Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»instrukcja obsługi pałki teleskopowej
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 13 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Kabura obrotowa ESP BH-15 do pałki teleskopowej 21", 23" i 26" (Pałki teleskopowe (baton))Kabura obrotowa ESP BH-15 do pałki teleskopowej 21", 23" i 26"

  Profesjonalna obrotowa kabura na pas do pałek teleskopowych ESP, z możliwością ustawienia kąta nachylenia w 16 pozycjach. Oś obrotu kabury wynosi 360°.
  Kabura obrotowa ESP BH-15 do pałki teleskopowej 21", 23" i 26"11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Lustro ESP M2 do pałki teleskopowej (Pałki teleskopowe (baton))Lustro ESP M2 do pałki teleskopowej

  Lusterko nasadzane na koniec pałki teleskopowej, które pozwala na inspekcję miejsc trudno dostępnych a także na obserwację z ukrycia, bez narażania obserwatora na postrzał czy zdradzenie pozycji.
 • Głowica gumowa ESP BE-01 do pałki teleskopowej (Pałki teleskopowe (baton))Głowica gumowa ESP BE-01 do pałki teleskopowej

  Gumowa głowica do pałek teleskopowych ESP, pozwalająca na zastosowanie pałki jako kubotan w sytuacji kiedy nie jest możliwe jej rozłożenie. Dodatkowo rozszerzona końcówka zapobiega ześlizgnięciu się ręki z pałki.
  Głowica gumowa ESP BE-01 do pałki teleskopowej11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Saperka ESP BS-01 do pałki teleskopowej (Pałki teleskopowe (baton))Saperka ESP BS-01 do pałki teleskopowej

  Nakręcana na pałki teleskopowe ESP saperka.
 • Latarka ESP BL-02 do pałki teleskopowej (Pałki teleskopowe (baton))Latarka ESP BL-02 do pałki teleskopowej

  Kompaktowa latarka diodowa stanowiąca akcesorium montowane na pałkach teleskopowych firmy ESP.
  Latarka ESP BL-02 do pałki teleskopowej11

  Ocena produktu: 4/5****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Uchwyt ASP do pałki teleskopowej Sidebreak Rotating (52432) (Pałki teleskopowe (baton))Uchwyt ASP do pałki teleskopowej Sidebreak Rotating (52432)

  Kabura ASP do przenoszenia pałek typu baton. Możliwość obracania kabury daje większe możliwości przy przenoszeniu i wydobywaniu.
 • Kabura obrotowa ESP BH-14 do pałki teleskopowej 16", 18" i 21" (Pałki teleskopowe (baton))Kabura obrotowa ESP BH-14 do pałki teleskopowej 16", 18" i 21"

  Profesjonalna obrotowa kabura na pas do pałek teleskopowych ESP, z możliwością ustawienia kąta nachylenia w 16 pozycjach. Oś obrotu kabury wynosi 360°.
  Kabura obrotowa ESP BH-14 do pałki teleskopowej 16", 18" i 21"22

  Ocena produktu: 4.5/5****

  Opinie o produkcie (2) »

 • Nakładka do latarki ESP BRC-01 do pałki teleskopowej - Czerwona (Pałki teleskopowe (baton))Nakładka do latarki ESP BRC-01 do pałki teleskopowej - Czerwona

  Czerwona nakładka na latarkę BL-02 montowana na pałkach teleskopowych ESP.
 • Głowica ze zbijakiem szyb ESP BE-04 do pałki teleskopowej (Pałki teleskopowe (baton))Głowica ze zbijakiem szyb ESP BE-04 do pałki teleskopowej

  Oryginalna głowica ESP ze zbijakiem do szyb w formie kolca z hartowanej stali. Pasuje do rękojeści wszystkich pałek ESP, zamieniając rękojeść pałki w skuteczne narzędzie ratownicze. W komplecie pokrowiec zabezpieczający końcówkę zbijaka.
 • Uchwyt ESP do pałki/tonfy treningowej (HTB-01) (Pałki teleskopowe (baton))Uchwyt ESP do pałki/tonfy treningowej (HTB-01)

  Uchwyt do zamocowania na pasie, umożliwiający szybkie przypięcie pałki i uwolnienie rąk, w celu wyjaśnienia elementów szkolenia. Przypięcie pałki zapewnia taśma velcro ("rzep"), która chwyta miękki rzep znajdujący się na treningowej pałce lub tonfie.
 • Uchwyt ASP do kajdanek i pałki Combo (35635) (Samoobrona)Uchwyt ASP do kajdanek i pałki Combo (35635)

  Kabura wykonana z wytrzymałego nylonu, przeznaczona do jednoczesnego przenoszenia kajdanek łańcuszkowych i pałki teleskopowej, gazu lub latarki.
 • Polecamy

  Kurs: Pałka teleskopowa w praktyce DVD (PL) (Pałki teleskopowe (baton))Kurs: Pałka teleskopowa w praktyce DVD (PL)

  Kurs posługiwania się pałką teleskopową, który przygotował dla ESP Pavel Cerny - oficer czeskiej policji, wybitny specjalista ds. walki wręcz i operacji policyjnych wysokiego ryzyka. 59 minut wiedzy, która może uratować życie. Polska wersja językowa. Obowiązkowa pozycja każdego posiadacza pałki teleskopowej.
  Kurs: Pałka teleskopowa w praktyce DVD (PL)22

  Ocena produktu: 4.5/5****

  Opinie o produkcie (2) »

 • Kurs: Pałka teleskopowa w praktyce DVD (ENG) (Pałki teleskopowe (baton))Kurs: Pałka teleskopowa w praktyce DVD (ENG)

  Kurs posługiwania się pałką teleskopową, który przygotował dla ESP Pavel Cerny - oficer czeskiej policji, wybitny specjalista ds. walki wręcz i operacji policyjnych wysokiego ryzyka. 59 minut wiedzy, która może uratować życie. Angielska wersja językowa. Obowiązkowa pozycja każdego posiadacza pałki teleskopowej.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych