Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»noze mysliwskie
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 85 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Książka "Japońskie noże" BL (Książki)Książka "Japońskie noże" BL

  Pierwsza tego rodzaju w Polsce i jedna z nielicznych w Europie publikacja poświęcona japońskim nożom. Autor opisuje główne rejony w Japonii, w których produkuje się noże, metody ich produkcji, osiągnięcia poszczególnych przedsiębiorstw, ich współczesne problemy i zamierzenia marketingowe.
 • Vademecum Myśliwskie Marek Czerwiński, Jan Szczepocki (Książki)Vademecum Myśliwskie Marek Czerwiński, Jan Szczepocki

  Książka dedykowana przede wszystkim adeptom sztuki łowieckiej, pozwala szybko zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi wykonywania polowania, znajomości broni czy biologii zwierzyny łownej. Idealna na prezent dla młodego myśliwego.
 • Kalosze myśliwskie Beretta ST41 (UBE/KALOSZEST41/75/40) KR (Odzież i Obuwie)Kalosze myśliwskie Beretta ST41 (UBE/KALOSZEST41/75/40) KR

  Komfort podczas polowania czy pieszych eskapad przez podmokłe tereny wymaga porządnego przygotowania, ciepłej odzieży, ale przede wszystkim niezawodnego obuwia.
 • Pokrowiec na noże Maxpedition Dodecapod 12-Knife Carry KH (1461K) C (Noże, miecze, maczety)Pokrowiec na noże Maxpedition Dodecapod 12-Knife Carry KH (1461K) C

  Wyłożony miękkim materiałem pokrowiec do przenoszenia 12 noży. Każdy nóż posiada swój własny oddzielny przedział. Przedziały składają się z 8 standardowych oraz z 4 powiększonych. Kolor khaki.
 • Pokrowiec na noże Maxpedition Dodecapod 12-Knife Case Black (1461B) C (Survival i turystyka)Pokrowiec na noże Maxpedition Dodecapod 12-Knife Case Black (1461B) C

  Dodecapod to wyłożony miękkim materiałem pokrowiec do przenoszenia 12 noży. Każdy nóż posiada swój własny oddzielny przedział.
 • Nóż składany Ka-Bar Dozier Folding Hunter Olive (4062FG) (Składane)Nóż składany Ka-Bar Dozier Folding Hunter Olive (4062FG)

  Nóż składany firmy Ka-Bar, zaprojektowany przez znanego "knife-makera" Boba Doziera. Choć dedykowany myśliwym, doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach. Wersja popularnego noża typu EDC z rękojeścią w kolorze oliwkowym.
 • Nóż składany Victorinox HunterPro (0.9410.3) (Składane)Nóż składany Victorinox HunterPro (0.9410.3)

  Nóż dedykowany myśliwym, który doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach. Głownię wykonano ze stali nierdzewnej 440C, natomiast rękojeść z tworzywa zytel. W komplecie nylonowa kabura z mocowaniem do paska.
 • Nóż Browning Hunter (BR814) (Z głownią stałą)Nóż Browning Hunter (BR814)

  Nóż myśliwski z wygodną rękojeścią, do której dla lepszego chwytu przytwierdzono sprasowane skórzane krążki. Choć dedykowany myśliwym, doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach.
 • Nóż Ka-Bar Little Finn (1226) (Z głownią stałą)Nóż Ka-Bar Little Finn (1226)

  Nóż myśliwski stylistycznie nawiązujący do wzornictwa z początku XX wieku. Głownię o profilu Straight Point wykonano z polerowanej na wysoki połysk stali DIN 1.4116. Rękojeść składa się ze sprasowanych krążków bawolej skóry. W komplecie skórzana pochwa.
 • Nóż składany Ken Warner Hunting Knife (KWBGG) (Noże)Nóż składany Ken Warner Hunting Knife (KWBGG)

  Duży składany nóż z blokadą liner-lock, ergonomicznie wyprofilowaną rękojeścią do której przytwierdzono okładziny z micarty. Choć dedykowany myśliwym, doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach.
 • Polecamy

  Nóż Mora Companion F (NZ-860-CF-00) (Z głownią stałą)Nóż Mora Companion F (NZ-860-CF-00)

  Szwedzka stal Sandvik 12C27, ergonomiczna rękojeść, niewielka waga i przystępna cena to sprawdzony przepis na udany nóż outdoorowy Mora of Sweden. W komplecie praktyczna pochwa z tworzywa. Companion jest następcą cenionego modelu Clipper - sprawdzony projekt teraz z dłuższym trzpieniem ostrza i nową rękojeścią! Wersja w pomarańczowym wariancie kolorystycznym, który ułatwia odnalezienie noża.
  Nóż Mora Companion F (NZ-860-CF-00)44

  Ocena produktu: 4.75/5****

  Opinie o produkcie (4) »

 • Nóż Colt Small Caper (CT258) (Z głownią stałą)Nóż Colt Small Caper (CT258)

  Poręczny nóż myśliwski przeznaczony do sprawiania niewielkiej zwierzyny. W komplecie skórzana pochwa. Całość zamknięta w gustownym kartonowym pudełku.
 • Nóż Kershaw Antelope Hunter II (KS1028C) (Z głownią stałą)Nóż Kershaw Antelope Hunter II (KS1028C)

  Średniej wielkości nóż myśliwski z ostrzem ze stali nierdzewnej 8CR13MoV. Niezwykle ergonomicznie wyprofilowana rękojeść z tworzywa sztucznego zapewnia komfort i swobodę podczas wykonywanych prac. Wysoka jakość za rozsądną cenę. W komplecie skórzana kabura.
  Nóż Kershaw Antelope Hunter II (KS1028C)11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż Joker Montero Olive Wood (CO24) (Z głownią stałą)Nóż Joker Montero Olive Wood (CO24)

  Nóż ze stałą głownią o profilu drop-point, którą wykonano ze stali nierdzewnej 440. Ostrze wyprowadzono szlifem płaskim pełnym. Rękojeść typu full-tang posiada okładziny z drewna oliwkowego. W komplecie skórzana kabura.
 • Nóż Mora HighQ Robust Grey (NZ-HQR-CS-19) (Z głownią stałą)Nóż Mora HighQ Robust Grey (NZ-HQR-CS-19)

  Ergonomiczna rękojeść, niewielka waga i przystępna cena to sprawdzony przepis na udany nóż outdoorowy Mora of Sweden. W komplecie praktyczna pochwa z tworzywa.
  Nóż Mora HighQ Robust Grey (NZ-HQR-CS-19)99

  Ocena produktu: 4.89/5****

  Opinie o produkcie (9) »

 • Nóż Mora Companion Heavy Duty MG Carbon (Z głownią stałą)Nóż Mora Companion Heavy Duty MG Carbon

  Companion jest następcą cenionego modelu Clipper Mora of Sweden - sprawdzony projekt z dłuższym trzpieniem ostrza i nową rękojeścią. Teraz w wariancie Heavy Duty - głownia wykonana z mocniejszej stali węglowej i pogrubiona do 3,2 mm. W komplecie praktyczna polimerowa kabura.
  Nóż Mora Companion Heavy Duty MG Carbon44

  Ocena produktu: 4.5/5****

  Opinie o produkcie (4) »

 • Nóż składany Kershaw Black Horse II Camo (KS1060RT) C (Myśliwskie)Nóż składany Kershaw Black Horse II Camo (KS1060RT) C

  Nóż dedykowany myśliwym, który doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach. Głownię wykonano ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV, natomiast rękojeść z polimeru. W komplecie nylonowa kabura.
 • Nóż składany Ka-Bar Dozier Folding Hunter Zombie Green (4062ZG) (Składane)Nóż składany Ka-Bar Dozier Folding Hunter Zombie Green (4062ZG)

  Nóż składany firmy Ka-Bar, zaprojektowany przez znanego "knife-makera" Boba Doziera. Choć dedykowany myśliwym, doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach. Wersja popularnego noża typu EDC z rękojeścią w kolorze toxic green.
 • Nóż Kershaw Mini Skinner (KS1081) C (Noże)Nóż Kershaw Mini Skinner (KS1081) C

  Nóż myśliwski ze stałą, szeroką głownią o profilu drop-point wykonaną ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N. Posiada okładziny z laminatu G10 zamocowane za pomocą stalowych śrub inbusowych do rękojeści o konstrukcji full-tang. W komplecie skórzana pochwa.
 • Nóż Elk Ridge Black - 2 szt. (ER-532BK) (Z głownią stałą)Nóż Elk Ridge Black - 2 szt. (ER-532BK)

  Komplet dwóch noży myśliwskich z głowniami typu drop-point. Każdy wykonano z jednego kawałka stali nierdzewnej 440. Rękojeści wykonano z utwardzanej gumy, których faktura pozwala na pewny chwyt nawet w warunkach dużej wilgotności. W komplecie dołączona jest pochwa wykonana z nylonu, pozwalająca na przytroczenie noży do pasa.
 • Nóż składany Ka-Bar Dozier Precision Hunter (KA4065) (Składane)Nóż składany Ka-Bar Dozier Precision Hunter (KA4065)

  Nóż zaprojektowany przez znanego "knife-makera" Boba Doziera. Choć dedykowany myśliwym, doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach. Głownię noża wykonano ze stali nierdzewnej AUS-8A natomiast okładziny z tworzywa Zytel. Wygodne, codzienne noszenie zapewnia sprężysty, przekładalny klips na rękojeści.
 • Nóż Mora Viking 660 (NZ-660-SS-25/01) H (Z głownią stałą)Nóż Mora Viking 660 (NZ-660-SS-25/01) H

  Szwedzka stal Sandvik 12C27, ergonomiczna rękojeść, niewielka waga i przystępna cena to sprawdzony przepis na udany nóż outdoorowy Mora of Sweden. W komplecie praktyczna pochwa z tworzywa.
 • Nóż Elk Ridge Orange - 2 szt. (ER-532OR) (Z głownią stałą)Nóż Elk Ridge Orange - 2 szt. (ER-532OR)

  Komplet dwóch noży myśliwskich z głowniami typu drop-point. Każdy wykonano z jednego kawałka stali nierdzewnej 440. Rękojeści wykonano z utwardzanej gumy, których faktura pozwala na pewny chwyt nawet w warunkach dużej wilgotności. W komplecie dołączona jest pochwa wykonana z nylonu, pozwalająca na przytroczenie noży do pasa.
 • Nowości

  Nóż składany CRKT Free Range Hunter Small (2045) (Składane)Nóż składany CRKT Free Range Hunter Small (2045)

  Nóż dedykowany myśliwym, który doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach. Głownię wykonano ze stali nierdzewnej 8Cr13Mov, natomiast rękojeść z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
 • Nowości

  Nóż składany CRKT Shenanigan Real Tree Camo (CRK480CXP) (Składane)Nóż składany CRKT Shenanigan Real Tree Camo (CRK480CXP)

  Nóż dedykowany myśliwym, który doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach. Głownię wykonano ze stali nierdzewnej AUS-8, natomiast rękojeść z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zastosowany oryginalny kamuflaż Real Tree idealnie sprawdza się podczas polowań leśno-polnych i gwarantuje niemal całkowite rozmycie w tle.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych