Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»buck nóż
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 981 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Nóż MFH sztylet (45063) (Z głownią stałą)Nóż MFH sztylet (45063)

  Nóż typu sztylet z częściowo ząbkowaną, obosieczną głownią wykonaną ze stali nierdzewnej. Z powodzeniem może pełnić funkcję poręcznego noża uniwersalnego na wszelkie wypady w teren. W komplecie skórzana pochwa z klipsem.
  Nóż MFH sztylet (45063)22

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (2) »

 • Nóż Browning Hunter (BR814) (Z głownią stałą)Nóż Browning Hunter (BR814)

  Nóż myśliwski z wygodną rękojeścią, do której dla lepszego chwytu przytwierdzono sprasowane skórzane krążki. Choć dedykowany myśliwym, doskonale sprawdzi się we wszelkich codziennych czynnościach.
 • Nóż sprężynowy Black Revolver (Noże, miecze, maczety)Nóż sprężynowy Black Revolver

  Średniej wielkości składany nóż sprężynowy wykonany w stylistyce militarno-taktycznej.
  Nóż sprężynowy Black Revolver77

  Ocena produktu: 4.4/5****

  Opinie o produkcie (7) »

 • Nóż Benchmade 140BK Nimravus (Z głownią stałą)Nóż Benchmade 140BK Nimravus

  Średniej wielkości nóż taktyczny, który sprawdzi się też jako uniwersalny kompan outdoorowych wypadów. Najwyższej jakości materiały, ostrze z doskonałej stali Crucible 154CM. W komplecie pochwa i akcesoria do wielopozycyjnego mocowania.
  Nóż Benchmade 140BK Nimravus11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż Combat Commander (UC2658) (Taktyczne i wojskowe)Nóż Combat Commander (UC2658)

  Średniej wielkości nóż taktyczny z obustronnym gładkim ostrzem. Głownia posiada zmatowioną powierzchnię co zapobiega odbijaniu światła. Rękojeść noża została wykonana z gumy. W komplecie skórzana kabura ze stalowym klipsem.
  Nóż Combat Commander (UC2658)11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż rzutka Blackwater (Noże, miecze, maczety)Nóż rzutka Blackwater

  Zestaw czterech średniej wielkości sztyletów wykonanych ze stali nierdzewnej przeznaczonych do rzucania. Obusieczne ostrza poddano czernieniu co zapobiega powstawaniu rozbłysków światła na powierzchni.
  Nóż rzutka Blackwater 88

  Ocena produktu: 4.38/5****

  Opinie o produkcie (8) »

 • Nóż składany Opinel No.7 Carbon (OP607) (Składane)Nóż składany Opinel No.7 Carbon (OP607)

  Średnich rozmiarów, wyjątkowo lekki nóż składany z 8 centymetrowym, blokowanym ostrzem wykonanym ze stali wysokowęglowej. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100 letnich tradycjach.

  Opinie o produkcie (1) »

 • Nóż składany Sanrenmu ZB4-734 (Składane)Nóż składany Sanrenmu ZB4-734

  Kompaktowy nóż o ergonomicznej budowie z okładzinami z zytelu, zapewniającymi doskonałą chwytność. Doskonałe właściwości tnące tego niewielkiego noża zapewnia ostrze typu recurve. Swobodę otwierania na dwa sposoby gwarantują: fliper oraz dwustronny kołek.
 • Promocje

  Nóż składany Kershaw Sweet (KS1830 OS) (Składane)Nóż składany Kershaw Sweet (KS1830 OS)

  Średniej wielkości solidny, składany nóż codziennego użytku, zaprojektowany przez Kena Oniona. Mocna konstrukcja oraz ciekawy wygląd zadowolą każdego kolekcjonera noży.
 • Nóż składany Sanrenmu GC4-734 (Składane)Nóż składany Sanrenmu GC4-734

  Kompaktowy nóż o ergonomicznej budowie z okładzinami z laminatu szklano-epoksydowego G10, zapewniającymi doskonałą chwytność. Doskonałe właściwości tnące tego niewielkiego noża zapewnia ostrze typu recurve. Swobodę otwierania na dwa sposoby gwarantują: fliper oraz dwustronny kołek. Świetna propozycja dla miłośników outdooru i każdego fana militariów.
  Nóż składany Sanrenmu GC4-73411

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Polecamy

  Nóż składany Joker do zbierania grzybów (JKR90) (Scyzoryki)Nóż składany Joker do zbierania grzybów (JKR90)

  Profesjonalny nóż dla zbieraczy grzybów wyposażony w ostrze nożowe, otwieracz do kapsli i puszek, korkociąg oraz specjalną miotełkę do oczyszczania grzybów z igliwia bądź ziemi. W komplecie kabura.
  Nóż składany Joker do zbierania grzybów (JKR90)88

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (8) »

 • Nóż składany Leatherman Crater C33X (860021N) (Składane)Nóż składany Leatherman Crater C33X (860021N)

  Lekki kompaktowy nóż codziennego użytku renomowanej amerykańskiej firmy Leatherman.
  Nóż składany Leatherman Crater C33X (860021N)55

  Ocena produktu: 4.4/5****

  Opinie o produkcie (5) »

 • Nowości

  Nóż składany Kershaw Select Fire (KS1920) (Składane)Nóż składany Kershaw Select Fire (KS1920)

  Wyjątkowe połączenie lekkiego, kompaktowego noża składanego z zestawem 4 wkrętaków (dwa płaskie oraz dwa krzyżakowe). Głownię wykonano ze stali nierdzewnej 8Cr13MoV, natomiast okładziny z tworzywa zbliżonego do zytelu. Nóż wyposażono w blokadę Liner-Lock oraz przekładalny klips pozwalający na zamocowanie noża o krawędź kieszeni czy na pasku.
 • Nóż składany Sanrenmu Real Steel M21 (Składane)Nóż składany Sanrenmu Real Steel M21

  Składany nóż codziennego użytku z narzędziami cechującymi noże ratownicze: zbijak do szyb oraz bezpieczny przecinak do pasów wysuwany z tylnej części rękojeści. Dodatkowo nóż wyposażono w otwieracz do kapsli. Jest to większa wersja noża Sanrenmu ZB4-T21.
 • Nóż Smith&Wesson Boot Knife (SWHRT9B) (Z głownią stałą)Nóż Smith&Wesson Boot Knife (SWHRT9B)

  Kompaktowy sztylet typu boot-knife. Obusieczne ostrze wykonano ze stali nierdzewnej i pokryto czarną powłoką antyodblaskową. W komplecie skórzana pochwa wyposażoną w sprężysty klips, dzięki któremu możemy nosić nóż przypięty do pasa, oporządzenia czy do cholewki wysokiego buta.
 • Nóż składany Kizer Takefu Titanium (KI404A) (Składane)Nóż składany Kizer Takefu Titanium (KI404A)

  Nóż z tytanową rękojeścią, blokadą frame-lock i mocnym ostrzem z wysokiej jakości japońskiej stali nierdzewnej VG-10. Okładzinę wykonano z laminatu szklano-epoksydowego G10. Na rękojeści umieszczono sprężysty klips, który umożliwia wygodne noszenie noża po zaczepieniu go do paska lub o krawędź kieszeni.
 • Nowości

  Nóż składany Spyderco Dragonfly 2 (C28PBK2) (Składane)Nóż składany Spyderco Dragonfly 2 (C28PBK2)

  Kompaktowy nóż z głownią ze stali VG-10 oraz okładzinami z materiału FRN. Blokada Back-Lock z wycięciem Boye Dent które zapobiega przypadkowemu zwolnieniu blokady. Idealny nóż typu Back-Up (zapasowy) oraz przydatny w warunkach miejskich narzędziem do lekkich prac.
 • Nóż składany Kershaw Zero Tolerance 0560 (Składane)Nóż składany Kershaw Zero Tolerance 0560

  Duży tactical folder z tytanową blokadą frame-lock i mocnym ostrzem ze stali ELMAX®. Otwarcie głowni wspomagane sprężyną. Klips do noszenia. Pierwsza liga wśród taktycznych noży składanych. Polecamy szczególnie wymagającym użytkownikom cywilnym i mundurowym oraz kolekcjonerom, którzy docenią wyjątkowy design Ricka Hinderera oraz najwyższej jakości materiały.
 • Nowości

  Nóż Cold Steel Recon Scout (39LRST) (Z głownią stałą)Nóż Cold Steel Recon Scout (39LRST)

  Potężny, klasyczny nóż bojowy wykonany z wysokiej klasy nowoczesnych materiałów, który sprawdzi się też w turystyce i survivalu. 19 cm głownia ze stali wysokowęglowej SK-5, rękojeść z elastomeru Kray-Ex. W komplecie sztywna kabura z tworzywa Secur-Ex z przelotkami pozwalającymi na wiele opcji mocowania.
 • Nóż składany Joker Combinado Hoja (JKR386) (Składane)Nóż składany Joker Combinado Hoja (JKR386)

  Nóż codziennego użytku z okładzinami w dwóch kolorach. Swobodę otwierania jedną ręką gwarantuje kołek pod kciuk. Bezpieczeństwo zapewnia blokada typu liner-lock. Doskonale sprawdzi się jako prezent.
 • Nóż Kershaw Zero Tolerance Shifter (0160) (Z głownią stałą)Nóż Kershaw Zero Tolerance Shifter (0160)

  Wysokiej klasy poręczny nóż taktyczny, który sprawdzi się też zastosowaniach turystycznych, myśliwskich i survivalowych. Stal Sandvik 14C28N, rękojeść z laminatu G10, kabura z Kydexu w komplecie.
 • Nowości

  Nóż składany Sanrenmu Real Steel E79 (Składane)Nóż składany Sanrenmu Real Steel E79

  Składany nóż codziennego użytku z głownią z nierdzewnej stali 8Cr14MoV oraz okładzinami z laminatu G10. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje solidna blokada typu liner-lock. Codzienne wygodne noszenie zapewnia przekładalny stalowy klips.
 • Nóż składany Benchmade 915BK Triage (Składane)Nóż składany Benchmade 915BK Triage

  Składany nóż ratowniczy ze zbijakiem do szyb oraz z rozkładanym hakiem pełniącym funkcję przecinaka do pasów. Codzienne wygodne noszenie zapewnia sprężysty, stalowy klips umożliwiający wygodne przymocowanie noża do paska lub o krawędź kieszeni.
 • Nóż Night Defender Kukri (CN210516) (Taktyczne i wojskowe)Nóż Night Defender Kukri (CN210516)

  Duży nóż typu combat-utility łączący w sobie cechy Kukri i typowego noża wojskowego. Zwraca uwagę ergonomicznie wyprofilowana, gumowa rękojeść. W komplecie pochwa.
 • Nóż składany Opinel No.8 INOX (OP628) (Składane)Nóż składany Opinel No.8 INOX (OP628)

  Średnich rozmiarów, wyjątkowo lekki nóż składany z 8,5 centymetrowym, blokowanym ostrzem. Wersja ze stali nierdzewnej. Klasyka francuskiego producenta o ponad 100 letnich tradycjach.

  Opinie o produkcie (1) »

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych