Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»buty mil-tec jungle 'panama' black
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 784 produkty
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Buty Magnum Panther Black (Buty)Buty Magnum Panther Black

  Lekkie, wytrzymałe i "oddychające" obuwie przeznaczone do długotrwałego noszenia. Świetnie sprawdza się jako obuwie służb ochrony a także jako uniwersalne obuwie miejskie.
  Buty Magnum Panther Black99

  Ocena produktu: 3.33/5***

  Opinie o produkcie (9) »

 • Polecamy

  Buty Magnum Super Classic Black (Buty)Buty Magnum Super Classic Black

  Wygodne buty taktyczne ze skóry i nylonu 1150 D z wysoką cholewką. Wzmocniona stalową wkładką podeszwa odporna jest na kwasy, zasady, oleje oraz wysoką temperaturę.
  Buty Magnum Super Classic Black4545

  Ocena produktu: 4.86/5****

  Opinie o produkcie (45) »

 • Polecamy

  Buty Zephyr Grom Z007 Black (Buty)Buty Zephyr Grom Z007 Black

  Lekkie, wytrzymałe obuwie taktyczne przeznaczone do długotrwałego noszenia. Bardzo korzystna cena! Świetnie sprawdza się jako obuwie służb mundurowych a także jako uniwersalne obuwie miejskie i terenowe. Głęboko bieżnikowana podeszwa jest olejoodporna i posiada właściwości antypoślizgowe klasy SRC, spełniając wymogi dla obuwia klasy SRA jak i klasy SRB. Buty posiadają żelową wkładkę ASO oraz obszar amortyzujący w obszarze pięty.
  Buty Zephyr Grom Z007 Black3535

  Ocena produktu: 4.66/5****

  Opinie o produkcie (35) »

 • Buty Haix Scout Black (206307) (Buty)Buty Haix Scout Black (206307)

  Lekkie, wodoodporne, specjalistyczne obuwie taktyczne wykonane z antystatycznej, nieodbijającej światła matowej skóry. Podeszwa Vibram® gwarantuje sprężystość i trakcję na każdym podłożu. Dzięki membranie Gore-Tex, wkładkom absorbującym wilgoć oraz systemowi wentylowania HAIX® Climate System, model Scout gwarantuje ponadprzeciętny komfort dla stóp bez względu na warunki pogodowe.
 • Buty Haix Dakota Mid Black (105502) (Buty)Buty Haix Dakota Mid Black (105502)

  Lekkie, wodoodporne, specjalistyczne obuwie taktyczne wykonane z antystatycznej, nieodbijającej światła matowej skóry. Dzięki membranie Gore-Tex, wkładkom absorbującym wilgoć oraz systemowi wentylowania HAIX® Climate System, model Dakota gwarantuje ponadprzeciętny komfort dla stóp bez względu na warunki pogodowe.
 • Buty Haix Ranger BGS Black (203008) (Buty)Buty Haix Ranger BGS Black (203008)

  Lekkie, wodoodporne, specjalistyczne obuwie taktyczne wykonane z antystatycznej, nieodbijającej światła matowej skóry. Podeszwa z bieżnikami Davos gwarantuje sprężystość i trakcję na każdym podłożu. Dzięki membranie Gore-Tex, wkładkom absorbującym wilgoć oraz systemowi wentylowania HAIX® Climate System gwarantują ponadprzeciętny komfort dla stóp bez względu na warunki pogodowe.
 • Nowości

  Buty Zephyr Grom MID Z006 Black (Buty)Buty Zephyr Grom MID Z006 Black

  Lekkie, wytrzymałe obuwie taktyczne przeznaczone do długotrwałego noszenia. Bardzo korzystna cena! Świetnie sprawdza się jako obuwie służb mundurowych a także jako uniwersalne obuwie miejskie i terenowe. Głęboko bieżnikowana podeszwa jest olejoodporna i posiada właściwości antypoślizgowe klasy SRC, spełniając wymogi dla obuwia klasy SRA jak i klasy SRB. Buty posiadają żelową wkładkę ASO oraz obszar amortyzujący w obszarze pięty.
  Buty Zephyr Grom MID Z006 Black33

  Ocena produktu: 4.67/5****

  Opinie o produkcie (3) »

 • Buty Protektor Commando Black (113-030) (Buty)Buty Protektor Commando Black (113-030)

  Lekkie, skórzane buty obejmujące łydkę miękkim kołnierzem 5 cm nad kostką. Samoczyszcząca podeszwa wykonana z dwóch warstw poliuretanu jest odporna na oleje i rozcieńczone kwasy, posiada właściwości antyelektrostatyczne i przeciwpoślizgowe. Wkładka w podeszwie wytłumia wstrząsy chroniąc kręgosłup i stawy użytkownika. Cholewka wykonana ze skóry bydlęcej i podszytej membraną TE-POR łączona jest z podeszwą metodą wtrysku bezpośredniego, ma wysoko wszyty język i system szybkiego sznurowania.
  Buty Protektor Commando Black (113-030)2626

  Ocena produktu: 4.88/5****

  Opinie o produkcie (26) »

 • Buty Protektor Mountaineer Black (100-040) (Buty)Buty Protektor Mountaineer Black (100-040)

  Całosezonowe, wojskowe buty górskie z wysoką do łydki cholewką wykonaną ze skóry bydlęcej i nylonu balistycznego. Podeszwa wykonana z połączenia gumy i poliuretanu jest odporna na oleje, benzynę, posiada właściwości antyelektrostatyczne i przeciwpoślizgowe. Podszewka z membraną TE-POR pozwala odprowadzać wilgoć na zewnątrz i utrzymać korzystną temperaturę wewnątrz buta. Język jest wszyty wysoko i system sznurowania zapobiega szybkiemu przecieraniu się sznurówek.
  Buty Protektor Mountaineer Black (100-040)2121

  Ocena produktu: 3.9/5***

  Opinie o produkcie (21) »

 • Buty Protektor Grom Black (108-742) (Buty)Buty Protektor Grom Black (108-742)

  Podstawowy model lekkiego obuwia miejskiego przeznaczonego do użytku wojskowo-policyjnego. Wykonany z połączenia skóry licowej oraz nylonu balistycznego posiada podeszwę wykonaną z dwóch warstw poliuretanu. Miękki, welurowy kołnierz zabezpiecza przed uciskaniem łydki, a usztywniona na czubie skóra chroni palce. Język jest wszyty wysoko utrudniając przedostawanie się wody do środka. System szybkiego sznurowania ułatwia szybkie zakładanie i zdejmowanie obuwia.
  Buty Protektor Grom Black (108-742)4242

  Ocena produktu: 4.62/5****

  Opinie o produkcie (42) »

 • Polecamy

  Buty Protektor Grom-1 Black (000-743) (Buty)Buty Protektor Grom-1 Black (000-743)

  Udoskonalone buty taktyczne z terenową podeszwą gumową z bieżnikiem ZERMATT klejoną do skórzanej konstrukcji cholewy z dodatkowym usztywnieniem stawu skokowego. Wysoko wszyty język wykonany z impregnowanego nylonu zabezpiecza przed przedostawaniem się wody do wnętrza buta. Miękki kołnierz z miękkiej owczej skórki u szczytu cholewki chroni przed zbytnim uciskiem łydki, a system szybkiego sznurowania pozwala bytu szybko zdjąć i założyć, ale także dopasować obuwie do kształtu stopy.
  Buty Protektor Grom-1 Black (000-743)1515

  Ocena produktu: 4.67/5****

  Opinie o produkcie (15) »

 • Buty 5.11 Taclite Recon Urban Black (11010-019) KR (Buty)Buty 5.11 Taclite Recon Urban Black (11010-019) KR

  Miejskie buty Recon Urban amerykańskiej firmy 5.11 Tactical zostały wykonane z wysokiej jakości skóry licowej i nylonu. Zastosowano podeszwy firmy Vibram, które charakteryzują się dużą przyczepnością, trwałością oraz odpornością na ścierania. Posiadają system szybkiego naciągania sznurówek.
 • Buty 5.11 XPRT Tactical Black (12201-019) KR (Buty)Buty 5.11 XPRT Tactical Black (12201-019) KR

  Buty taktyczne XPRT amerykańskiej firmy 5.11 Tactical zostały wykonane z wodoodpornej skóry licowej i wytrzymałego nylonu 1200D. Zastosowana w butach membrana Sympatex oraz antybakteryjna i odprowadzająca wilgoć wyściółka utrzymują stopy suche i w komforcie. Wyposażone są w system amortyzacji wstrząsów "Shock Mitigation System".
 • Buty taktyczne 5.11 HRT Urban Black (11001-019) KR (Buty)Buty taktyczne 5.11 HRT Urban Black (11001-019) KR

  Buty taktyczne HRT Urban amerykańskiej firmy 5.11 Tactical zostały wykonane z wodoodpornej skóry licowej i wytrzymałego nylonu 1200D. Zastosowana w butach membrana Sympatex oraz antybakteryjna i odprowadzająca wilgoć wyściółka utrzymują stopy suche i w komforcie. Wyposażone są w system amortyzacji wstrząsów "Shock Mitigation System".
 • Buty 5.11 Pursuit Lace Up Shoe Black (12141-019-46) KR (Buty)Buty 5.11 Pursuit Lace Up Shoe Black (12141-019-46) KR

  Buty Pursuit Lace Up Shoe 5.11 Tactical zostały wykonane z miękkiego nubuku. Zaprojektowane, aby zapewnić maksymalną wytrzymałość. Wyposażone w wkładkę Ortholite, która zapewnia oddychalność, odprowadzenie wilgoci, ma właściwości antybakteryjne i neutralizujące przykre zapachy, a także stanowi dodatkową warstwę amortyzującą.
 • Buty taktyczne 5.11 Taclite ATAC 8'' Women's Black (12007-019) KR (Buty)Buty taktyczne 5.11 Taclite ATAC 8'' Women's Black (12007-019) KR

  Buty taktyczne ATAC 8'' Women's amerykańskiej firmy 5.11 Tactical zostały wykonane z wysokiej jakości skóry licowej, którą można pastować. Boczny zamek YKK pozwala na szybkie założenie lub zdjęcie butów w zależności od potrzeby. Antybakteryjna i pochłaniająca wilgoć wyściółka. System antywstrząsowy Shock Mitigation System.
 • Polecamy

  Buty Haix Airpower P9 Desert (206206) (Buty)Buty Haix Airpower P9 Desert (206206)

  Lekkie, wodoodporne i antystatyczne specjalistyczne obuwie taktyczne wykonane z połączenia zamszowej skóry oraz odpornego na ścieranie i strzępienie nylonu. Dzięki membranie Gore-Tex, wkładkom absorbującym wilgoć TEXON oraz systemowi wentylowania HAIX® Climate System, model Airpower P9 gwarantuje ponadprzeciętny komfort dla stóp bez względu na warunki pogodowe.
  Buty Haix Airpower P9 Desert (206206)11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Polecamy

  Buty Protektor Mountaineer Sand (000-040) (Buty)Buty Protektor Mountaineer Sand (000-040)

  Całosezonowe, wojskowe buty górskie z wysoką do łydki cholewką wykonaną ze skóry bydlęcej i nylonu balistycznego. Podeszwa wykonana z połączenia gumy i poliuretanu jest odporna na oleje, benzynę, posiada właściwości antyelektrostatyczne i przeciwpoślizgowe. Podszewka z membraną TE-POR pozwala odprowadzać wilgoć na zewnątrz i utrzymać korzystną temperaturę wewnątrz buta. Język jest wszyty wysoko i system sznurowania zapobiega szybkiemu przecieraniu się sznurówek.
  Buty Protektor Mountaineer Sand (000-040)1616

  Ocena produktu: 4.55/5****

  Opinie o produkcie (16) »

 • Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27) (Spodnie)Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27)

  Nowoczesne spodnie taktyczne UTP (Urban Tactical Pants) wykonane z bawełny z domieszką spandexu. Ergonomiczne, elastyczne, wytrzymałe. Znakomity kompromis pomiędzy stylistyką wojskową i cywilną.
  Spodnie Helikon UTP Cotton Jungle Green (SP-UTL-CO-27)55

  Ocena produktu: 4.6/5****

  Opinie o produkcie (5) »

 • Luneta celownicza Hawke Sidewinder Tactical 10x42 1/2 Mil-Dot IR (HK4034) (Lunety)Luneta celownicza Hawke Sidewinder Tactical 10x42 1/2 Mil-Dot IR (HK4034)

  Kolejny celownik z linii Sidewinder Tactical - tym razem jednak ze stałym 10-ciokrotnym powiększeniem. W celowniku tym producent zastosował bardzo precyzyjny krzyż celowniczy 1/2 MilDot wyposażony w system podświetlenia.
 • Luneta celownicza Hawke Sidewinder Tactical 4,5-14x42 1/2 Mil-Dot (HK4022) (Lunety)Luneta celownicza Hawke Sidewinder Tactical 4,5-14x42 1/2 Mil-Dot (HK4022)

  Celownik optyczny wyposażony w otwarte tzw. taktyczne wieże regulacji krzyża 1/2 MilDot. Na tubusie również znajduje się boczne pokrętło regulacji paralaksy na które można założyć specjalne koło regulacyjne znajdujące się w komplecie.
 • Sandały Keen Clearwater CNX Black/Gargoyle (CLEARWATER-MN-BKGA) (Buty)Sandały Keen Clearwater CNX Black/Gargoyle (CLEARWATER-MN-BKGA)

  Model Clearwater CNX to nowa odsłona kultowych sandałów firmy KEEN. Wyposażone w Toe Protection - system zapewniający skuteczną ochronę placów przed urazami. Przeznaczony jest zarówno do miejskich spacerów, na plażę jak i rekreacyjnych wędrówek po górach.

  Chwilowy brak towaru - powiadom mnie o dostawie

 • Wyprzedaż

  Kurtka Magnum Natro Black (Kurtki)Kurtka Magnum Natro Black

  Wytrzymała, wodoodporna i oddychająca kurtka z membraną zapewniającą komfort w każdych warunkach pogodowych. Dodatkowo kurtka posiada polarową podpinkę, która po wypięciu może stanowić osobną odzież wierzchnią. Poza znakomitymi właściwościami, kurtka ma również bardzo modny męski krój, dzięki czemu może stanowić wspaniały prezent dla aktywnego mężczyzny.

  Chwilowy brak towaru - powiadom mnie o dostawie

 • Stuptuty Fjord Nansen Glockner Black F (Buty)Stuptuty Fjord Nansen Glockner Black F

  Rozpinane stuptuty wykonane z dwuwarstwowej membrany o wodoodporności 10000mm słupa wody i oddychalności 10000g/m2. Ochraniacze zapobiegają dostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza butów. Zabezpieczają nogawki spodni przed przemoczeniem. Idealnie sprawdzą się do wszelkich aktywności outdoorowych.
 • Polecamy

  Sandały Columbia TechSun Vent Black (BM4447 010) (Buty)Sandały Columbia TechSun Vent Black (BM4447 010)

  Lekkie, wentylowane sandały z wygodnym systemem zapinania na rzepy. Niebrudząca podeszwa Omni-Grip® gwarantuje świetną przyczepność i stabilne poruszanie zarówno po suchej, jak i mokrej nawierzchni. Komfortowe pokonywanie dużych odległości zapewnia anatomicznie wyprofilowane wnętrze wykonane w technologii Techlite®, które znakomicie amortyzuje wstrząsy i nierówności terenu.

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych