

 • Ochraniacze na łokcie ALTA FLEX - COYOTE (OCH-12-COY) G (Akcesoria ochronne)Ochraniacze na łokcie ALTA FLEX - COYOTE (OCH-12-COY) G

  Ochraniacze łokci znanej firmy ALTA Tactical. Zewnętrzna część została wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest ona odporna na otarcia i przebicia.
 • Maska Ultimate Tactical Ventus V2 - Italy (MAS-26-IT) G (Akcesoria ochronne)Maska Ultimate Tactical Ventus V2 - Italy (MAS-26-IT) G

  Maska Ventus V2 - italy digital została wykonana w większości z metalowej siatki.
  Maska Ultimate Tactical Ventus V2 - Italy (MAS-26-IT) G11

  Ocena produktu: 3/5***

  Opinie o produkcie (1) »

 • Maska ochronna typu Stalker Generacja 2 Italy (MAS-28-IT) G (Akcesoria ochronne)Maska ochronna typu Stalker Generacja 2 Italy (MAS-28-IT) G

  Maska typu Stalker Gen 2 - Italy digital została wykonana w większości z metalowej siatki. Część maski wykonana z materiału jest pokryta kamuflażem.
 • Maska ochronna typu Stalker Generacja 2 Spain (MAS-28-SPN) G (Akcesoria ochronne)Maska ochronna typu Stalker Generacja 2 Spain (MAS-28-SPN) G

  Maska typu Stalker Gen 2 - Spain digital została wykonana w większości z metalowej siatki. Część maski wykonana z materiału jest pokryta kamuflażem.
 • Hełm ASG GFC M.I.C.H. 2001 Tan (HLM-26-TAN) G (Akcesoria ochronne)Hełm ASG GFC M.I.C.H. 2001 Tan (HLM-26-TAN) G

  Replika hełmu M.I.C.H. 2001 z fasunkiem. Hełm wykonany jest z tworzywa sztucznego.
 • Maska ochronna typu Stalker Olive (MAS-26-OLV) (Akcesoria ochronne)Maska ochronna typu Stalker Olive (MAS-26-OLV)

  Maska ochronna - oliwkowa została wykonana w większości z metalowej siatki. Dzięki podatności na modelowanie, siatkę można dostosować do kształtu twarzy. Wybór takiej maski zapewnia dobrą cyrkulację powietrza oraz ogranicza gromadzenie się pary wodnej na środkach ochrony oczu.
 • Sakwa na naboje 5.11 Tactical Shotgun Ammo Pouch Black (56119-019) KR (Survival i turystyka)Sakwa na naboje 5.11 Tactical Shotgun Ammo Pouch Black (56119-019) KR

  Sakwa na naboje Shotgun Ammo Pouch (VTAC) amerykańskiej firmy 5.11 Tactical została wykonana z wytrzymałego wodoodpornego nylonu 1050D. Pozwala na łatwy i szybki dostęp do amunicji. System mocowania Slickstick, MOLLE.
 • Sakwa na naboje 5.11 Tactical Shotgun Ammo Pouch Sandstone (56119-328) KR (Survival i turystyka)Sakwa na naboje 5.11 Tactical Shotgun Ammo Pouch Sandstone (56119-328) KR

  Sakwa na naboje Shotgun Ammo Pouch (VTAC) amerykańskiej firmy 5.11 Tactical została wykonana z wytrzymałego wodoodpornego nylonu 1050D. Pozwala na łatwy i szybki dostęp do amunicji. System mocowania Slickstick, MOLLE.
 • Zegarek Smith&Wesson Military (SWW-1464-OD) (Zegarki)Zegarek Smith&Wesson Military (SWW-1464-OD)

  Zegarek militarny amerykańskiej firmy Smith&Wesson. Jego ruchome elementy wewnętrzne zostały wykonane z kwarcu w japońskich laboratoriach.
  Zegarek Smith&Wesson Military (SWW-1464-OD) 66

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (6) »

 • Maska ochronna ASG FMA Death (TB-626) G (Akcesoria ochronne)Maska ochronna ASG FMA Death (TB-626) G

  Maska ochronna wykonana z połączenia żywicy epoksydowej i stali. Doskonale przylega do twarzy, dzięki czemu nos, policzki, skroń oraz broda są w pełni chronione przed trafieniem. Mocowanie maski stanowi pięć elastycznych, regulowanych pasków.
 • Maska ochronna ASG FMA Sparta (TB-617) G (Akcesoria ochronne)Maska ochronna ASG FMA Sparta (TB-617) G

  Maska ochronna wykonana z połączenia żywicy epoksydowej i stali. Doskonale przylega do twarzy, dzięki czemu nos, policzki, skroń oraz broda są w pełni chronione przed trafieniem. Mocowanie maski stanowi pięć elastycznych, regulowanych pasków.
 • Maska ochronna ASG FMA Falconer (TB-618) G (Akcesoria ochronne)Maska ochronna ASG FMA Falconer (TB-618) G

  Maska ochronna wykonana z połączenia żywicy epoksydowej i stali. Doskonale przylega do twarzy, dzięki czemu nos, policzki, skroń oraz broda są w pełni chronione przed trafieniem. Mocowanie maski stanowi pięć elastycznych, regulowanych pasków. Paski dopinane są za pomocą klamer do panelu mieszczącego się na tylnej części głowy.
 • Panel udowy z ładownicami Hight Hang - Oliwka (TMC2013-OLV) G (Oporządzenie taktyczne)Panel udowy z ładownicami Hight Hang - Oliwka (TMC2013-OLV) G

  Uniwersalny panel udowy będący świetną platformą do przenoszenia magazynków samodzielnie, bądź jako uzupełnienie kamizelki taktycznej. Uszyty został z niezwykle wytrzymałego materiału - oryginalnej Cordury 1000D.
 • Torba 5.11 Tactical Push Pack (U5.11/TORBA56037-131) KR (Survival i turystyka)Torba 5.11 Tactical Push Pack (U5.11/TORBA56037-131) KR

  Torba na ramię 5.11 Tactical Push Pack wykonana z wytrzymałego wodoodpornego nylonu 1050D, wyposażona w wiele przegródek i kieszeni. Posiada regulowany pasek z dodatkowym ochraniaczem na ramię. Wyposażona w Back-up-Belt™ system kieszeni. Wyściółka z pianki typu Aero Foam zapewnia wygodę.
 • Nóż Extrema Ratio Ultramarine (320ULTRACA) T (Z głownią stałą)Nóż Extrema Ratio Ultramarine (320ULTRACA) T

  Extrema Ratio Ultramarine taktyczny nóż do działań w środowisku wodnym. Głownia wykonana ze stali nierdzewnej N690. Ostrze cambo. Ergonomiczna antypoślizgowa rękojeść z poliamidu, posiada mocne zakończenie mogące służyć jako zbijak do szyb. Jest to model będący wyposażeniem włoskich jednostek specjalnych.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych