Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»noze mysliwskie
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 173 produkty
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Ładowarka Cytac CY-015 do akumulatorów litowych (nowa wersja) (Latarki i noktowizory)Ładowarka Cytac CY-015 do akumulatorów litowych (nowa wersja)

  Uniwersalna ładowarka do akumulatorów litowych typu: RCR123 (16340), 18650, 18500, 17670, 14500, 10430, 10440. Dwa niezależne kanały, elektroniczna kontrola procesu ładowania. W komplecie kabel z wtyczką do sieci 220/230V.
  Ładowarka Cytac CY-015 do akumulatorów litowych (nowa wersja)1111

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (11) »

 • Książka "Stoczek - Nowa Wieś 1831" BL (Książki)Książka "Stoczek - Nowa Wieś 1831" BL

  Jedno z największych zwycięstw polskich podczas Powstania Listopadowego. Bitwa, która przeszła do legendy narodowej i o której śpiewano patriotyczne pieśni i piosenki.
 • Kabel samochodowy do ładowarki Cytac CY-U18D/CY-015 (nowa wersja) (Latarki i noktowizory)Kabel samochodowy do ładowarki Cytac CY-U18D/CY-015 (nowa wersja)

  Kabel do ładowarek CYTAC CY-U18D oraz CYTAC CY-015 (nowa wersja) umożliwiający podłączenie jej do samochodowej instalacji elektrycznej za pomocą gniazda zapalniczki.
 • Rękawice taktyczne Armored Claw Nomex Black (Oporządzenie taktyczne)Rękawice taktyczne Armored Claw Nomex Black

  Rękawice taktyczne Armored Claw Nomex to klasyczne rękawice lotnicze, które posiadają dwie główne cechy są niepalne i pozwalają na precyzyjną obsługę nawet małych przedmiotów! Dodatkowym atutem tych rękawic jest, możliwość obsługi ekranów dotykowych.
 • Vademecum Myśliwskie Marek Czerwiński, Jan Szczepocki (Książki)Vademecum Myśliwskie Marek Czerwiński, Jan Szczepocki

  Książka dedykowana przede wszystkim adeptom sztuki łowieckiej, pozwala szybko zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi wykonywania polowania, znajomości broni czy biologii zwierzyny łownej. Idealna na prezent dla młodego myśliwego.
 • Piła Benchmade 40042-100 Lone Wolf Bone Saw (136-184) KB (Maczety i inne narzędzia)Piła Benchmade 40042-100 Lone Wolf Bone Saw (136-184) KB

  Lone Wolf 40042-100 to przemyślane i przydatne narzędzie przeznaczone dla zapalonych surviwalowców jak i myśliwych.
 • Nóż składany CRKT M16-13ZE ER (NC/M16-13ZE) KR (Składane)Nóż składany CRKT M16-13ZE ER (NC/M16-13ZE) KR

  Nóż zaprojektowany przez Kita Carsona o konstrukcji opartej na znakomitej serii M16. Wygodne, codzienne noszenie zapewnia sprężysty klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża za paskiem lub o krawędź kieszeni.
 • Nóż składany CRKT M16-12ZE ER (NC/M16-12ZE) KR (Składane)Nóż składany CRKT M16-12ZE ER (NC/M16-12ZE) KR

  Nóż zaprojektowany przez Kita Carsona o konstrukcji opartej na znakomitej serii M16. Nóż wyposażono w okładziny z tworzywa Zytel. Częściowo ząbkowane ostrze o profilu tanto wykonano z satynowej stali AUS8.
 • Książka "Amunicja myśliwska" BL (Książki)Książka "Amunicja myśliwska" BL

  Celem książki jest wypełnienie luki informacyjnej i tym samym dostarczenie myśliwym przeglądu nowoczesnej amunicji myśliwskiej. Szczególnie ważne informacje zawarte w tej pracy wiążą się z opisaniem rezultatów przeprowadzonych na dużą skalę ostrzeliwań celu zespolonego, których brak w literaturze fachowej, a dopiero takie eksperymenty pozwalają na rzetelną ocenę danego pocisku.
 • Nóż Ontario Nona (ON8743) C (Z głownią stałą)Nóż Ontario Nona (ON8743) C

  Średniej wielkości nóż taktyczny Ontario Nona wykonany został z jednego kawałka stali 420. Ostrze o profilu drop-point zostało pokryte szarą proszkowaną powłoką. Okładziny rękojeści wykonane z materiału G10, posiadają charakterystyczne żłobienia, które zapewniają bezpieczeństwo i pewny chwyt w każdych warunkach.
 • Książka "Poradnik myśliwski. Ptactwo łowne" BL (Książki)Książka "Poradnik myśliwski. Ptactwo łowne" BL

  Książka przeznaczona jest nie tylko dla myśliwych. Opisując ptactwo łowne przypomina każdemu myśliwemu, w szczególności jednak przyszłym łowcom, podstawowe wiadomości o tych ptakach, czyli o gatunkach, na które można i wolno jeszcze polować w Polsce.
 • Książka "Poradnik myśliwski. Zwierzyna drobna" BL (Książki)Książka "Poradnik myśliwski. Zwierzyna drobna" BL

  Druga część cyklu zapoczątkowanego poradnikiem myśliwskim poświęconym zwierzynie grubej. Poradnik myśliwego zatytułowany Zwierzyna drobna przedstawia zwierzęta łowne, a konkretnie ssaki należące do grupy umownie zwanej zwierzyna drobną. Jest to podział łowiecki i obejmuje wszystkie zwierzęta łowne należące do drapieżników (lis, jenot, borsuk, kuna leśna i domowa, norka amerykańska, tchórz zwyczajny, szop pracz) oraz trzy inne gatunki: piżmak, zając szarak i dziki królik.
 • Książka "Optyka myśliwska i sportowa" BL (Książki)Książka "Optyka myśliwska i sportowa" BL

  Bez optyki praktycznie nie ma polowania. Lornetka stanowi też wręcz obowiązkowe wyposażenie ornitologa. Celownikami optycznymi posługują się snajperzy i strzelcy długodystansowi. Polski rynek jest zasypany optyką wszystkich typów, we wszystkich możliwych klasach jakościowych.
 • Rozpałka Light My Fire Tinder-On-A-Rope (15320000) (Ogień i ciepło)Rozpałka Light My Fire Tinder-On-A-Rope (15320000)

  Naturalna i przyjazna środowisku rozpałka szwedzkiej firmy Light My Fire. Wykonana z pnia sosny o bardzo dużej zawartości żywicy (80%) , o wiele bardziej skuteczna i trwała niż rozpałki parafinowe.
 • Smar do czyszczenia Napier Bore Solvent 50 ml (6014B) (Akcesoria)Smar do czyszczenia Napier Bore Solvent 50 ml (6014B)

  Środek do czyszczenia przewodu lufy. Całkowicie usuwa ołów i miedź zebrane w lufie, powstałe w wyniku eksplozji ładunku miotającego - prochu. Niezbędny w obowiązkowym zestawie do dbania o każdy rodzaj broni palnej.
  Smar do czyszczenia Napier Bore Solvent 50 ml (6014B)1111

  Ocena produktu: 4.6/5****

  Opinie o produkcie (11) »

 • Kajdanki łańcuszkowe na nogi GS niklowane (LC-0222) (Samoobrona)Kajdanki łańcuszkowe na nogi GS niklowane (LC-0222)

  Jedno z najważniejszych narzędzi kontroli konwojowanego, szczególnie niebezpiecznego. Bardzo przydatne, wręcz niezbędne w użyciu wobec osobników zdolnych do podjęcia ucieczki.
 • Ogrzewacz chemiczny Only Hot Toe Warmer (Ogień i ciepło)Ogrzewacz chemiczny Only Hot Toe Warmer

  Nietoksyczny i niepalny ogrzewacz chemiczny przeznaczony do ogrzewania palców stóp. Przy używaniu zgodnym z instrukcją, grzeją minimum 6 godzin ze średnią temperaturą 38 stopni Celsjusza. Maksymalna temperatura jaką osiąga ogrzewacz wynosi 42 stopnie Celsjusza.
 • Książka "Najnowsza broń strzelecka w układzie bezkolbowym" - Ryszard Woźniak (Książki)Książka "Najnowsza broń strzelecka w układzie bezkolbowym" - Ryszard Woźniak

  Jedną z tendencji w rozwoju współczesnej broni strzeleckiej jest konstruowanie jej w układzie bull-pup, czyli bezkolbowym. W układzie klasycznym magazynek znajduje się przed chwytem pistoletowym i komorą spustową, a kolba stała lub składana jest usytuowana za komorą zamkową.
 • Nóż składany Cold Steel Code 4 Spear Point (58TPS) (Składane)Nóż składany Cold Steel Code 4 Spear Point (58TPS)

  Wytrzymały nóż typu EDC (codziennego użytku) z ergonomicznie wyprofilowaną rękojeścią wykonaną z aluminium anodyzowanego na kolor Gun Metal Grey. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia blokada Tri-Ad-Lock, będącą modyfikacją blokady Back-Lock w kierunku poprawy jej stabilności przy obciążeniach dynamicznych. Wygodne codzienne noszenia umożliwia przekładalny, stalowy klips.
 • Nóż składany Cold Steel Code 4 Tanto (58TPT) (Składane)Nóż składany Cold Steel Code 4 Tanto (58TPT)

  Wytrzymały nóż typu EDC (codziennego użytku) z ergonomicznie wyprofilowaną rękojeścią wykonaną z aluminium anodyzowanego na kolor Gun Metal Grey. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia blokada Tri-Ad-Lock, będącą modyfikacją blokady Back-Lock w kierunku poprawy jej stabilności przy obciążeniach dynamicznych. Wygodne codzienne noszenia umożliwia przekładalny, stalowy klips.
 • Książka "Pokonać Everest. Opowieść o sile charakteru i woli życia" - Bear Grylls (Książki)Książka "Pokonać Everest. Opowieść o sile charakteru i woli życia" - Bear Grylls

  Kiedy Bear Grylls, młody żołnierz brytyjskiej armii, wyskoczył z samolotu nad afrykańską pustynią, a czasza spadochronu rozdarła się na dwie części, całe jego życie mogło lec w gruzach. Po wypadku chłopak spędził kilkanaście tygodni w szpitalu, ucząc się na nowo, jak chodzić, siedzieć, a nawet oddychać. Półtora roku po tych wydarzeniach, w wieku 23 lat, podjął kolejne wyzwanie: zdobył najwyższą górę świata.
 • Chusta Buff Neckwarmer Cozy Black (BUF1342.999) (Chusty Buff)Chusta Buff Neckwarmer Cozy Black (BUF1342.999)

  Neckwarmer Combi Buff® to ewolucja klasycznego Buffa wykonana z Polartec® Classic 100. To nie tylko ochrona naszej szyi, lecz dzięki wielu wariantom noszenia i ciekawemu wzornictwu stanowi niebanalny lecz zarazem praktyczny dodatek do jesienno-zimowej garderoby.
 • Chusta Hood Buff Kaze (BUF105567) MV (Chusty Buff)Chusta Hood Buff Kaze (BUF105567) MV

  Hoodie Buff to stylowe i wyjątkowo wygodne połączenie podwójnej warstwy cienkiej elastycznej mikrofibry osłaniającej szyję i nos z ciepłym kapturem wykonanym z miękkiego i miłego materiału Polartec. Jest idealny do uprawiania sportów zimowych, jazdy na rowerze czy motocyklu.
 • Headband Buff Pro Kaze (BUF104898) MV (Chusty Buff)Headband Buff Pro Kaze (BUF104898) MV

  Ultralekki doskonały technicznie produkt dający doskonałą ochronę przed wiatrem Gore Windstopper®. Headband Pro Buff® daje ciepło i wygodę, jednocześnie zapewniając ochronę przed wiatrem.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych