Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»karabin maszynowy aeg cm052-s g
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 951 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Karabin maszynowy AEG GF60 (GF60) G (Air Soft Gun)Karabin maszynowy AEG GF60 (GF60) G

  Replika GF60 jest wiernym odwzorowaniem najsłynniejszego i najbardziej medialnego karabinu maszynowego XX. wieku. W tym wypadku mamy do czynienia z wersją E4, zaprojektowaną specjalnie na potrzeby amerykańskich jednostek specjalnych.
 • Karabin maszynowy AEG M60VN (M60VN) G (Pistolety maszynowe)Karabin maszynowy AEG M60VN (M60VN) G

  Replika karabinu maszynowego M60VN jest wiernym odwzorowaniem najsłynniejszego i najbardziej medialnego karabinu maszynowego XX. wieku. Replika ta jest jedną z zaledwie 500 sztuk tego modelu wyprodukowanych przez renomowaną firmę LCT w ramach limitowanej serii kolekcjonerskiej.
 • Karabin maszynowy AEG AK-PKM (AK-PKM) G (Air Soft Gun)Karabin maszynowy AEG AK-PKM (AK-PKM) G

  Długo wyczekiwany model uniwersalnego karabinu maszynowego PKM produkcji firmy A&-K wykonany został ze stali i aluminium. W replice zastosowano układ MOSFET ukryty wewnątrz rury gazowej oraz potencjometr regulujący szybkostrzelność repliki
 • Karabin maszynowy AEG GF46 RS (MK46-RS) G (Air Soft Gun)Karabin maszynowy AEG GF46 RS (MK46-RS) G

  Replika karabinu maszynowego GF46 RS wykonana jest w większości z metalu. Części wykonane z tworzywa to chwyt pistoletowy, magazynek pudełkowy, regulowana kolba oraz rączka taktyczna. Reszta repliki, w tym korpus i chwyt przedni z zestawem sześciu szyn RIS 22 mm z metalu. Karabin napędzany jest elektrycznie, specjalnym wzmocnionym gearboxem.
 • Karabinek szturmowy AEG GR4 CQB-S MINI (EGR-CQS-MIN-BBB-NCM) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG GR4 CQB-S MINI (EGR-CQS-MIN-BBB-NCM) G

  Replika elektryczna karabinka GR4 CQB-S MINI wykonana przez firmę G&G. Wysokiej jakości sprzęt za przystępną cenę.
 • Pistolet maszynowy AEG MP5 (CM041J) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG MP5 (CM041J) G

  Replika jest wykonana w większej części z metalu. Bardzo dobre tworzywo stanowi jedynie dolna część korpusu wraz z chwytem pistoletowym, oraz przedni chwyt. Po odciągnięciu rączki przeładowania, ujawnia się przyrząd do regulacji hop-up.
 • Pistolet maszynowy AEG CM049 (CM049) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG CM049 (CM049) G

  Replika została wykonana z metalu oraz tworzywa. Korpus, lufa oraz elementy kolby zostały wykonane z metalu, chwyt pistoletowy oraz chwyt przedni wraz z stopką zostały wykonane z tworzywa.
 • Pistolet maszynowy AEG CM041K (CM041K) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG CM041K (CM041K) G

  Replika CM041K to bardzo dobrze wykonana i spasowana elektryczna replika pistoletu maszynowego. Korpus, lufa zewnętrzna, przyrządy celownicze oraz tłumik płomienia wykonano z metalu, chwyt pistoletowy i chwyt przedni zaś z nylonu.
 • Pistolet maszynowy AEG CM041B (CM041B) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG CM041B (CM041B) G

  Replika CM041B wzorowana na słynnym modelu MP5 jest wykonana w większej części z metalu. Bardzo dobre tworzywo (nylon) stanowi jedynie dolna część korpusu wraz z chwytem pistoletowym (jest to jedna część), kolba, oraz okładziny szyn RAS, które wykonane są w na maszynach CNC.
 • Pistolet maszynowy AEG JG205(JG205) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG JG205(JG205) G

  Bardzo dobrze wykonana i spasowana replika pistoletu maszynowego typu PDW (Personal Defense Weapon).
 • Pistolet maszynowy AEG CM041SD6 (CM041SD6) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG CM041SD6 (CM041SD6) G

  Replika pistoletu maszynowego CM041SD6 wykonana została z metalu i wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ze stopu cynku i aluminium wytworzona została niemal cała replika, za wyjątkiem chwytu pistoletowego, chwytu przedniego i zsuwanej kolby.
 • Pistolet Maszynowy AEG - CM041 (CM041) G (Pistolety maszynowe)Pistolet Maszynowy AEG - CM041 (CM041) G

  Pistolet Maszynowy AEG - CM041 jest wykonany w większej części z metalu.
 • Karabin wyborowy AEG SNR25 (SNR25) G (Karabiny snajperskie)Karabin wyborowy AEG SNR25 (SNR25) G

  Replika karabinu wyborowego SNR25 wykonana z metalu i wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W replice kryje się przedłużony gearbox V2, łożyskowana metalowa prowadnica, stalowe łożyska ślizgowe oraz wzmocnione zębatki.
 • Karabin szturmowy AEG [CM032] G (Karabinki szturmowe)Karabin szturmowy AEG [CM032] G

  Karabin wzorowany na słynnym M14 - karabinie, który był wykorzystywany przez wiele lat przez amerykańskich żołnierzy nie tylko jako podstawowy karabin żołnierza piechoty, ale i jako karabin wyborowy. Model 14 wykonany został z elementów metalowych oraz z ABSu.
 • Karabin AEG JG1438 (JG1438) G (Karabinki szturmowe)Karabin AEG JG1438 (JG1438) G

  Replika elektryczna karabinu JG1438 oparta konstrukcyjnie na replikach typu G36. Wykonana jest w większości z tworzywa, z wykluczeniem szyny R.I.S. i lufy zewnętrznej wykonanych z metalu. Replika posiada chwyt pistoletowy zapożyczony z replik typu P90 co pozwala na stabilny, pewny uchwyt.
 • Karabin szturmowy AEG CM032C (CM032C) G (Karabinki szturmowe)Karabin szturmowy AEG CM032C (CM032C) G

  Replika kultowego karabinu w wersji z drewnianym łożem. Dzięki temu udało się maksymalnie zbliżyć airsoftową wersję do palnego oryginału. Mechanizm wewnętrzny oparty jest na wzmocnionym gearboxie v.7, dzięki któremu replika osiąga prędkość wylotową rzędu 385 fps prosto po wyjęciu z pudełka.
 • Karabin snajperski AEG GFG20(GFG20) G (Karabiny snajperskie)Karabin snajperski AEG GFG20(GFG20) G

  Replika karabinka GFG20 jest oparta konstrukcyjnie na replikach typu G36. Dzięki swoim wymiarom, a przede wszystkim długiej lufie (509 mm) replika ta jest świetną podstawą do tunningu mocowego i wykonania z niej repliki para snajperskiej.
 • Pistolet maszynowy AEG M5-A4 (JG070MG) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG M5-A4 (JG070MG) G

  Replika Model 5 A4. Napęd elektryczny, gearbox metalowy V2. Magazynek na 250 kulek. Regulowany hop-up.
  Pistolet maszynowy AEG M5-A4 (JG070MG) G22

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (2) »

 • Pistolet maszynowy AEG FC1938 (FC-M1938) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG FC1938 (FC-M1938) G

  Repliką klasycznego włoskiego pistoletu maszynowego. Łoże wraz z kolbą zostały wykonane z naturalnego, lakierowanego drewna. Praktycznie wszystkie pozostałe elementy konstrukcji zostały wykonane z metalu.
 • Pistolet maszynowy AEG Ingram MAC-10 (REF16262) G (Pistolety maszynowe)Pistolet maszynowy AEG Ingram MAC-10 (REF16262) G

  Replika pistoletu maszynowego Ingram MAC-10 AEG. Korpus pistoletu wykonany został z tworzywa, zaś rozkładana kolba, język spustowy, dźwignia przeładowania, lufa, dźwignia selektora ognia, uchwyt zawieszenia, zatrzask magazynka oraz magazynek wykonano z metalu. Dzięki licencji udzielonej przez producenta palnego pierwowzoru, firmę Cobray Company, na korpusie repliki umieszczone zostały licencjonowane oznaczenia, co jest istotnym czynnikiem dla każdego miłośnika realizmu czy kolekcjonera.
 • Krabin maszynowy AEG M1918 - Real Wood (AEG-M1918-WOOD) G (Air Soft Gun)Krabin maszynowy AEG M1918 - Real Wood (AEG-M1918-WOOD) G

  Replika legendarnego karabinu maszynowego M1918 posiadająca wszystkie zewnętrzne cechy konstrukcyjne charakterystyczne dla jej palnego pierwowzoru. Czyni to z niej doskonałą propozycję dla miłośników broni historycznej oraz pasjonatów odtwórstwa historycznego.
 • Karabin szturmowy AEG JG1538 - piaskowy (JG1538-TAN) G (Karabinki szturmowe)Karabin szturmowy AEG JG1538 - piaskowy (JG1538-TAN) G

  JG1538 ze stajni JG jest kontynuacją jednej z najlepszych replik tego producenta - JG0608, które jest już legendą w środowisku airsoftowym. Wersja ta wyposażona jest w lunetę zintegrowaną w rączce transportowej oraz składaną na bok, pełną kolbę.
 • Karabin snajperski FSS AEG (black) (FC-VSS) G (Karabiny snajperskie)Karabin snajperski FSS AEG (black) (FC-VSS) G

  Replika karabinu wyborowego FSS napędzana elektrycznie. Wyjątkowo dobrze zrobiona będzie świetnym wyborem dla każdego rusofila i nie tylko.
 • Karabin wyborowy AEG M110 CSASS - tan (M-110K1) G (Karabiny snajperskie)Karabin wyborowy AEG M110 CSASS - tan (M-110K1) G

  Replika karabinu wyborowego M110 CSASS - tan wyprodukowana przez renomowaną firmę ARES. Jej wygląd został drobiazgowo odwzorowany w zgodzie z palnym oryginałem. Karabinek jest prawie w całości wykonany z metalu.
 • Karabin wyborowy AEG M110 CSASS (SR-25EC) G (Karabiny snajperskie)Karabin wyborowy AEG M110 CSASS (SR-25EC) G

  Replika karabinu wyborowego M110 CSASS wyprodukowana przez renomowaną firmę ARES. Jej wygląd został drobiazgowo odwzorowany w zgodzie z palnym oryginałem. Karabinek jest prawie w całości wykonany z metalu.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych