Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»ii wojna światowa repliki
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 160 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Książka "Jak przegrać II wojnę światową" BL (Książki)Książka "Jak przegrać II wojnę światową" BL

  Autor podjął się zadania opracowania zbioru 39 analitycznych artykułów. Bardzo przejrzysty układ książki z zachowaniem chronologii wydarzeń pozwala prześledzić okres od 1936 do 1945.
 • Lornetka Delta Optical Forest II 12x50 (DO-1302) D (Lornetki, teleskopy, dalmierze)Lornetka Delta Optical Forest II 12x50 (DO-1302) D

  Lornetka z serii Forest II - połączenie wytrzymałości z niewielka masa i wymiarami. Objęta 2-letnią gwarancją lornetka adresowana aktywnym turystom oraz osobom, dla których jakość obrazu ma niebagatelne znaczenie.
 • Wiatrówka Beretta Elite II 4,5 mm (5.8090) (Wiatrówki pistolety i rewolwery)Wiatrówka Beretta Elite II 4,5 mm (5.8090)

  Wiatrówkowa replika pistoletu Beretta Elite II strzelająca okrągłym śrutem BB w trybie DAO. Magazynek mieści 18 śrucin. Pod lufą znajduje się szyna akcesoryjna Mil Std 1913. Pistolet zasilany jest 12-gramowym nabojem CO2 umieszczanym pod odsuwanymi okładzinami chwytu. W komplecie okulary ochronne i paczka śrutu.
  Wiatrówka Beretta Elite II 4,5 mm (5.8090)22

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (2) »

 • Magazynek do repliki M4505 HPA (CG325009 ) G (Magazynki)Magazynek do repliki M4505 HPA (CG325009 ) G

  Magazynek do repliki M4505 HPA w standardzie 320106. Wykonany z metalu.
 • Magazynek do repliki ASW338LM (REF17139) G (Magazynki)Magazynek do repliki ASW338LM (REF17139) G

  Metalowy magazynek do repliki karabinu snajperskiego ASW338LM. Mieści 14 kulek BB kalibru 6 mm.
 • Książka "Wojna pancerna" BL (Książki)Książka "Wojna pancerna" BL

  Książka poświęcona jest zmianom w taktyce walki czołgów i ich zwalczania, od wprowadzenia opancerzonych pojazdów gąsienicowych na statyczny Front Zachodni I wojny światowej, poprzez ogromny poligon II wojny światowej w czasie, której czołg stał się władcą pola walki, aż po pełne zasadzek i pułapek nowoczesne elektroniczne pole walki.
 • Książka "Wojna pozycyjna" BL (Książki)Książka "Wojna pozycyjna" BL

  Książka opisuje statyczną formę walki - wojnę pozycyjną. W znacznej części poświęcona jest szczegółowemu przedstawieniu taktyk, które ewoluowały podczas walk w okopach I wojny światowej.
 • Film "Armadillo. Wojna jest w nas" (Książki, multimedia, modelarstwo)Film "Armadillo. Wojna jest w nas"

  Opowieść o młodych żołnierzach dla których początkowo wojna stanowi nieodpartą przygodę. Jednak ich spontaniczna brawura trwa krótko i gwałtownie się kończy, kiedy podczas walk z Talibami jeden z nich zostaje ranny, a jego przerażona twarz dowodzi, że ta wojna wcale nie jest chłopięcą zabawą w bohaterów lub też zwykłą grą w paintball.
  Film "Armadillo. Wojna jest w nas"11

  Ocena produktu: 3/5***

  Opinie o produkcie (1) »

 • Pokrowiec z szelkami na 2 repliki - czarny (POK-22-BLK) G (Oporządzenie taktyczne)Pokrowiec z szelkami na 2 repliki - czarny (POK-22-BLK) G

  Solidny pokrowiec na replikę produkcji GFC Tactical, uszyty z wytrzymałego nylonu. Posiada dużą komorę główną z wewnętrzną przegrodą. Konstrukcja pozwala na wygodne przenoszenie 2 replik o długości maksymalnej 900 mm każda. Komora zapinana jest przy pomocy dwubiegowego zamka błyskawicznego.
 • Książka "Wojna polska 1939" BL (Książki)Książka "Wojna polska 1939" BL

  Książka przedstawia syntetyczny obraz wydarzeń 1939 r. ukazując przyczyny przegranej Polski. Autor wnikliwie analizuje polityczne i militarne aspekty konfliktu.
 • Książka "Wojna zuluska 1879" BL (Książki)Książka "Wojna zuluska 1879" BL

  Państwo Zulusów zostało zniszczone, tysiące ludzi straciło życie, nieodwracalnie zmieniła się sytuacja polityczna w południowej Afryce. W czasie tej wojny pod nieznanym wzgórzem Isandlwana zawodowa armia brytyjska doznała klęski z rąk tubylczej armii.
 • Książka "Wojna kompanii Morozowa" BL (Książki)Książka "Wojna kompanii Morozowa" BL

  Książka przedstawia losy Polaka, syna zesłańców z 1940 roku do Kazachstanu. Nasz bohater, Jan Wierzejski, czuje się Polakiem. Kiełkują w nim wspomnienia o dalekiej Polsce, przekazane przez rodziców, zakotwiczone gdzieś w podświadomości.
 • Książka "Wojna U-bootów" BL (Książki)Książka "Wojna U-bootów" BL

  Książka opisuje walkę niemieckiej floty podwodnej z brytyjską marynarką handlową. Zawiera syntetyczne dzieje tych zmagań oraz najsłynniejsze pojedyncze przypadki ataków U-Bootów na statki handlowe.
 • Książka "Wojna Restrepo" - Sebastian Junger + DVD (Książki)Książka "Wojna Restrepo" - Sebastian Junger + DVD

  Spisana na miejscu i przepełniona atmosferą pięknej i śmiertelnie niebezpiecznej krainy relacja z pełnej tury kompanii US Army w Afganistanie. Założenie i funkcjonowanie punktu obserwacyjnego z perspektywy szeregowego strzelca, obsługi moździerza ale i dowódcy pokazane na przestrzeni 15 miesięcy to obraz wojny, a nie hollywodzkiego scenariusza. Obraz, który porusza i nie pozostawia obojętnym.
 • Książka "Wojna pozycyjna" - Stephen Bull (Książki)Książka "Wojna pozycyjna" - Stephen Bull

  Książka opisuje statyczną formę walki - wojnę pozycyjną. W znacznej części poświęcona jest szczegółowemu przedstawieniu taktyk, które ewoluowały podczas walk w okopach I wojny światowej: snajperów, karabinów maszynowych, artylerii oraz wprowadzeniu nowych broni - czołgów i gazów bojowych. Taktyka wojny pozycyjnej święciła triumfy podczas I wojny światowej, potem jednak została zapomniana.
  Książka "Wojna pozycyjna" - Stephen Bull22

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (2) »

 • Magazynek typu Hi-Cap do repliki M16 (CAD-MAG-58-DE) G (Magazynki)Magazynek typu Hi-Cap do repliki M16 (CAD-MAG-58-DE) G

  Magazynek hi-cap do replik typu M16 wykonany z tworzywa. Pojemność 300 kulek.
 • Książka "Wojna o Kresy Wschodnie 1918-1921" BL (Książki)Książka "Wojna o Kresy Wschodnie 1918-1921" BL

  Konferencja paryska w 1919 roku nie podjęła decyzji w sprawie polskiej granicy wschodniej, pozostawiając to Rosji, ale tej demokratycznej, która miała powstać po zwycięstwie nad bolszewikami.
 • Książka "Wojna o polskie Kresy 1918-1921" BL (Książki)Książka "Wojna o polskie Kresy 1918-1921" BL

  Wojny o Kresy Wschodnie lat 1918-1920 stanowiły wydarzenie ogromnej wagi dla losów odrodzonej Polski. Angażowały wielomilionowe rzesze Polaków, ich bezpośrednich uczestników. Miały wielki wpływ na politykę II Rzeczypospolitej w całym dwudziestoleciu międzywojennym.
 • Książka "Wojna paragwajska 1864-1870" BL (Książki)Książka "Wojna paragwajska 1864-1870" BL

  Pięcioletni konflikt zbrojny (1865-1870) w Brazylii, zwany wojną paragwajską (Guerra do Paraguai), a w Paragwaju wojną trójprzymierza (Guerra de la Triple Alianza). Został on wywołany istniejącym od czasów uzyskania niepodległości nacjonalizmem Argentyny i rosnącą po tęgą ekonomiczną Brazylii oraz wielki mi ambicjami prezydenta Paragwaju Francisco Solano Lópeza, który dążył do uczynienia swojego kraju regionalnym mocarstwem.
 • Książka "Droga donikąd. Wojna Polska z UPA" BL (Książki)Książka "Droga donikąd. Wojna Polska z UPA" BL

  Droga donikąd - to monografia popularnonaukowa poświęcona dziejom konfliktu polsko-ukraińskiego ze szczególnym uwzględnieniem działalności Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Powstańczej Armii oraz ich likwidacji w Polsce w latach 1945-1949.
 • Książka "Wojna powietrzna 1939-1945" BL (Książki)Książka "Wojna powietrzna 1939-1945" BL

  Książka jest pierwszym opracowaniem porównawczym wojny powietrznej prowadzonej w II wojnie światowej.
 • Książka "Wojna, pamięć, tożsamość. O bitwach i mitach bitewnych" BL (Książki)Książka "Wojna, pamięć, tożsamość. O bitwach i mitach bitewnych" BL

  Historycy brytyjscy, fińscy, francuscy, hiszpańscy, litewscy, niemieccy, polscy, serbscy, szwedzcy i węgierscy opisują jeden z najbardziej fundamentalnych problemów historii Europy: miejsca bitew i wojen w kształtowaniu tożsamości narodów naszego kontynentu. Przyglądają się samym bitwom, jak i ich późniejszym mitom, aż po dzień dzisiejszy.
 • Książka "Wojna krymska 1853-1856" BL (Książki)Książka "Wojna krymska 1853-1856" BL

  Wojna krymska, nazywana też przez uczestników i historyków wojną wschodnią, należała do najważniejszych wydarzeń XIX wieku.
 • Książka "Wojna meksykańska 1861-1867" BL (Książki)Książka "Wojna meksykańska 1861-1867" BL

  Jest to w sensie tematycznym kontynuacja książek (Alamo-SaJacinto 1836) i (Meksyk 1847) poświęcona wojnie toczonej przez naród meksykański pod przywództwem prezydenta Benito Juáreza przeciwko rodzimej klice konserwatywno-klerykalnej i interwencji francuskiej w latach 1861-1867.
 • Książka "Wielka wojna 1914-1918" BL (Książki)Książka "Wielka wojna 1914-1918" BL

  Niniejsza publikacja przedstawia w sposób przystępny genezę wojny, jej przebieg, uzbrojenie walczących stron oraz jej skutki.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych