Znajdź nas na mapie! 

Menu

Reklama

Lokalizator

Jesteś tu: Militaria.pl»Tagi»bluza z kominiarką
Live Chat Software

Reklama

Znaleziono 7011 produktów
list viewgrid view
Sortowanie

produktów na stronę

Wybierz opcje filtrowania oraz sortowania a następnie naciśnij Zastosuj. Opcja "Sortuj w/g" umożliwia sortowanie listy produktów według wybranego kryterium rosnąco lub malejąco. Opcja "Producent" umożliwia filtrowanie produktów według wybranego producenta. Opcja "Pokazuj po" umożliwia zmianę ilości pokazywanych produktów na jednej stronie.

Opcje wyboru jednej z kategorii specjalnych (Nowości, Promocje itd.) pozwalają na filtrowanie produktów, które należą tylko do tych kategorii.

 • Nowości

  Kominiarka SPAIO Simple Black z 1 otworem na oczy (W01) (Nakrycia głowy)Kominiarka SPAIO Simple Black z 1 otworem na oczy (W01)

  Lekka kominiarka z jednym otworem na oczy wykonana z podwójnej warstwy tkaniny Dryarn. Zastosowanie tego materiału gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność. Kominiarka doskonale chroni przed wychłodzeniem organizmu odpowiadając za odprowadzenie wilgoci i ochronę wrażliwej skóry przed otarciami.
 • Nowości

  Kominiarka SPAIO Simple Black z 1 otworem na oczy (W02) (Nakrycia głowy)Kominiarka SPAIO Simple Black z 1 otworem na oczy (W02)

  Lekka kominiarka z jednym otworem na oczy wykonana z podwójnej warstwy tkaniny Dryarn. Zastosowanie tego materiału gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność. Kominiarka doskonale chroni przed wychłodzeniem organizmu odpowiadając za odprowadzenie wilgoci i ochronę wrażliwej skóry przed otarciami.
 • Kominiarka z 1 otworem na oczy Black (882) (Nakrycia głowy)Kominiarka z 1 otworem na oczy Black (882)

  Czarna, lekka balaklava z podłużnym otworem na oczy wykonana z bawełny, co gwarantuje wysoką oddychalność. Anatomiczny kształt oraz płaski szew poprawiają wygodę noszenia i wytrzymałość kominiarki.
  Kominiarka z 1 otworem na oczy Black (882)55

  Ocena produktu: 4.4/5****

  Opinie o produkcie (5) »

 • Kominiarka szczęka z 1 otworem na oczy (690) (Nakrycia głowy)Kominiarka szczęka z 1 otworem na oczy (690)

  Czarna, lekka balaklava z niezwykle efektownym nadrukiem, który wizualizuje rentgen kości szczęki. Kominiarka ma jeden otwór na oczy i została wykonana z bawełny, co gwarantuje wysoką oddychalność.
  Kominiarka szczęka z 1 otworem na oczy (690)44

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (4) »

 • Kominiarka szczęka z 2 otworami na oczy (1340) (Nakrycia głowy)Kominiarka szczęka z 2 otworami na oczy (1340)

  Czarna, lekka balaklava z niezwykle efektownym nadrukiem, który wizualizuje rentgen kości szczęki. Kominiarka ma dwa otwory na oczy i została wykonana w 96% z bawełny, co gwarantuje wysoką oddychalność.
 • Kominiarka z 1 otworem na oczy Olive (1439) (Nakrycia głowy)Kominiarka z 1 otworem na oczy Olive (1439)

  Lekka balaklava z podłużnym otworem na oczy wykonana z bawełny z niewielką domieszką lycry, co gwarantuje wysoką oddychalność i niezbędną elastyczność. Anatomiczny kształt oraz płaski szew poprawiają wygodę noszenia i wytrzymałość kominiarki. Wariant w kolorze oliwkowym.
  Kominiarka z 1 otworem na oczy Olive (1439)11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Kominiarka Hannibal z 2 otworami na oczy (H) (Nakrycia głowy)Kominiarka Hannibal z 2 otworami na oczy (H)

  Czarna, lekka kominiarka z niezwykle efektownym nadrukiem maski hokejowej, jaką zakładano Hannibalowi Lecterowi, w celu ochrony otoczenia przed pokąsaniem. Kominiarka ma dwa otwory na oczy i została wykonana w 96% z bawełny, co gwarantuje wysoką oddychalność.
 • Kominiarka Polandex z 1 otworem na twarz (MC-4) (Nakrycia głowy)Kominiarka Polandex z 1 otworem na twarz (MC-4)

  Kominiarka polskiego producenta z membraną chroniącą przed wiatrem. Wykonana jest z odpowiednio dobranych do strefy materiałów: membrany, polaru oraz bawełny najwyższej jakości. Polecamy szczególnie osobom aktywnie spędzającym zimowy czas na świeżym powietrzu: narciarzom, snowboardzistom, motocyklistom, kolarzom a nawet biegaczom i wspinaczom lodowym. Sprawdzi się również na taktyce pod hełm i gogle w dużo lepszym stopniu spełniając swoją rolę niż bawełniane i wełniane odpowiedniki.
 • Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy i kołnierzem (CZKB-01) (Nakrycia głowy)Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy i kołnierzem (CZKB-01)

  Czarna, lekka kominiarka z jednym dużym otworem na oczy oraz kołnierzem zapewniającym komfort termiczny okolic szyi wykonana z bawełny i lycry. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność.
 • Kominiarka SPAIO Thermo Moto z 1 otworem na oczy (Nakrycia głowy)Kominiarka SPAIO Thermo Moto z 1 otworem na oczy

  Czarna, lekka kominiarka z jednym otworem na oczy wykonana z podwójnej warstwy tkaniny Dryarn. Zastosowanie tego materiału gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność. Kominiarka doskonale chroni przed wychłodzeniem organizmu odpowiadając za odprowadzenie wilgoci i ochronę wrażliwej skóry przed otarciami.
 • Kominiarka Polandex z 3 otworami na oczy i usta (MB-05) (Air Soft Gun)Kominiarka Polandex z 3 otworami na oczy i usta (MB-05)

  Czarna, lekka kominiarka z trzema otworami na oczy i usta wykonana z bawełny i lycry. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność.
  Kominiarka Polandex z 3 otworami na oczy i usta (MB-05)33

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (3) »

 • Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy (MB-01) (Air Soft Gun)Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy (MB-01)

  Czarna, lekka kominiarka z jednym dużym otworem na oczy wykonana z bawełny i lycry. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność.
  Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy (MB-01)1818

  Ocena produktu: 4.33/5****

  Opinie o produkcie (18) »

 • Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy oddychająca (M-DZO-01) (Air Soft Gun)Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy oddychająca (M-DZO-01)

  Lekka kominiarka z jednym otworem na oczy wykonana z oddychającego, odprowadzającego na zewnątrz wilgoć materiału Dry-release. Balaklava w kolorze szarym z czarnymi obszyciami.
  Kominiarka Polandex z 1 otworem na oczy oddychająca (M-DZO-01)1414

  Ocena produktu: 4.5/5****

  Opinie o produkcie (14) »

 • Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy i na usta, z kołnierzem (MC-3) (Nakrycia głowy)Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy i na usta, z kołnierzem (MC-3)

  Kominiarka polskiego producenta model MC3 z membraną chroniącą przed wiatrem. Wykonana jest z odpowiednio dobranych do strefy materiałów: membrany, polaru oraz bawełny najwyższej jakości. Polecamy szczególnie osobom aktywnie spędzającym zimowy czas na świeżym powietrzu: narciarzom, snowboardzistom, motocyklistom, kolarzom a nawet biegaczom i wspinaczom lodowym. Sprawdzi się również na taktyce pod hełm i gogle w dużo lepszym stopniu spełniając swoją rolę niż bawełniane i wełniane odpowiedniki.
 • Kominiarka Krzyk z 2 otworami na oczy (K) (Nakrycia głowy)Kominiarka Krzyk z 2 otworami na oczy (K)

  Czarna, lekka kominiarka z niezwykle efektownym nadrukiem maski zakładanej przez mordercę w filmowej serii Krzyk Wesa Cravena. Motyw miał na celu budzić trwogę wśród ofiar. Maska wzorowana jest na twarzy postaci z obrazu Krzyk Edvarda Muncha.
 • Kominiarka Anonymous z 2 otworami na oczy (V) (Nakrycia głowy)Kominiarka Anonymous z 2 otworami na oczy (V)

  Czarna, lekka kominiarka z niezwykle efektownym nadrukiem maski z wizerunkiem Guya Fawkes'a. Kominiarka ma dwa otwory na oczy i została wykonana w 96% z bawełny, co gwarantuje wysoką oddychalność.
 • Kominiarka US Army z 1 otworem na oczy Grey (Nakrycia głowy)Kominiarka US Army z 1 otworem na oczy Grey

  Kontraktowa kominiarka używana przez wojska amerykańskie. Wykonana z niepalnych i płomienioodpornych materiałów. Górną część kominiarki wyposażono w oddychającą siatkę zapewniającą odpowiednią wentylację. Otwór w kominiarce pozwala na odsłonięcie oczu lub całej twarzy.
  Kominiarka US Army z 1 otworem na oczy Grey11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy i usta (MB-03) (Air Soft Gun)Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy i usta (MB-03)

  Czarna, lekka kominiarka z dwoma otworami na oczy i usta wykonana z bawełny i lycry. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność.
  Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy i usta (MB-03)55

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (5) »

 • Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy (MB-02) (Air Soft Gun)Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy (MB-02)

  Czarna, lekka kominiarka z dwoma otworami na oczy wykonana z bawełny i lycry. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność.
  Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy (MB-02)99

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (9) »

 • Kominiarka Polandex z 1 otworem na twarz oddychająca (M-DZO-04) (Nakrycia głowy)Kominiarka Polandex z 1 otworem na twarz oddychająca (M-DZO-04)

  Lekka kominiarka z dużym otworem na twarz wykonana z oddychającego, odprowadzającego na zewnątrz wilgoć materiału Dry-release. Balaklava w kolorze czarnym z czarnymi obszyciami.
  Kominiarka Polandex z 1 otworem na twarz oddychająca (M-DZO-04)11

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (1) »

 • Kominiarka Polandex z 1 otworem na twarz (MB-04) (Air Soft Gun)Kominiarka Polandex z 1 otworem na twarz (MB-04)

  Czarna, lekka kominiarka z jednym dużym otworem na twarz wykonana z bawełny i lycry. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje trwałość, elastyczność i oddychalność.
  Kominiarka Polandex z 1 otworem na twarz (MB-04)33

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (3) »

 • Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy oddychająca (M-DZO-02) (Air Soft Gun)Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy oddychająca (M-DZO-02)

  Lekka kominiarka z dwoma otworami na oczy wykonana z oddychającego, odprowadzającego na zewnątrz wilgoć materiału Dry-release. Balaklava w kolorze szarym z czarnymi obszyciami.
  Kominiarka Polandex z 2 otworami na oczy oddychająca (M-DZO-02)44

  Ocena produktu: 5/5*****

  Opinie o produkcie (4) »

 • Kominiarka Helikon ComfortDry z 1 otworem Black (CZ-KO2-FG-01) H (Nakrycia głowy)Kominiarka Helikon ComfortDry z 1 otworem Black (CZ-KO2-FG-01) H

  Miękka kominiarka o profilowanym kształcie w rozmiarze uniwersalnym. Kominiarka została wykonana z supermiękkiego i lekkiego mikropolaru ComfortDry, o strukturze siatki, który pozwala chronić twarz przed ekstremalnie niskimi temperaturami.
 • Kominiarka Helikon ComfortDry z 1 otworem Coyote (CZ-KO2-FG-11) H (Nakrycia głowy)Kominiarka Helikon ComfortDry z 1 otworem Coyote (CZ-KO2-FG-11) H

  Miękka kominiarka o profilowanym kształcie w rozmiarze uniwersalnym. Kominiarka została wykonana z supermiękkiego i lekkiego mikropolaru ComfortDry, o strukturze siatki, który pozwala chronić twarz przed ekstremalnie niskimi temperaturami.
 • Kominiarka ASG Woodland z 3 otworami (12541) (Nakrycia głowy)Kominiarka ASG Woodland z 3 otworami (12541)

  Miękka, lekka balaklava z trzema otworami (na oczy i usta) wykonana z bawełny i lycry. Anatomiczny kształt i płaski szew poprawiają wygodę noszenia i wytrzymałość kominiarki.

  Chwilowy brak towaru - powiadom mnie o dostawie

Bezpieczne płatności z PayU Paczkomaty w Militaria.pl
 Płać z PayPal Visa Master Card Allegro.pl Dodaj opinię o Militaria.pl na Opineo.pl
TiviM.pl - videoblog Militaria.pl
Militaria.pl na Twitter
SSL - Bezpieczeństwo Twoich Danych