Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»do asg szturmowy ak
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 522 produkty
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Karabinek szturmowy ASG Cybergun COLT M4A1 CQBR SP (180713) (Air Soft Gun)Karabinek szturmowy ASG Cybergun COLT M4A1 CQBR SP (180713)

  Replika znanego i używanego w wielu krajach świata karabinka M4A1 w wersji CQBR przeznaczonej do walk w małych pomieszczeniach.
 • Karabinek szturmowy AEG AK CM042A (CM042A) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG AK CM042A (CM042A) G

  Karabinek CM042A, firmy CM jest kolejną zmodyfikowaną wersją legendarnego karabinu AK.
 • Karabinek szturmowy AEG AK Beta(TGK-BET-STD-BBB-NCM) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG AK Beta(TGK-BET-STD-BBB-NCM) G

  Replika AK Beta produkcji G&G wykonana została ze stali, stopu cynku i aluminium i tworzywa sztucznego.
 • Spust stalowy ASG do karabinków AK (16644) (Części zewnętrzne)Spust stalowy ASG do karabinków AK (16644)

  Stalowy spust do elektrycznych i gazowych replik karabinków z serii AK. Staranne wykonanie zapewnia wysoką wydajność i trwałość.
 • Karabinek szturmowy AEG A&K PTW MK4 (AK-PTW-M4A1) G (Pistolety maszynowe)Karabinek szturmowy AEG A&K PTW MK4 (AK-PTW-M4A1) G

  Replika karabinka PTW MK4 należy do rodziny sprzętu PTW - Proffesional Training Weapon. Użyte materiały, waga karabinka i mechanizmy doskonale odwzorowują wersję palną.
 • Karabinek Szturmowy Masada CQB- Czarna (AK-MASADA-SCQB-BLK) G (Karabinki szturmowe)Karabinek Szturmowy Masada CQB- Czarna (AK-MASADA-SCQB-BLK) G

  Karabinek Masada w wersji CQB firmy A&K to idealna broń do działań typu CQB lub na krótkim dystansie. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom idealnie sprawdzi się w ciasnych pomieszczeniach budynków i w trudnym terenie, gdzie potrzebna jest mobilność.
 • Karabinek Szturmowy AEG Masada CQB - Tan (AK-MASADA-SCQB-TAN) G (Karabinki szturmowe)Karabinek Szturmowy AEG Masada CQB - Tan (AK-MASADA-SCQB-TAN) G

  Karabinek Masada w wersji CQB firmy A&K to idealna broń do działań typu CQB lub na krótkim dystansie. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom idealnie sprawdzi się w ciasnych pomieszczeniach budynków i w trudnym terenie, gdzie potrzebna jest mobilność.
 • Karabin Szturmowy Masada Sniper - tan (AK-MASADA-LCQB-TAN) G (Karabinki szturmowe)Karabin Szturmowy Masada Sniper - tan (AK-MASADA-LCQB-TAN) G

  Karabinek Masada w wersji Sniper firmy A&K to idealne połączenie karabinu szturmowego i wyborowego. Dzięki swojej długiej lufie i stałej kolbie nadaje się do prowadzenia ognia na średnim jak i długim dystansie. Jest on idealną bazą do zbudowania para-snajperskiego karabinka.
 • Karabinek Szturmowy ASG Cybergun FAMAS SP (400700) (Karabinki szturmowe)Karabinek Szturmowy ASG Cybergun FAMAS SP (400700)

  FAMAS, zwany trąbką jest jedną z najbardziej charakterystycznych konstrukcji broni wojskowej. Nie mniej rozpoznawalny od M16 czy systemu Kałasznikowa, obok Steyr AUG jest głównym przedstawicielem broni w tzw. układzie bezkolbowym, zwanym też bull-pup.
  Karabinek Szturmowy ASG Cybergun FAMAS SP (400700)11

  Ocena produktu: 3/5***

  Opinie o produkcie (1) »

 • Karabin szturmowy ASG MASADA - Licensed Black (MASADA-BLK) G (Karabinki szturmowe)Karabin szturmowy ASG MASADA - Licensed Black (MASADA-BLK) G

  Replika karabinu MASADA ACWS wykonana w przeważającej części z wysokiej klasy polimeru. Wyposażona w gearbox V2 i magazynek typu HiCap na 350 kulek.
 • Karabink szturmowy ASG HK416 D10.5RS GBB (UMA-GBR-LHK416105BK) G (Karabinki szturmowe)Karabink szturmowy ASG HK416 D10.5RS GBB (UMA-GBR-LHK416105BK) G

  Replika HK416 D10.5RS GBB wykonana została z dbałością o najmniejsze szczegóły. Można śmiało powiedzieć, że jest ona wierną kopię swojego palnego odpowiednika.
 • Karabin Szturmowy Masada Sniper - czarna (AK-MASADA-LCQB-BLK) GKarabin Szturmowy Masada Sniper - czarna (AK-MASADA-LCQB-BLK) G

  Karabinek Masada w wersji Sniper firmy A&K to idealne połączenie karabinu szturmowego i wyborowego. Dzięki swojej długiej lufie i stałej kolbie nadaje się do prowadzenia ognia na średnim jak i długim dystansie. Jest on idealną bazą do zbudowania para-snajperskiego karabinka.
 • Karabinek szturmowy SR16 AEG(EG415) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy SR16 AEG(EG415) G

  Replika SR16 AEG zaprojektowana przez firmę WE wprowadza szereg innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz wyznacza nowy standard wśród airsoftowych replik typu AEG.
 • Karabinek szturmowy CM002A1 (CM002A1) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy CM002A1 (CM002A1) G

  Replika karabinka CM002A1 wykonana w pełni zgodnie ze standardem Tokio Marui. Repliki zaopatrzone zostały w metalowe komory hop-up i sprężyny typu M120, gwarantujące prędkość wylotową na poziomie ~410 FPS, co czyni z nich wysoce efektywne narzędzie do prowadzenia działań na średnim dystansie.
 • Karabinek szturmowy CM005 (CM005) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy CM005 (CM005) G

  Najnowsza seria replik amerykańskich karabinków szturmowych wyprodukowana przez firmę CYMA. Replika charakteryzuje się znaną z przykładu wcześniejszych produktów tej firmy jakością oferowaną za przystępną cenę.
 • Karabinek szturmowy AEG M804B2 (M804B2) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG M804B2 (M804B2) G

  Niedroga replika AEG karabinka szturmowego wzorowanego na M4.
 • Karabinek szturmowy AEG JG4006MG(JG4006MG) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG JG4006MG(JG4006MG) G

  Replika karabinu szturmowego będącego w czasach wojny w Wietnamie dość powszechną formą uzbrojenia armii amerykańskiej.
 • Nowości

  Karabinek szturmowy AEG DS4 (15256) (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG DS4 (15256)

  Stworzony z myślą o najmłodszych miłośnikach ASG lekki, napędzany elektrycznie karabinek szturmowy M4A3 licencjonowany przez słynnego amerykańskiego producenta broni oraz akcesoriów do jej modyfikacji. W komplecie akumulator i ładowarka do niego, kolimator, tłumik dźwięku, chwyt przedni, okulary ochronne oraz latarkę i laser.
  Karabinek szturmowy AEG DS4 (15256)88

  Ocena produktu: 4/5****

  Opinie o produkcie (8) »

 • Karabinek AEG ASG LMT Defender R.I.S. (17392) (Karabinki szturmowe)Karabinek AEG ASG LMT Defender R.I.S. (17392)

  Karabinek szturmowy LMT Defender R.I.S. to w pełni licencjonowana replika popularnego karabinka z rodziny M4 produkowana w oryginale przez zakłady Lewis Machine&Tools w USA. Replikę na rynek airsoftowy wyprodukowała firma Action Sport Games z Danii. Seria ProLine to oferta dla poważnych graczy i rekonstruktorów.
 • Karabinek AEG ASG LMT Defender CQC (17529) (Karabinki szturmowe)Karabinek AEG ASG LMT Defender CQC (17529)

  Karabinek szturmowy LMT Defender CQC to w pełni licencjonowana replika popularnego karabinka z rodziny M4 produkowana w oryginale przez zakłady Lewis Machine&Tools w USA. Replikę na rynek airsoftowy wyprodukowała firma Action Sport Games z Danii. Seria ProLine to oferta dla poważnych graczy i rekonstruktorów.
 • Karabinek szturmowy AEG BLACKWATER BW15 (CG250903) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG BLACKWATER BW15 (CG250903) G

  Replika wykonana jest z metalu oraz tworzywa. Elementami wykonanymi z tworzywa są kolba, chwyt pistoletowy oraz magazynek mieszczący 360 kulek. Drobne elementy takie jak montaż muszki, pokrywa wyrzutnika łusek czy śruby przyrządów celowniczych wykonane są ze stali.
 • Karabinek szturmowy AEG M4 (BI-3681M) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG M4 (BI-3681M) G

  Replika została wykonana z metalu oraz ABSu. Karabinek posiada regulowany system hop-up. W gearboxie tego modelu, wykonanym z metalu, zastosowano także 7mm łożyska kulkowe oraz zamontowany opóźniacz. Po zdemontowaniu uchwytu możliwe jest przyłączenie dowolnego kolimatora lub lunety zgodnych ze standardem RIS. Zaopatrzona jest także w multipozycyjną kolbę
 • Karabinek szturmowy AEG BI-3581M (BI-3581M) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG BI-3581M (BI-3581M) G

  Replika została wykonana z metalu oraz ABSu. Karabinek posiada regulowany system HopUp. W gearboxie tego modelu, wykonanym z metalu, zastosowano także 7mm łożyska.Możliwe jest tu przyłączenie dowolnego kolimatora lub lunety zgodnych ze standardem RIS. Replika zaopatrzona jest także w multipozycyjną kolbę
 • Karabinek szturmowy AEG BI-5281M (BI-5281M) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG BI-5281M (BI-5281M) G

  Replika karabinu Model K12 Mod1 SPR została wykonana z elementów metalowych oraz z ABSu. Replika posiada regulowany Hop-Up. W zestawie otrzymujemy składany dwójnóg.
 • Karabinek szturmowy AEG BI-5381M (BI-5381M) G (Karabinki szturmowe)Karabinek szturmowy AEG BI-5381M (BI-5381M) G

  Replika BI-5381M została wykonana z elementów metalowych oraz z ABSu. Replika posiada regulowany Hop-Up. W zestawie otrzymujemy składany dwójnóg.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych