Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»nóż składany helikon sniper (nt-scc-ss-01)
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 1444 produkty
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Nóż składany Master Cutlery Tac-Force Rescue Sniper (TF-640SN) (Składane)Nóż składany Master Cutlery Tac-Force Rescue Sniper (TF-640SN)

  Poręczny nóż ratowniczy ze wspomaganiem otwierania, zbijakiem do szyb oraz przecinakiem do pasów. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia solidna blokada Liner-Lock. Narzędzie, które umożliwi niesienie pomocy w przypadku kryzysowej sytuacji.

  Dostawa gratis 

  Chwilowy brak towaru - powiadom mnie o dostawie

 • Nóż Mora Viking 660 (NZ-660-SS-25/01) H (Z głownią stałą)Nóż Mora Viking 660 (NZ-660-SS-25/01) H

  Szwedzka stal Sandvik 12C27, ergonomiczna rękojeść, niewielka waga i przystępna cena to sprawdzony przepis na udany nóż outdoorowy Mora of Sweden. W komplecie praktyczna pochwa z tworzywa.
 • Nóż składany Spyderco C28P Dragonfly SS Plainedge (C28P) KL (Składane)Nóż składany Spyderco C28P Dragonfly SS Plainedge (C28P) KL

  Dragonfly to mały składany nóż EDC do noszenia na co dzień. Mimo niewielkich rozmiarów dobrze zaprojektowana rękojeść pozwala pracować tym nożem nawet osobą o dużych dłoniach.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Spyderco C28PT Dragonfly SS Tattoo Plainedge (C28PT) KL (Składane)Nóż składany Spyderco C28PT Dragonfly SS Tattoo Plainedge (C28PT) KL

  Dragonfly to mały składany nóż EDC do noszenia na co dzień. Mimo niewielkich rozmiarów dobrze zaprojektowana rękojeść pozwala pracować tym nożem nawet osobą o dużych dłoniach. Model Tattoo to ekskluzywnie wykończony nóż w fantazyjnymi zdobieniami.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Spyderco C28S Dragonfly SS Spyderedge (C28S) KL (Składane)Nóż składany Spyderco C28S Dragonfly SS Spyderedge (C28S) KL

  Dragonfly to mały składany nóż EDC do noszenia na co dzień.Mimo niewielkich rozmiarów dobrze zaprojektowana rękojeść pozwala pracować tym nożem nawet osobą o dużych dłoniach.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Spyderco C75P3 Kiwi Slipit SS Plainedge (C75P3) KL (Składane)Nóż składany Spyderco C75P3 Kiwi Slipit SS Plainedge (C75P3) KL

  Nóż składany Spyderco Kiwi trzeciej generacji to folder z serii Slipt który bardzo dobrze sprawdza się jako nóż do użytkowania na co dzień. Głownię wykonano ze stali nierdzewnej 8Cr13Mov. Posiada ergonomiczną rękojeść ze stali nierdzewnej

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Sogzilla Small SP-01 (SOGSP-01) C (Składane)Nóż składany Sogzilla Small SP-01 (SOGSP-01) C

  Ostrze noża o profilu Clip Point zostało wykonane ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV. Rękojeść została wykonana z nylonu wzmocnionego szkłem, posiada teksturę poprawiającą chwyt. Wewnątrz rękojeści znajdują się stalowe linersy wzmacniające konstrukcję.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany SOG Visionary I VS-01 (SOGVS-01) C (Składane)Nóż składany SOG Visionary I VS-01 (SOGVS-01) C

  Nóż taktyczny amerykańskiej firmy SOG dedykowany pracownikom służb mundurowych, miłośnikom survivalu i outdooru. Na uwagę zasługuje nowatorska blokada oraz ergonomiczna rękojeść.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany SOG Vulcan VL-01 (SOGVL-01) C (Składane)Nóż składany SOG Vulcan VL-01 (SOGVL-01) C

  Nóż SOG Vulcan posiada bardzo solidną konstrukcję. Zastosowanie technologii Arc-Lock™, stalowe linersy czy rękojeść wykonana z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym – wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z prawdziwym narzędziem do zadań specjalnych.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany SOG Aegis (SOGAE-01) C (Składane)Nóż składany SOG Aegis (SOGAE-01) C

  Jeden z najnowszych folderów od SOG. Nóż posiada technologię wspomagania wysuwania ostrza Assisted Technology, dzięki czemu wystarczy lekko je wsunąć a wspomaganie wysunie ostrze samoistnie. Rękojeść noża została pokryta strukturą DigiGrip™, poprawiająca chwyt, a dodatkowo znajdują się w niej gumowe wstawki.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany SOG Spec-Elite Mini SE-01 (SOGSE-01) C (Składane)Nóż składany SOG Spec-Elite Mini SE-01 (SOGSE-01) C

  Spec Elite Mini jest pomniejszoną wersją noża Spec Elite. Nóż posiada opatentowaną przez SOG blokadę Arc-Lock. Zaokrąglone ostrze noża zostało wykonane ze stali nierdzewnej VG-10. Rękojeść noża została wykonana z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany SOG E Clips (SOGAC-01) C (Składane)Nóż składany SOG E Clips (SOGAC-01) C

  Lekki, niedrogi nóż z blokadą lockback. Pierwszą rzeczą jaka się rzuca w oczy jest opatentowany przez SOG kołek do wysuwania ostrza. Kołek można wyregulować w zależności od upodobań.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw Swerve (KS3850) C (Składane)Nóż składany Kershaw Swerve (KS3850) C

  Niezawodny nóż, który sprawdzi się w charakterze noża ogólnoużytkowego noszonego na co dzień. Wyposażony w blokadę liner-lock oraz przekładalny klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża z paskiem lub o krawędź kieszeni.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw FreeFall (KS3840) C (Składane)Nóż składany Kershaw FreeFall (KS3840) C

  Niezawodny nóż, który sprawdzi się w charakterze noża ogólnoużytkowego noszonego na co dzień. Wyposażony w blokadę liner-lock oraz przekładalny klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża z paskiem lub o krawędź kieszeni.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw Rake (KS1780CB) C (Składane)Nóż składany Kershaw Rake (KS1780CB) C

  Składany nóż, który sprawdzi się w charakterze noża ogólnoużytkowego noszonego na co dzień. Wyposażony w system SpeedSafe, wspomagający otwieranie, blokadę Liner-Lock oraz przekładalny (3 pozycje) klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża z paskiem lub o krawędź kieszeni.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw Cryo (KS1555TI) C (Składane)Nóż składany Kershaw Cryo (KS1555TI) C

  Niezawodny nóż, który sprawdzi się w charakterze noża ogólnoużytkowego noszonego na co dzień. Wyposażony w niezawodną blokadę frame-lock oraz przekładalny klips (4 pozycje) na rękojeści umożliwiający przypięcie noża z paskiem lub o krawędź kieszeni.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw RJ I (KS1985ST) C (Składane)Nóż składany Kershaw RJ I (KS1985ST) C

  Składany nóż taktyczny wyposażony w system SpeedSafe wspomagający otwieranie, blokadę Liner-Lock, okładziny z laminatu G10 oraz przekładalny (2 pozycje) klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża z paskiem lub o krawędź kieszeni.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw Piston (KS1860) C (Składane)Nóż składany Kershaw Piston (KS1860) C

  Składany nóż, który sprawdzi się w charakterze noża ogólnoużytkowego noszonego na co dzień. Wyposażony w system SpeedSafe wspomagający otwieranie, blokadę Liner-Lock oraz przekładalny (4 pozycje) klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża z paskiem lub o krawędź kieszeni.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw Whirlwind (KS1560) C (Składane)Nóż składany Kershaw Whirlwind (KS1560) C

  Składany nóż, który sprawdzi się w charakterze noża ogólnoużytkowego noszonego na co dzień. Wyposażony w system SpeedSafe wspomagający otwieranie, blokadę Liner-Lock oraz stalowy klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża z paskiem lub o krawędź kieszeni.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw Brawler (KS1990) C (Składane)Nóż składany Kershaw Brawler (KS1990) C

  Składany nóż taktyczny wyposażony w system SpeedSafe wspomagający otwieranie, blokadę Liner-Lock oraz przekładalny (4 pozycje) klips na rękojeści umożliwiający przypięcie noża z paskiem lub o krawędź kieszeni.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Kershaw Scrambler (KS3890) C (Składane)Nóż składany Kershaw Scrambler (KS3890) C

  Średniej wielkości solidny, składany nóż codziennego użytku (tzw. Everyday Cary). Dzięki zastosowanej technologii SpeedSafe®, nóż otwiera się półautomatycznie po pchnięciu palcem wskazującym flippera znajdującego się w górnej części noża.

  Dostawa gratis 

 • Nóż składany Opinel No.12 Carbon (Składane)Nóż składany Opinel No.12 Carbon

  Duży, lekki nóż składany z 12 centymetrowym, blokowanym ostrzem. Głownia wykonana z twardej stali węglowej. Rękojeść z drewna bukowego. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100-letnich tradycjach.

  Dostawa gratis 

  Nóż składany Opinel No.12 Carbon1010

  Ocena produktu: 4.83/5****

  Opinie o produkcie (10) »

 • Polecamy

  Nóż składany Opinel No.10 Carbon (Składane)Nóż składany Opinel No.10 Carbon

  Średnich rozmiarów, wyjątkowo lekki nóż składany z 10 centymetrowym, blokowanym ostrzem wykonanym ze stali wysokowęglowej. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100-letnich tradycjach.

  Dostawa gratis 

  Nóż składany Opinel No.10 Carbon77

  Ocena produktu: 4.5/5****

  Opinie o produkcie (7) »

 • Nóż składany Opinel No.8 Carbon (OP608) (Składane)Nóż składany Opinel No.8 Carbon (OP608)

  Średnich rozmiarów, wyjątkowo lekki nóż składany z 8,5 centymetrowym, blokowanym ostrzem. Wersja z ostrzem ze stali wysokowęglowej. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100 letnich tradycjach.

  Dostawa gratis 

  Nóż składany Opinel No.8 Carbon (OP608)22

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (2) »

 • Nóż składany Opinel No.7 Carbon (OP607) (Składane)Nóż składany Opinel No.7 Carbon (OP607)

  Średnich rozmiarów, wyjątkowo lekki nóż składany z 8 centymetrowym, blokowanym ostrzem wykonanym ze stali wysokowęglowej. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100 letnich tradycjach.

  Dostawa gratis 

  Opinie o produkcie (1) »

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych